Nauka grafiki 3D 2382 2

O temacie

Autor Jakub91

Zaczęty 9.03.2017 roku

Wyświetleń 2382

Odpowiedzi 2

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Jakub91

Nauka grafiki 3D
2017-03-09, 11:43(Ostatnia zmiana: 2017-03-09, 16:47)
Co sądzicie o tym: http://drimagine.com/school/program-edukacyjny/

Zastanawiam się nad czymś podobnym. Znacie może podobne szkoły? Czy może lepiej skupić się na tutorialach i samemu dłubać?
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Na papierze zawsze to pięknie wygląda. Mogę ci powiedzieć tylko ze swojego doświadczenia. Po tym jak zrezygnowałem ze studiowania informatyki szukałem szkoły prywatnej, która mogła by mi pomóc się rozwinąć. Znalazłem prywatna szkole w łodzi (już mniejsza o nazwę). Na reklamie obiecywali cuda. Designer, Painter, Unreal 4 I inne popularne programy to miała być podstawa tego kursu. Płaciłem za niego 500 zł miesięcznie.
Prawda okazała się oczywiście inna. Zamiast ciekawych przedmiotów miałem historie sztuki z jakąś stara klacza albo równie ciekawe przedmioty co bhp. Na komputerach nie było nawet licencji do 3ds maxa. Nauczycielem od modelowania był chłopaczek,  który dopiero skończył te studia. Radziłbym ci uważać na tego typu kierunki w Polsce. Zazwyczaj jest tak, że nauczyciele przedmiotów mają dobre chęci,  ale niestety "Góra" nie chce inwestować w tego typu kierunki i nie chce nauczać ich tak jak się je powinno prowadzić. Jeśli chcesz mogę Ci dać trochę informacji o uniwersytecie na którym obecnie jestem (w Anglii).
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
obecnie jestem (w Anglii).
gdzie? xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry