[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969759 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969759

Odpowiedzi 5178

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zostało to zmienione w patchu, który wyszedł bodaj pod koniec lutego, może później.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Grzybu654

Grzybu654

Użytkownicy
posty46
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Witam mam dwa pytania :
1 Gdzie jest kuszą Dragomira? Przeszukałem cały krąg i okolice nawet w jaskini koło kręgu byłem i go nie ma.
2 W której jaskini jest pierścień z serum Drakila? Czy to jest ta jaskini koło słonecznego kręgu gdzie są te schody?
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam dwa pytania :
1 Gdzie jest kuszą Dragomira? Przeszukałem cały krąg i okolice nawet w jaskini koło kręgu byłem i go nie ma.
2 W której jaskini jest pierścień z serum Drakila? Czy to jest ta jaskini koło słonecznego kręgu gdzie są te schody?
1. lokalizacja kuszy dragomira jest niezmieniona i leży ona w obrębie słonecznego kręgu.
2. Jeżeli chodzi Ci o set drakila to jeden pierścień jest w skarbcu u magów ognia a drugi w tajnej miejscówce wulfgara w koszarach.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam dwa pytania :
1 Gdzie jest kuszą Dragomira? Przeszukałem cały krąg i okolice nawet w jaskini koło kręgu byłem i go nie ma.
2 W której jaskini jest pierścień z serum Drakila? Czy to jest ta jaskini koło słonecznego kręgu gdzie są te schody?

Droga po pierscien drakila rzeczywiscie wiedzie przez jaskinie przy slonecznym kregu. Jednak musisz znalezc najpierw notatke u bandytow w jaskini przy wschodniej bramie, oraz notatke w koszarach. Wtedy notatka pojawi sie w jaskini miedzy slonecznym kregiem i legowiskiem czarnego trolla. Byla tam smocza zguba w g2 nk.

Znajde w r3 lepsza kusze niz ta od Tandora?(350 sily)
 

Grzybu654

Grzybu654

Użytkownicy
posty46
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź a jeszcze jedno pytanko jak będę odbierał dary u Beliara to jakoś bardzo źle wpłynie na grę?
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Sttark

Sttark

Użytkownicy
posty52
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miałaś ktoś może problem taki że Greg po pokonaniu bandytów u Dextera w ogóle się nie odzywa do nas swoim standarowym tekstem i nie prosi o list? Próbowałem wielu kombinacji, raz padł w walce, drugi raz nie, a nadal efekt jest taki sam. Wypróbowałem również przy wybiucu wszystkich bandytów, jak i zostawieniu tych których sam nie atakuje. Miał ktoś podobny problem, lub wie jak można ten problem rozwiązać?

Może jakaś komedna która uaktywniłaby ten dialog z strony Grega?
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znajde w r3 lepsza kusze niz ta od Tandora?(350 sily)

Gdzie znajduje sie Bilgot po wyprowadzeniu z GD? Doszedlem z nim pod wolna kopalnie, stal tam. Po tpku do bractwa nie ma go przy wejsciu na przelecz, po powrocie do GD nie ma go juz pod wolna kopalnia.
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znajde w r3 lepsza kusze niz ta od Tandora?(350 sily)

Gdzie znajduje sie Bilgot po wyprowadzeniu z GD? Doszedlem z nim pod wolna kopalnie, stal tam. Po tpku do bractwa nie ma go przy wejsciu na przelecz, po powrocie do GD nie ma go juz pod wolna kopalnia.
Wydaje mi się, że będzie na którejś farmie. Stawiam na farmę akila.
Kupiłem  zbroje mistrza złodziei i nie daje ona żadnego bonusika do uniku. Ten bonus dają tylko zbroje gildyjne, od najemników/strażników? Jeżeli tak to trochę to smutne bo od lee na początku 2 rozdziału mogę dostać tak żenująco słaby pancerz (50 deffa) względem tego do kupienia od złodziei (120 deffa), że brak słów.
 

Krymdo

Krymdo

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam ma ktoś mapkę pokazującą wszystkie kamienne tabliczki ?

Znalazłem jedną ale jest przestarzała.
 

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
może głupie pytanie ale jak okradać innych po wyuczeniu umiejki? Kiedyś robiło się to na PPM. Obecnie to nie działa
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
może głupie pytanie ale jak okradać innych po wyuczeniu umiejki? Kiedyś robiło się to na PPM. Obecnie to nie działa
W opcjach możesz zmienić ustawienia kradzieży. Nazywa się to kradzież AST bodajże.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie oto pyta. Mozesz to robić PPM na skradanie tak było od zawsze bez skradania trzeba mieć 90 skilla.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

bezimiennyanon

bezimiennyanon

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy grająć na koszmarze uświadczymy nowych przedmiotów, sytuacji, dialogów czy wyłącznie zmienia ten tryb statystyki potworów, PN, etc.?
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy grająć na koszmarze uświadczymy nowych przedmiotów, sytuacji, dialogów czy wyłącznie zmienia ten tryb statystyki potworów, PN, etc.?
Tylko staty, pny, itp.
 

KanzanZX

KanzanZX

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie czarnych kryształów duszy. Czy są one potrzebne do czegoś poza miksturą u xardasa? Dostałem od niego już jedną i nie chce zrobić dla mnie więcej a widzę że da się je złożyć w ofierze u beliara. Są do czegoś potrzebne czy mogę je spokojnie oddać?
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Znalazłem klucz w jaskini z umarlakami koło słonecznego kręgu, gdzie można go użyć?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@KanzanZX Wymieniaj na PŻ w kapliczce Beliara.

Post połączony: 2020-03-25, 19:36
@Grasant W pokoju pana W. w koszarach. W jaskini była też notatka, która cię nakieruje.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy na pustyni Adanosa znajdę 3 tabliczki kusznika?
Wyzbieralem już ponad połowę i ani jednej narazie. Nie chce wydac pnow, żeby dobić kusze do maxa, jeśli są jakieś.
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nauczyłem się akrobatyki dzięki czemu postać ma zmienioną animacje skoków oraz to turlanie się na boki. Problem w tym, że kiedy teleportuje się do jarka animacja wraca na domyślną, jakbym nie miał wyuczonej akrobatyki. Zmienia się jakoś tą animacje klawiszem czy o co chodzi?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry