[G2NK] Schlacht um Khorinis PL 60808 23

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 23.01.2008 roku

Wyświetleń 60808

Odpowiedzi 23

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

[G2NK] Schlacht um Khorinis PL
2008-01-23, 17:16(Ostatnia zmiana: 2020-01-10, 16:11)
Postanowiłem spolszczyć moda do Gothica 2: Noc Kruka Schlacht um Khorinis.

Link do niemieckiej wersji moda: http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...amp;file_id=300

Startscreen z moda:http://img410.imageshack.us/img410/430/startscreenkb8.jpg
Screen: http://img410.imageshack.us/img410/3849/obzic5.jpg

Opis moda:

Inni niż Lester uważają, że Esmeralda nie została zabrana przez piratów, lecz przez dużą grupę uciekinierów, którzy na całej szerokości morza chcieli znaleźć ochronę przed Orkami. Wystarczyła tylko chwilowa nieuwaga Bezimiennego, aby zrozpaczona grupa ludzi zabrała Esmeraldę i popłynęła do Khorinis, z nadzieją na pokój i wolność. Tymczasem Khorinis została zdobyta przez Orków i orkowe galery odtransportowały największą część swoich wojsk i niewolników z powrotem. Khorinis podczas nocy była szybko opuszczana i tylko niewielki garnizon Orków pozostał na wyspie. Jednak spokój nie mógł długo trwać.

Esmeralda zacumowała, a ludzie pobiegli do Górniczej Doliny i zajęli w błyskawicznym tempie zamek, zdobyli także nowe kopalnie do wydobycia. Jednak nie zostało to niezauważone przez Orków i zaplanowali oni kontratak. Aby się obronić, utworzyli w zamku elitarny oddział walecznych mężczyzn, którzy w Myrtanie należeli do najlepszych wojowników. Zajęli przełęcz i utrzymali pokój w Górniczej Dolinie. Wcześniej nasz bohater pod przymusem opuścił zamek i został wysłany na front. To były główne powody, dla przetrwania ludzi w Khorinis i dla bitwy o Khorinis.   


Cechy:
- ok. 1-1,5 godzin grania
- 19 NPC's
- 19 Quests
- zmodyfikowany świat
- kompletnie nowa historia

Mod jest do Gothic II: Noc Kruka.

Download:
> https://mega.nz/#!Uh5E3AjR!w0RsfTKLmUWWh_OwOQFOG7WnFNnZwH7sk4FnnaKXz6M
> https://chomikuj.pl/gothicwarrior/Gothic+-+Modyfikacje/Gothic+II+NK/Schlacht+um+Khorinis+PL

Pliki SUKPL.rtf i SchlachtUmKhorinisPL.ini należy umieścić w folderze:
C:\Program Files\JoWooD\Gothic II\System
Plik SchlachtUmKhorinisPL.mod należy umieścić w folderze:
C:\Program Files\JoWooD\Gothic II\Data\modvdf
Gdzie w miejsce C wstawiamy odpowiednią literę partycji, na której znajduje się Gothic 2: Noc Kruka.

Do uruchomienia moda potrzebny jest Gothic Starter 2.6f:
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...;release_id=168

Wszelkie pytania i problemy w tym dziale.

Dziuby

Dziuby

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
Modzik ciekawy trzeba przyznać :D
 
You know who I am bitch. I'm -=Mr. WestSide=-





Now I'm On The Top, Let The Champage Pop,

Throw You'r Hands In The Sky, Cuz
-=Mr. WestSide=- Don't Stop!



Dope Boys What's Up?

Tyfus

Tyfus

Użytkownicy
posty121
Propsy8
  • Użytkownicy
mnie się tam podoba. Chyba będę musiał w to pograć :P
 
WiToJcIe!!! xDD

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
A mnie nie. Brak głównych zadań, tylko poboczne, które w sumie są głównymi, beznadziejne zakończenie, w którym wiadomo tylko, że zabiliśmy tego gościa i że siedzimy. Niewiadomo kiedy, dlaczego, co z naszą misją, po prostu nic ! :angry:
Ale spolszczenie znakomite :P
 

Matix

Matix

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Ja chciałbym sobie pograć w kontynuację tej gry :D  Bo bardzo mi się spodobała :P
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Zobaczymy, co z tego będzie. Nie grałem w wersję oryginalną, bo nie znam ich języka.
 

Kamo

Kamo

Użytkownicy
posty78
  • Użytkownicy
Mod pierwsza klasa. Zmienia Gothica w przygodówkę - tylko 1 walka (gobliny). Zakończenie nietypowe, cieszyłem się, że gra powoli się rozkręci a tu BUM... Szkoda...
 

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
O lol - czy ten mod nie jest już przetłumaczony? Mam 90% pewności że grałem w "Bitwę o Khorinis" po polsku...
 

Fajeth

Fajeth

Użytkownicy
posty24
Propsy2
  • Użytkownicy
Cytat: Lavius link=topic=291.msg5974#msg5974 date=Feb 22 2008, 21:16\'
O lol - czy ten mod nie jest już przetłumaczony? Mam 90% pewności że grałem w "Bitwę o Khorinis" po polsku...
Owszem, jest ; ).
 

strzelec
  • Gość

strzelec
Gość

Schlacht um Khorinis PL [G2: NK]
#9 2009-01-03, 08:20(Ostatnia zmiana: 2009-01-03, 08:34)
Ja zamierzam także podzielić się wrażeniami z tego moda :P  
Tak więc, zacznę  od tego, że jest on mino, że krótki, to trudny!

Nawet 2 razy jeszcze raz zaczynałem nową grę, gdyż sprzedałem wcześniej rośliny lecznicze i parę ognistych korzeni, potrzebne później w zadaniach. Z tego względy, że przestrzeni jest mało jak i zasobu gotówki w naszej kieszeni, radzę nikomu nie pozbywać się roślin leczniczych i ognistych korzeni!!!!

Dialogi były w miarę ciekawe, ale z czasem bardzo przeciągające, do tego stopnia, że musiałem specjalnie patrzeć do dziennika "Rufusa". I teksty te mające prawdopodobnie za zadanie śmieszyć, to dla mnie  były one po prostu zbędne  ;) ! W dodatku wkurzał mnie okropnie ten sukinsyn - Marvelin i chętnie chciałem mu skopać dupę, ale niestety nie miałem nawet szansy zdobycia doświadczenia, no chyba, że przez trik :/  

Interesuje mnie to, czy taka sytuacja mogła mieć miejsce i czy byłaby na tyle wiarygodna, żeby zespół z PB zechciał ją uznać za prawdziwą....

Mod nazywa się "Bitwa o Khorinis". Żadnej, nawet walki nie było, żeby nie zaliczyć tej z Jorimem ;)  , gdy mnie RAZ sięknął, a ja - cały czas- przez to ciągłe wykonywanie zadań miałem ochotę w końcu na jakąś walkę! :(  
Moim zdaniem lepiej, żeby autor, który wykonał tego moda, dobrze postarał się o drugą część, inaczej to wszystko pójdzie do kosza!

Pozdrawiam i bardzo proszę o komentarze do mojej opinii  ;]  
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nawet nie wiedziałem, że ktoś w to będzie jeszcze grał ;)
Masz rację, że wielka szkoda, iż nie było żadnej bitwy. Czy będzie kontynuacja, to tego nie wiem.

Guive

Guive

Użytkownicy
posty15
  • Użytkownicy
modzik ciekawy i to bardzo. Chociaż trochę się zawiodłem. Gdy zaczynałem w to grać po nazwie wywnioskowałem że będzie duża bitewka, a nie było żadnej ;)  .
 




Menelgame, proszę o kliknięcie:

http://change.menelgame.pl/change_please/1349128/

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
1. niemiecki tekst w modzie

2. nie mogę ukończyć zadania "Pozdrowienia z zaświatów": gdy dałem Girimowi 8 ognistych ziół(na miksturę dla Staufusa), to ten mnie odesłał do Grechina-później pojawia się zadanie "Brak żywności" i na koniec jedynym wyjściem jest "podróż" do zamku i koniec moda; ale czemu tamtego questa nie można ukończyć?

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nie wiem o_o  Twórców trzeba się spytać :lol2:

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
albo zajrzę do skryptów moda, czy jest w ogóle zakończenie tego questa-jeśli jest to jest błąd w skryptach;]

ADOLF

ADOLF

Użytkownicy
posty51
Propsy1
  • Użytkownicy
Takie błedy można łatwo naprawić, wystarczy troche czasu znaleść :lol2:  .Ale śmiem wątpić by komuś sie chciało.
 
CPU: AMD Phenom II X4 840 3.2 GHz

GPU: MSI Nvidia GeForce GTS OC 450 1GB

RAM: Elixir 4 GB 1600 MHz

Mobo: AsRock N68-GS3 UCC

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
ja naprawię, jak znajdę czas , na razie mam inne sprawy na głowie;]


edit: cóż, tak jest w skryptach :lol2:   (ale szkoda, bo ciekawiło mnie zakończenie questa "Pozdrowienia z zaświatów"; zaś niemiecki tekst sobie poprawięo_o  )

Kaled

Kaled

Użytkownicy
posty36
  • Użytkownicy
co sądzicie o bitwie o khorinis a i jak ma ktoś solucję to proszę o podanie linku
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Przeniosłem posta.

Chyba nie ma solucji. Jeśli masz problem, to się po prostu zapytaj.

maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
Modzik spoko i wogóle, tylko szkoda że taki krótki. Dobrze że komuś chociaż się chciało się to przetłumaczyć. Wielkie brawa dla Ciebie
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry