Mass Effect 43152 224

O temacie

Autor Squerol

Zaczęty 6.01.2017 roku

Wyświetleń 43152

Odpowiedzi 224

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Mac dup. Uniwersum to uniwersum, fabuła to fabuła. Przestań mieszać
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
pryslo jak banka
generalnie już powinniśmy się byli nauczyć że możesz mnie cokolwiek na myśli, wybacz xD
na drugi raz pisz kurwo o co ci chodzi żebyśmy nie musieli się ośmieszać
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
na drugi raz pisz kurwo o co ci chodzi żebyśmy nie musieli się ośmieszać

W takim wypadku musiałby przestać pisać...
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Mass Effect
#183 2017-04-08, 15:38(Ostatnia zmiana: 2017-04-08, 16:49)
To teraz powiedzcie geniusze, co to zmienia xD A no nic nie zmienia :v

A przepraszam można mnie pocisnąć, za jakiś powód :F
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Może trójki, dwójka to raczej przeciętniak.

Postacie są lepsze we wszystkich wiedzminach jak i fabuła.

XD Chodzi Ci o postacie, które nawet nie są ich pracą?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Mass Effect
#185 2017-04-17, 20:25(Ostatnia zmiana: 2017-04-17, 21:11)
Da się jakoś podświetlać obiekty interaktywne w  ME2? ;/

EDIT: NO TO SŁABO :facepalm:
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Nie.

 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Mass Effect
#187 2017-05-13, 06:32(Ostatnia zmiana: 2017-05-13, 09:19)
http://kotaku.com/sources-bioware-montreal-downsized-mass-effect-put-on-1795100285

Seria ME zamrozona, i szybko nie wyjdzie kolejna czesc. Mozna wiele zarzucic bioware, gry byly lepsze i gorsze ale to co odwalili  w andromedzie to wola pomste do nieba.

Maja nauczke aby nie traktowac ludzi jak idiotow

@ down  Jak przejdę tego bubla to gra zrobi się lepsza? :F   Skończ spamować, bo nic nie wnosisz do tematu -,-
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary

Seria ME zamrozona, i szybko nie wyjdzie kolejna czesc. Mozna wiele zarzucic bioware, gry byly lepsze i gorsze ale to co odwalili  w andromedzie to wola pomste do nieba.

Maja nauczke aby nie traktowac ludzi jak idiotow

Typowy mac srup - nawet w andromede nie grał a pierdoli  :P :P :P :P

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@Aztek i sam kurwa powiedz, jak tu nie pocisnąć po mac dupie jak wpierdala sie w każdy temat, na który ma zerowe pojęcie i do tego nawet gry nie przeszedł. Nawet kurwa jej nie odpalił.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Mac kup jest na tę chwilę nietykalny.

@AzBek bawi się w jakiegoś obrońcę niedojebów, weź mac srakowi od razu admina albo moderatora daj lol

Jaja jak berety normalnie  :lol2:

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
@Aztek i sam kurwa powiedz, jak tu nie pocisnąć po mac dupie jak wpierdala sie w każdy temat, na który ma zerowe pojęcie i do tego nawet gry nie przeszedł. Nawet kurwa jej nie odpalił.
Ale w czym problem? To jego opinia, a to że się z nią nie zgadzasz to inna sprawa. Przecież nie musisz mu odpisywać i z nim dyskutować, jeśli nie widzisz w tym sensu.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Aztek i sam kurwa powiedz, jak tu nie pocisnąć po mac dupie jak wpierdala sie w każdy temat, na który ma zerowe pojęcie i do tego nawet gry nie przeszedł. Nawet kurwa jej nie odpalił.
Ale w czym problem? To jego opinia, a to że się z nią nie zgadzasz to inna sprawa. Przecież nie musisz mu odpisywać i z nim dyskutować, jeśli nie widzisz w tym sensu.

Opinia wyrobiona na czytaniu komentarzy graczy w internecie, to nie jest żadna opinia. To pierdolenie niepoparte żadnymi sensownymi argumentami, więc twierdzenie, że jest to jego "opinia" jest tutaj niepoprawne.

Nie grałem jeszcze dokładnie w Andromedę, można jej zarzucić dużo, ale wątek fabularny wygląda na ciekawy, po prostu twórcy zjebali głównie z tymi zarzucanymi błędami, a kupowanie gier od Bioware w dzień premiery, to głupota. Kiedyś pewnie zagram, ale dopiero jak ponaprawiają, a co najważniejsze wydadzą płytkę z poprawioną wersją. Nie mam ochoty pobierać 50GB aktualizacji.

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
@ down  Jak przejdę tego bubla to gra zrobi się lepsza? :F   Skończ spamować, bo nic nie wnosisz do tematu -,-

Mak Srak serio  :lol2:

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
słyszałem że chciał kupić andromedę w empiku ale w promocji dodawali do gry słownik języka polskiego i zrezygnował xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Niech najpierw zagra w ME3 a nie będzie mi tu pisał opinię andromedy (w którą zapewne nie grał) na podstawie czyjejś recenzji czy gameplay'u.  :facepalm:



 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Mak Srak serio  :lol2:
Temu panu na tydzień dziękujemy.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Mass Effect
#197 2017-05-13, 21:09(Ostatnia zmiana: 2017-05-14, 02:57)
Nie grałem jeszcze dokładnie w Andromedę, można jej zarzucić dużo, ale wątek fabularny wygląda na ciekawy,
Pokaż mi choć jeden komentarz gdzie chwalą wątek w andromedzie bo ja widzę co innego  :F  Większość recenzji właśnie krytykuje że żaden ciekawy wątek nie napisali

Naprawdę myślisz że hejty na andromedę wzięły się z bugów i złych twarzy? No kurwa nie  :pokerface: 

Vampire maskarada bloodlines była w chwili premiery niegrywalna, miała tyle bugów, że ło ja pierdole, a do dzisiaj dzięki patchom ludzie uważają za jednego z lepszych rpg i napierdalają w niego, co oceny na steam mówia, kotor 2 też był dziurawy niczym ser,a mimo to sama gra się broni zawartością, tak samo fallout 2 new vegas. Myślisz że za 5 lat ktokolwiek będzie pamiętał o tej grze? Skoro opinii nie czytasz o andromedzie, to na jakiej podstawie twierdzisz że ma ciekawy wątek główny? Z trailera jednego który został wydany?  o_0

Jeszcze niedawno linkowałeś sheparda w zbroi i tego gościa z andromedy, i naprawdę uważasz że jakością są na takim samym poziomie?    :F    Marne wyniki sprzedaży wzięły się znikąd co, i zamrożenie serii, ot co
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
O ME2 nigdy się nie wypowiadałem jak nie gralem wczesniej, więc zwyczajnie piepszysz głupoty ...

Jak było tak jak on mówi, to może mi ktoś to przypomnieć?
 
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
O ME2 nigdy się nie wypowiadałem jak nie gralem wczesniej, więc zwyczajnie piepszysz głupoty ...

Jak było tak jak on mówi, to może mi ktoś to przypomnieć?
Może zwyczajnie uwierz mi a nie jeszcze śmiesznie pytasz się innych o zdanie  :facepalm:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry