Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848229 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848229

Odpowiedzi 3362

EssaSito

EssaSito

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Gdzie jest drugi klucz do komnaty Gomeza? Zadanie ze złotym pierścieniem Gomeza od Blizny.
 

IaMEVIL

IaMEVIL

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podałby mi ktoś dokładną lokację tej tajemniczej piramidy, która znajduje się gdzieś w rejonie chaty Irwina? Nie mam pojęcia gdzie ona jest
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
idz caly czas przy rzece, taki maly budyneczek tam bedzie
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, nurtuje mnie jedna rzecz.
Czy w Przeznaczeniu da się swobodnie pograć jako łucznik będąc w Mrocznym Zakonie? Z tego co widziałem to mod raczej preferuje pancerze na siłę, więc obawiam się że nie mogę mieć pancerzy jak obiorę ten build. Więc jak wygląda sprawa z pancerzami pod zręczność?
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Zdecydowana większość pancerzy faktycznie jest pod siłę. Zjawisko takie występuje jednak w każdej gildii. Granie pod zręczność tym się właśnie charakteryzuje, że rozgrywkę toczymy w nie najlepszych pancerzach, nadrabiamy za to ogromnymi plusami jakimi są łatwe kradzieże, potężne łuki, op szpady pod zrękę. Testowałem taki build w modach od DT i jest to bardzo przyjemne. Dosyć dużo siły zdobędziesz i tak z bonusów, więc goły też biegał nie będziesz.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A to spoko, dzięki za rozwianie wątpliwości, to jednak jadę łucznikiem w mrocznym zakonie :D
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, wychodzę z kolejnym pytaniem.
Chodzi o zlecenia zabójstw od Simona, czy mogę robić te zadania i zabijać tych ludzi bez obaw, że popsuję jakieś przyszłe questy? Wiadomo, w 1 rozdziale porobię te zadania a tu w takim 3-4 rozdziale wyjdzie quest do którego będzie potrzebna postać, którą już zabiłem i będzie lipa a tego chciałbym uniknąć.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siema, przeszedłem returninga łucznikiem i teraz chce pograć magiem w przeznaczeniu i mam pare pytań:
1. Czy trzeba ładować jakieś pkt w siłę/zręczność żeby dać radę do momentu zostania magiem, czy od razu można ładować pkt np w mane?
2. Dostajemy kostury Gildyjne?
3. Mag Wody ma jakieś obszarówki?
4. Jest jakiś poradnik/solucja z grubsza opisująca zadania żeby czegoś nie spieprzyć? Np jak w returningu zadanie Gallahada / Rangar / Ranny ork ?
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
1. Dużo siły i zręczności zdobędziesz z bonusów, przydadzą ci się one w rozgrywce. Na początku magiem faktycznie może ci być ciężko, osobiście coś bym wrzucił w powyższe atrybuty by się nie męczyć.
2. Raczej tak, w Przeznaczeniu jest masa nowych broni to i kostury się znajdą.
3. Tak, np lodową falę, grom. Spoko jest np przyzwanie stada, z tego co pamiętam.
4. Solucji jako takiej nie ma. Wystarczy jednak grać uważnie, nie pędzić przed siebie i będzie dobrze. W razie problemów pytaj lub szukaj odpowiedzi tu lub na forum DT, sporo już zostało wyjaśnione w pytaniach :D
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mag Wody z tego co wiem ma jeszcze Ulewę, taki odpowiednik Deszczu Ognia ale dla nich ;)
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedzi i mam jeszcze 2 pytania:
1. Bonusy mozna od razu ładować czy czekać na wyższy próg
2. U jakiego Boga najszybciej zostajemy magiem i możemy korzystać z czarów , żeby się nie męczyć?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
1. Polecam od razu, próg jest tylko jeden, przynajmniej dla siły/zręczności przy 90 chyba.
2. Najszybciej pewnie u magów ognia, bo to znany questline jest, najszybciej dobre czary zaś dostaniesz u magów wody, bo w 2 kręgu są stado i bryła lodu. Jeśli mod Ci się spodoba, to jest kilka kolejnych części, w nich narracja jest prowadzona z perspektywy dołączenia do mrocznych, to też jest więc opcja do rozważenia, choć słyszałem że pierwsze rozdziały ciężko się gra mrocznym magiem.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze 2 pytania:
1) Grając magiem u kogo warto być czeladnikiem żeby klepać biedy?
2) Tutaj podobnie jak w returningu czekać z dołączeniem do gildii do samego końca żeby jakiś wątków nie spalić , czy można bez spiny dołączać?
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
1. Nie wiem ale się wypowiem, granie u Bospera to zawsze masa hajsu ze skór, grałem wojownikiem i niby traciłem bonusy u Harada, ale cóż, pieniążki się zgadzały z myślistwa. Nie pamiętam zupełnie jak to jest z Constantinem.
2. Do gildii dołącz jak najpóźniej, nie warto tracić masy zadań, choćby u myśliwych, a i inne trudności może to spowodować.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Do tego Bosper uczy wytwarzania całkiem niezłych łuków, które są bardzo mocne już na początku a mało PN kosztują, zresztą póżniej będzie można je sprzedać za pełną kwotę. Choć przypuszczam że magowi się to aż nie przyda, spokojnie da radę szpadami od Carla jak rozwija zręczność na początku.
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@up dzięki za odp , czyli z tego co piszecie to lepiej rozwijać zrękę na start. Myślałem nad str + 2h żeby potem biegać z kosturem 2h , ale pomyślę nad szpadą :D

Post połączony: 2020-09-13, 18:54
+ jest gdzieś jakiś spis bonusów z jedzenia ?
 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej,

chcę zostać czeladnikiem u Harada (no chyba, że ktoś mnie przekona, że Bosper lub Constantino, to lepsza opcja). Zastanawiam się jednak czy opłaca się inwestować punkty nauki w kowalstwo. Za El Bastardo dostaję od Harada 325 sztuk złota za miecz, 100 sztuk kosztuje stalowy pręt, więc muszę zainwestować 9 pkt nauki, żeby mieć 225 sztuk złota zysku na jednym kupionym pręcie (których w Khorinis z tego co widziałem mogę kupić 10).

Przez chwilę myślałem, że opłaca się inwestować w unikatowe bronie, które sprzedaje się Hakonowi, bo tam zysk jest spory, ale okazuje się, że mogę wykuć tylko jedną broń unikalną, którą mogę sprzedać Hakonowi, ale jakbym chciał wykuć kolejną, żeby samemu jej używać, to nie mogę (o ile jestem w stanie zrozumieć, że Hakon za pełną cenę kupiłby tylko jedną sztukę unikalnej broni, to za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego nie mogę ich wykuć więcej)... Więc to w zasadzie jest sprzedanie za kilkaset sztuk złota punktu nauki, co wydaje się kiepskim interesem.

Więc tutaj pytanie do Was - ile punktów nauki najlepiej zainwestować w kowalstwo i jakie miecze powinienem kuć, żeby maksymalizować zyski?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie patrz na zyski kasy w tym modzie jest od groma. Ucz się unikatowych broni na własny użytek bo są bardzo mocne przy niskich wymaganiach.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry