Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848459 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848459

Odpowiedzi 3362

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tam jest jeden ork za kratą areny (  choć on jest tam od początku więc nie wiem czy się liczy w tym zadaniu ).
 

tazlord

tazlord

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tego za kratą to ubiłem w 2 rozdziale jak czyściłem okolice zamku (ale on nic niestandardowego nie mai w ekwipunku tylko pochodnie i skóry warga). Ogólnie w GD nie mam już żadnego żywego orka  poza Ur-Shakiem i jego kolegą.

I przy okazji może ktoś wie skąd wziąć klucz do karczmy Silasa na jeziorze w NO.
 

waldess

waldess

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, jak wejść do Archola w dworze Idorath, w niszy powinien być przycisk, czy włącza się go czymś?
 

tazlord

tazlord

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
musisz go odblokować poprzez dźwignie w wieżach obok mostu(te w które wcześniej strzelałeś z łuku)
 

IaMEVIL

IaMEVIL

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, wie ktoś może jak zabrać się za zadanie "Sługus sędziego" w tej modyfikacji? W podstawce uciekinierzy byli z tego co pamiętam w jaskini z bandytami koło wieży Xardasa, lecz teraz jest tam tylko Cornelius. Warto dodać że mam 3 rozdział i jestem łowca smoków, a samo zadanie mam już w dzienniku od dłuższego czasu, bo byłem zajęty robieniem innych rzeczy. Z góry dzięki za pomoc ! ^^
 

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema mam problem, zabiłem 1-4duchy w kopalni i stwierdziłem że, dobra.. wczytam save, uprzednio zagadam do Gomeza żeby nie popełnić jakiegoś błędu, przeklikałem rozmowę z Gomezem, wróciłem do kopalni i zacząłem czyszczenie.
Pierwsze co zauważyłem to to iż nie zliczało mi trupów, a druga że kopalnie wyczyściłem na amen a nie miałem wpisu w dzienniku+ brak opcji dialogowej u Gomeza.
Teraz pytanie idzie jakoś odratować moje savy?
Mam dwa: jeden po wyczyszczeniu caluśkiej kopalni
Drugi przed rozpoczęciem czyszczenia ale po rozmowie z Gomezem
A po za tymi dwoma to savy jakieś 10godzin gry do tyłu
Więc proszę o pomoc byczki
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
[do usunięcia; pamięć mi szwankuje]
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nope w przeznaczeniu też jest ta misja, tylko właśnie chyba ten element rozmowy jest pominięty.
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Siema mam problem, zabiłem 1-4duchy w kopalni i stwierdziłem że, dobra.. wczytam save, uprzednio zagadam do Gomeza żeby nie popełnić jakiegoś błędu, przeklikałem rozmowę z Gomezem, wróciłem do kopalni i zacząłem czyszczenie.
Pierwsze co zauważyłem to to iż nie zliczało mi trupów, a druga że kopalnie wyczyściłem na amen a nie miałem wpisu w dzienniku+ brak opcji dialogowej u Gomeza.
Teraz pytanie idzie jakoś odratować moje savy?
Mam dwa: jeden po wyczyszczeniu caluśkiej kopalni
Drugi przed rozpoczęciem czyszczenia ale po rozmowie z Gomezem
A po za tymi dwoma to savy jakieś 10godzin gry do tyłu
Więc proszę o pomoc byczki

Daj swoj save po starej kopalni.
 

IaMEVIL

IaMEVIL

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Wie ktoś może czy da się jakoś zdobyć to krucze ziele potrzebne do zadania "Ranny cień"? Milten już jest w klasztorze. Jest jakiś sposób na zdobycie tej rośliny ?
2. Czy grzyby goblinów będą potrzebne do jeszcze jakiegoś innego questa, oprócz tego z chorobą z Brahimem?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie szukać tych mieczy dla strażników pod wieża mgieł? Mam jeden od Felera a reszta? Chodzi o tych strażników świtu zmiechu i południa..
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@laMEVIL
1. Milten w klasztorze czyli niestety za późno, krucze ziele można dostać tylko od niego gdy jest jeszcze w gd
2. Tylko do tego zadania możesz zjadać
@guentin123
Miecze musisz sam zrobić, gadasz z nędzarzem w porcie o tych monetach i Cię pokieruje, miecze wykuje Benet.
 

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dzieki,
Mam juz piąty rozdział ale nie moge odpłynać na Irdorath, napewno dlatego ze nie przywołałem Apogeona, dlaczego go nie przywołałem? Otóż nie mam zadania demoniczne ostrze, z tego co szukałem na forach, chyba z dwie godziny udało mi sie dowiedziec ze te zadanie daje Imperion (czy jakos tak) w 4 rodziale, pod warunkiem zagadania o jakis mieczach... Niestety tego nie zrobiłem. Czyli zrąbałem sobie gre tak ?
 

Slayer0901

Slayer0901

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem ze stara kopalnia po zadaniu gomeza poszedłem tam i zabiłem wszystkie zombie i szkielety ale nie naliczało mi licznika, teraz po wyjściu z kopalni nie mam żadnego dialogu z gomezem, niestety nie mam wcześniejszego Save co robić?
 

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej a jak zakończyć ,,wielka wyprawa na Orków"? zabiłem wszystkich Orków a z nikim nie mam opcji dialogowej.
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Hej a jak zakończyć ,,wielka wyprawa na Orków"? zabiłem wszystkich Orków a z nikim nie mam opcji dialogowej.

Zaatakowałeś razem z Lordem Hagenem?
Może gdzieś przegapiłeś orka?
 

IaMEVIL

IaMEVIL

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Wie ktoś w czyim posiadaniu są księgi "Najwybitniejsi uczeni naszych czasów" oraz "Klasztor Zmiennokształtnych"?(zadanie dla Teofila "Kolekcjoner ksiąg")
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Witam,
Wie ktoś w czyim posiadaniu są księgi "Najwybitniejsi uczeni naszych czasów" oraz "Klasztor Zmiennokształtnych"?(zadanie dla Teofila "Kolekcjoner ksiąg")

Witam.
Spoiler
1. Zuris (1 R)
2. Gor Boba (4 R)
 

Avocatoo

Avocatoo

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś orientuje się co się stanie gdy nie damy nedarzowi 100 sztuk złota i nie da nam monety do wykucia miecza? Zawsze mnie to ciekawi a nigdy nie chciało mi się tego sprawdzać
 

Dariusz47

Dariusz47

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć,
Mam problem ze starą kopalnią. Otóż mam dostęp do niej, rozmawiałem z Gomezem i wybiłem WSZYSTKO co tylko tam znalazłem. Po pierwsze - nie miałem tego komunikatu ile zostało mi dusz do uwolnienia, ani razu go nie widziałem. Po drugie rozmawiałem z Gomezem i nie ma opcji, że uwolniłem te dusze.
Myślałem skorzystać z Gothic Save Editor by to naprawić, ale nie wiem jak znaleźć tę opcję.
Ktoś pomoże?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry