Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848497 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848497

Odpowiedzi 3362

Wooshin

Wooshin

Użytkownicy
posty2
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z zadaniem rytualne ostrze i zaginiony klucz, po rozmowie z Mortem mam poszukać kogoś w gospodzie, ale z nikim nie ma możliwosci dialogu, cos zbugowałem?

Jeśli zadanie nie idzie dalej, polecam zainteresować się zadaniem "Zbrodnia i Kara". Jeśli jest wykonane należy porozmawiać z Rukharem, po czym udać się w stronę klasztoru i wykonać świeżo u.zyskane zadania

Post połączony: 2020-02-18, 14:32
Witam, potrzebuję pomocy specjalisty od Przeznaczenia. Problem jest taki, że wykonując zadanie "Meandry Umysłu" Mam zrobić Zielonego Nowicjusza, lecz ta możliwość nie pojawia mi się przy stole alchemicznym. Tak samo z Miksturą Przemiany Duszy. Wszystkie mikstury, których nauczyłem się dzięki PN działają bez zarzutu. Myślałem, że powodem tego jest użycie choć raz konsoli, lecz kiedy zacząłem rozgrywkę od zera bez włączania konsoli, błąd się powtórzył. Co robić?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeżeli ma pewno masz wszystko co potrzeba to sprawdź  czy masz parcia do wersji 1.5 bo tam występował ten błąd.
 

bellew

bellew

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A wiecie może na jakim cmentarzu jest ten mech dla mrocznych, nie moge znalezc
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

bellew

bellew

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dobra znalazlem, a tak przy okazji to normalne ze Imperanona nie ma juz koło wiezy xardasa. Jestem w 2rozdziale
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powinien być, dopiero w trzecim się przenosi w inne miejsce.
 

Filipiaszek

Filipiaszek

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam , zadanie Skarby Onara , dostalem szkatulke z klejnotami od Eleny  , udalem sie do Uno , on sie mnie zapytal czy mam skarb a Bezi sam odpowiada ze '' ukryl w bezpiecznym miejscu '' czy cos podobnego . Dalej z Uno nie ma zadnego dialogu . Szkatulki na pewno nie sprzedawalem
 

bellew

bellew

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest trzeci chrom
 

misiuxd1

misiuxd1

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem Brat Pepe. Nigdzie nie mogę znalesc Helgiego, zarówno w jaskini z Zoraxem jak i destylarni Vino się nie pojawił.(Po uzyciu konsoli znalazłem go w jaskini Zoraxa za skałą, która blokuje przejscie do jednej z odnóg kopalni.) Czy jest to jakiś błąd a może w 1 rozdziale nie można zrobic tego zadania?

p.s.
Już rozwiązałem problem.
 

skellige

skellige

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. U kogo lepiej zostać czeladnikiem u Bospera czy Harada ?
2. Jest jakiś sposób na zyskania dużo złota ?
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Gdzie znajdują się runy teleportacyjne z doliny przodków? Pamiętam, że była taka runa prowadząca do stowarzyszenia, ale nie pamiętam gdzie ją dorwałem i czy w ogóle jest możliwe jej znalezienie na obecnym etapie. Jestem już w 2R
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trzeci rozdział, ale nie pamiętam czy ktoś ją dawał czy była do kupienia.
 

foxix

foxix

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
podpowie ktoś jak wejść do zjednoczonego obozu?
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Wykonaj zadania Serafii.
 

Mattzio

Mattzio

Użytkownicy
posty14
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Brakuje mi zgody od Akila na handel Erasta na Jego farmie, jak to ogarnąć? Podobno mam zrobić coś ze śmiercią syna Akila ale nikt nic nie chce gadać :/
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie zbrodnia i kara musisz wykonać.
 

Xsardas

Xsardas

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie gram pod zręczność i jestem strażnikiem miejskim, ponoć jak się zabije Dextera to dostaje się zbroje specjalnie pod tą klase , ale jej nie dostałem to błędna informacja czy jakiś bug jeśli tak to jak naprawić ?
 

N1kX

N1kX

Użytkownicy
posty93
Propsy15
ProfesjaTłumacz
  • Zbanowany
Witam. Ta informacja jest fałszywa.
 

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam! Mam pytania odnośnie paru zadań w V akcie.
1. Skąd wziąć pierścień dla Teofila? W zadaniu Doradca Magnata.
2. Skąd wziąć pergamin dla Rhen'a?
3. Gram Paladynem i mam misję żeby dać 5000 złota dla Giriona ale nie mam z nim żadnego dialogu. Czy powodem jest to że mam już zebraną załogę na statku?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
1. Marcelin (Klasztor) - za skórę cieniostwora
2. Skrzynia w Opuszczonej Kopalni
3. Potrzebna rozmowa z Hagenem, a ta nastąpi pewnie po wykonaniu innych zadań, teraz nie pamiętam których...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry