[G2]Basic Extended 19441 59

O temacie

Autor _Karol_

Zaczęty 15.08.2016 roku

Wyświetleń 19441

Odpowiedzi 59

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Nie zmieniłem nicku by być kim innym.
A czyny i przeszłość zaakceptowałem dlatego pisze z tego konta a nie multikont.

Niewyżyty emocjonalnie powiadasz? Ja w przeciwieństwie do ciebie nie chwale się na forum BS że jestem programistą i zhakuje forum. Twoje życie musi być naprawdę żałosne, bo jeśli byś był naprawdę hackerem to byś dawno to forum zhackował a jedyne co zrobiłeś to dostałeś bana.

To tyle mistrzu.

Light

Light

Użytkownicy
Mistrz Światła
posty8
Propsy2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Mistrz Światła
Zhackuje wut wut ? Kiedy ja coś takiego napisałem XD teraz to poleciałeś ładnie ,wiem,że dzieci mają wybujałą wyobraźnię,ale że az tak? Napisałem,że mybb ma błąd w kodzie,który da się wykorzystać.Napisałem także,że studiuje informatyke oraz że znam dość dobrze języki programowania.Gdzie ty masz słowa o hackowaniu?
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Archiwum zostało usunięte więc ci nie wyśle screena ale za nic byś permbana nie dostał.

Light

Light

Użytkownicy
Mistrz Światła
posty8
Propsy2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Mistrz Światła
A i jeszcze jedno mówisz o mnie na bs? Nie pamiętasz co ty robiłeś płakałeś parę godzin o bana,po czym jak już go dostałeś specjalnie nie wychodziłeś z forum,obrazales wszystkich i trolowałeś.Jeżeli myślisz,że moje zachowanie było złe to nie wiem co można powiedzieć o twoim :)
Ps Permbana dostałem za napisanie,że Memorius jest komuchem i podanie moich pasów na forum drużyny spolszczenia Varanowi.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Nie ma to jak wywołać gównoburzę na forum w której kłócą się gimby :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Spoiler
Bez obrazy poza _Karol_ :trollface:
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Light

Light

Użytkownicy
Mistrz Światła
posty8
Propsy2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Mistrz Światła
Ja się kłócę? XD ja chłopaka poprawiam,gdyż to co on pisze to totalne bzdury.Osobiście nic do niego nie mam.Zaczął temat od kłamstw na mój temat,więc nie miałem wyboru i musiałem się wypowiedzieć :)
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
A i jeszcze jedno mówisz o mnie na bs? Nie pamiętasz co ty robiłeś płakałeś parę godzin o bana,po czym jak już go dostałeś specjalnie nie wychodziłeś z forum,obrazales wszystkich i trolowałeś.Jeżeli myślisz,że moje zachowanie było złe to nie wiem co można powiedzieć o twoim :)
Ps Permbana dostałem za napisanie,że Memorius jest komuchem i podanie moich pasów na forum drużyny spolszczenia Varanowi.

Tak, ale później wszystkich przeprosiłem i odpokutowałem 23-dniowym banem. A ty nawet nie chcesz nikogo przeprosić. Więc twoje zachowanie jest gorsze bo ja przynajmniej wiem co zrobiłem i próbuje to naprawić.

Nie ma to jak wywołać gównoburzę na forum w której kłócą się gimby :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Spoiler
Bez obrazy poza _Karol_ :trollface:
Włączyłeś sie do kłótni. Od dzisiaj jesteś kolejnym gimbem. Gratuluję  :ok:

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
 

Light

Light

Użytkownicy
Mistrz Światła
posty8
Propsy2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Mistrz Światła
Dobra ja zostawiam ten temat,bo jak widzę z tobą nie da się porozumieć.Nie wiesz kompletnie nic o tym co ja zrobiłem mimo to wypowiadasz się jakbyś wszystko wiedział.Wracając do tematu zrobiłeś to co zazwyczaj napaliłeś się dałeś zapowiedź,a jak już Ci przeszło to napisałeś,że projekt porzucasz i zaczniesz się zajmować czymś nowym(stara śpiewka nic nowego)
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
W tym czasie co miałem konto na tM to:
- Nauczyłem się skryptów(bez Ikarusa)
- Wydałem Remake Moda.
- Stworzyłem spolszczenie moda.
- A teraz próbuję ogarnąć Ikarusa.

A ty możesz się czymś pochwalić nie licząc bana na BS?

Light

Light

Użytkownicy
Mistrz Światła
posty8
Propsy2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Mistrz Światła
-Zakończyłem pierwszy rok studiów informatycznych
-Opanowalem język programowania C++ oraz html w bardzo dobrym stopniu co napewno pomoże mi w zawodzie programisty
-Jestem w trakcie tworzenia moda (rozrywkowo) mimo tego po zrobieniu 5 światów obvobowania ich wstawienia do nich ludzi i skorygowania rutyn nie wstawiam zapowiedzi na forum niepotrzebnie tak jak ty to robisz.
-Wymieniać dalej ?
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Chodziło mi o Gothica. Ale gdybyś był wystarczająco inteligentny to byś się domyślił

Light

Light

Użytkownicy
Mistrz Światła
posty8
Propsy2
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Mistrz Światła
Jeżeli chcesz się chwalić jaki ty to super nie jesteś to sory,ale ja nie mam na to czasu.Kończę temat bo to sensu nie ma.Kiedyś zrozumiesz o co chodzi,narazie młody jesteś i jeszcze wiele rzeczy nie wiesz.Tyle ode powodzenia w przyszłości przyda Ci się :)
Takie pytanie co Ci gothic da w życiu,są ludzie którzy robią to dla gothica jako fani (przykład Memorka) albo są ludzie,którzy modują gothica aby się nauczyć czegoś.Nie każdy chce być gothicowym guru.Zapamiętaj samo umienie skryptów w "gothicu" jak ty to mówisz nic Ci w życiu nie da.A jeżeli osiągnięcia typu "o udało mi się dodać npc z rozbudowanym dialogiem" są lepsze od nauki C++ (na nim został postawiony silnik do gothica jakbyś nie wiedział) to jest mi ciebie szczerze żal.

Post połączony: 2016-08-18, 00:04
Tym zdaniem,kończę te rozmowę bo jak mi się zdaje nie rozumiesz pewnych rzeczy.Powodzenia w twojej "karierze" modera,niech ci się wiedzie Bywaj !
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Jeżeli chcesz się chwalić jaki ty to super nie jesteś to sory,ale ja nie mam na to czasu.
Wole być super niż zbanowanym.

Takie pytanie co Ci gothic da w życiu
A czy ja mówię że żyję tylko Gothiciem?
A modduje dlatego że mi sprawia przyjemność.
Myślisz dlaczego tematyką forum jest Gothic?
Bo wielu ludzi lubi go moddować

A jeżeli osiągnięcia typu "o udało mi się dodać npc z rozbudowanym dialogiem" są lepsze od nauki C++ (na nim został postawiony silnik do gothica jakbyś nie wiedział) to jest mi ciebie szczerze żal.
To jest moja sprawa co jest dla mnie lepsze. Może moddowanie Gothica sprawia mi przyjemność?
A czy dla ciebie instnieje tylko jeden język programowania że tak go wychwalasz?


Powodzenia mistrzu programowania i hackowania.  :trollface:

Draquer

Draquer

Użytkownicy
Problematyk :F
posty360
Propsy23
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Problematyk :F
Adanosie, przybywaj  :trollface:
 
Spoiler
#include<iostream>
using namespace std;

int main()
{
      cout << "Hello theModders" <<endl;
      return 0;
}

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
https://www.youtube.com/watch?v=gqpv4sq9Fts
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Oho, kolejny programista ktory zjadl wszystkie rozumy. :ok: :facepalm:

Weź typie ogarnij sie, ktos modduje gothica i nic mu nie zabronisz.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Zhackuje wut wut ? Kiedy ja coś takiego napisałem XD teraz to poleciałeś ładnie ,wiem,że dzieci mają wybujałą wyobraźnię,ale że az tak? Napisałem,że mybb ma błąd w kodzie,który da się wykorzystać.Napisałem także,że studiuje informatyke oraz że znam dość dobrze języki programowania.Gdzie ty masz słowa o hackowaniu?

Jeśli faktycznie studiujesz informatykę, to jedynie mogę współczuć Tobie i Twoim przyszłym pracodawcom, skoro nawet nie wiesz jak buduje się zdania na klawiaturze :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
zróbcie sobie dziecko, będzie spoczko  :ok:

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Możecie usunąć ten temat lub do archiwum przenieść? Bo to nie ma sensu :F


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry