Nieoficjalne patche by Nergal 74190 197

O temacie

Autor Nergal

Zaczęty 20.06.2017 roku

Wyświetleń 74190

Odpowiedzi 197

Prekist

Prekist

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kilka skarbów dla leniwych:
Amulet Wojownika (Szał) - Feomathar, ognisty smok
Pierścień Wojownika (Furia) - Boss ognistych golemów, po drodze do Feo, przy jeziorze z zatopioną wieżą Xardasa
Pierścień Wojownika (Bestia) - moge się mylić, ale chyba go zdobyłem czyszcząc Jarkendar z orków lub za questa ze składaniem ofiar też w Jarku (opiekunowie)
Pas Wojownika (Łańcuch) - Dexter
Pas Maga (Przywołanie) - w ciele Malcolma ( pirata/drwala )
Celność i Zwierzęca Potęga - nie mam pojęcia nawet kiedy mi się w eq pojawiły także sorki
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
wie ktoś czemu w tych patchach orkowie są tacy mocni ?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
wie ktoś czemu w tych patchach orkowie są tacy mocni ?

Żeby gra była ciekawsza i nie nudziła się od R3.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
wie ktoś gdzie znajduje się pierścień gniezdny patk lub przzypływ mocy ? i dla czego pas maga przywołąnie po zdjęciu odbiera mi inteligencje ?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Bo grasz na zbugowanym nie oficjalnym patchu, graj na 1.3.2 albo 2.0
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
wie ktoś gdzie znajduje się pierścień gniezdny patk lub przzypływ mocy ?
 

ReplikatorManiak

ReplikatorManiak

Użytkownicy
posty1
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Cześć,
Piszę z prośbą do ludzi o pomoc, chciałem odświeżyć sobie returninga w którego kiedyś zagrywałem się wiele czasu w różne różniaste jego wersje. Otóż chciałem pobrać sobie patch od Nergala, ale z tego co widzę, niestety nie idzie obecnie żadnego pobrać ponieważ linki już nie działają. Potrzebuję wersji 1.4, konkretnie 1.4 a nie 1.4.1, bo ta była cholernie zabugowana i praktycznie nie dało się jej przejść, w szczególności po stronie bractwa bo Nergal chcąc pozmieniać za dużo zrobił takie spaghetti w kodzie, że to nie miało prawa działać. Także jeśli ktoś ma gdzieś jeszcze zachomikowaną wersję 1.4 to byłbym wdzięczny za podesłanie takowej.
 

vezok97

vezok97

Użytkownicy
posty9
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grałem na tych wersjach i pliki chyba zostały na dysku w moim starym kompie
 

Wojtazs32102

Wojtazs32102

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Można prosić o odnowienie linków do pobrania patcha 1.3.3 ?
 

Wojtazs32102

Wojtazs32102

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Grałem na tych wersjach i pliki chyba zostały na dysku w moim starym kompie
  I jak tam z tym patchem ?
 

Wojtazs32102

Wojtazs32102

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy posiada ktoś działający link do pobrania Patch 1.3.3 by Nergal97pl ?
 

vezok97

vezok97

Użytkownicy
posty9
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W 1.3.3 Akurat nie grałem ale na pewno będzie mniej przekąbinowany. Na 1.4 i 1.4.1 nowe pasy oraz biżuterie klasowe po połączeniu działają ale ściągnięcie ich później (gdy masz przynajmniej dwa z setu) powoduje obniżanie się statystyk. Jak zakładałem wszystko na raz to nie zdejmowałem do końca gry. Dodam, że cały set daje sprint podobnie jak pierścień dzika czy pierścień Innosa. Po za tym dziwne jest moim zdaniem, że łatwiej i szybciej zostać Guru (w II rozdziale) niż Strażnikiem Świątynnym (w III rozdziale). No i wytrzymałość ma małe znaczenia bo potrzebna jest już tylko do kopania i krótkiego sprintu, antidotum wznawia regeneracje ale nie do pełnej wartości (nie zapełnia pasek do końca).

Nie spodziewaj się też, że ktoś ci tu będzie odpisywał bo mało kto wraca do pierwszego Returninga. Chyba tylko ja zostałem wiernym fanem pierwszej części.

Po świętach będę miał trochę więcej czasu to odpalę starego kompa i poszukam plików wersji Nergala
 

vezok97

vezok97

Użytkownicy
posty9
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pliki ze wszystkimi trzema wersjami Nergala. Jeśli ktoś potrzebuje to niech mi tutaj napisze adres swojego maila
 

vezok97

vezok97

Użytkownicy
posty9
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pliki ze wszystkimi trzema wersjami Nergala. Jeśli ktoś potrzebuje to niech mi tutaj napisze adres swojego maila
 

vezok97

vezok97

Użytkownicy
posty9
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli ktoś potrzebuje pliki z patchami Nergala to niech mi tutaj napisze adres swojego maila
 

krey

krey

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mi wyślij patcha 1.4 kubcius567@interia.pl   @vezok97
 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja jestem chętny. dtasak@o2.pl
 

Gulash33

Gulash33

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak to nie problem jeszcze to też poprosze wersję 1.4  na krysztalowyninja@gmail.com

Dziękuje
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry