Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848588 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848588

Odpowiedzi 3362

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
A nie dostales dawno dawno temu zadania żeby przynieść jej 10 butelek mleka? Wydaje mi się, ze od tego to się zaczyna, gdy kupcowi w miejsce zalatwisz miejsce do spania to on wysyła cie do niej.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Prowadząc NPC powinno się mieć go blisko za sobą. Fortuno zaczepi na tej kamiennej ścieżce prowadzącej z bagien na plac. Kawałek przed schodami.
czyli powinien przed obozem, ja prowadziłem do środka spróbuje jeszcze raz
Cytuj
wszystkie smoki ubite?
teraz już tak :)   dobra zaliczyło

- dobra to poszukam jeszcze tego kusznika
- To prawda że max lvl 40?

3. to już save dawno nadpisany cóż...
 

masterlock

masterlock

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A nie dostales dawno dawno temu zadania żeby przynieść jej 10 butelek mleka? Wydaje mi się, ze od tego to się zaczyna, gdy kupcowi w miejsce zalatwisz miejsce do spania to on wysyła cie do niej.
Wykonałem to z mlekiem i z kremem dla niej ale powinienem jeszcze mieć z zgodą na handel w klasztorze :/
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
@ArcyDemon  poziom 40 jest maksymalnym, ale tylko ze względu na zwykły brak doświadczenia dostępnego w zwykły sposób  w grze. Jeśli się uprzesz, to możesz np doić szkieletów magów (zabijając szkielety, które przyzywają) czy też specjalnie cały czas wklepywać błędne kombinacje na Irdorath czy w ŚŚ (chyba te potforki są nieskończone) i wbić pewnie nawet z 60 :)

@masterlock skoro miałeś opcję pogadania ze wszystkimi pozostałymi na temat załatwienia im zgody, to byłoby bardzo dziwne, gdybyś z nią nie miał... jesteś pewien, że nigdzie w dzienniku Ci się nie zagubił ten wpis z nią związany? Pogadałeś z Pedrem obok?
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

ArcyDemon

ArcyDemon

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chodziło mi czy jest blokada że dobijasz do 40 i koniec exp nie leci. Bo jak można dalej wbijać to będę starał się jeszcze misje powykonywać co się da bo dopiero końcówka 4 aktu a ma 36 i pół. Zabawa z przyzywaniem potworków to tylko wtedy jeśli by mi tam brakowało za parę tysi expa do lvl to wtedy bym mógł tak dobić do równego ale żeby tak wbijać parę leveli to by mi się nie chciało.
 

masterlock

masterlock

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
SparrowJacek.
Mam drugi rozdział i byłem na chwile w górniczej dolinie i Pedro zniknął niema go przy klasztorze :/
Z tego co wiem ton chyba powinien zniknąć w 3 rozdziale a już go nie ma.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy ktoś mógłby mniej więcej opisać główne gildie występujące w tej grze. Co one oferują, jakie będą konsekwencje przyłączenia się do danej gildii, czy podstawowe gildie są rozbudowane i jak bardzo? Profesja jest nieistotna, wybiorę ją na podstawie uzyskanej odpowiedzi.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy to normalne że Canthara nie ma w mieście? Nie ma go także na ławeczce przy farmie Lobarta. Do miasta wskoczyłem sobie przez mur przy koszarach, jeśli to jest jakakolwiek różnica. A może jest gdzieś indziej niż w podstawowej wersji gry czy po prostu wyparował. Konsoli mi się zdarzyło użyć, nawet raz zrobiłem jednego save z konsolą  ale zaraz go usunąłem. Nawet jak użyłem konsoli to przed zapisem ją wyłączałem. Przepustki do miasta od Niego nie wziąłem a na jednym filmiku na yt widziałem, że canthar siedzi tam gdzie w podstawce. Coś popsułem czy może fakt że przepustki nie wziąłem to spowodował lub jakaś inna decyzja fabularna.

edit:Canthar się pojawił. Najwyraźniej trzeba było na legalu wejść przez bramę, bo pojawił się akurat po tym gdy już to zrobiłem.

Post połączony: 2017-08-16, 22:36
Czy po ściągnięciu haraczu od Alrika da się z nim jeszcze walczyć za hajs i oddać mu miecz czy definitywnie zjebałem? Zaklęcie zapomnienia niestety nie pomaga.
 

nerzhul

nerzhul

Użytkownicy
posty128
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Canthar spi do poludnia w gospodzie u Hanny :D potem sie pojawia na placu :)
 

Łzy Innosa

Łzy Innosa

Użytkownicy
posty43
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć. Jestem w 4 rozdziale, mam Oko Innosa, ale nie mogę gadać z smokami. Trzeba ukończyć wątek kultu, zanim wyruszy się na walkę z nimi?
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trzeba pogadać z Orikiem i iść na tego smoka na którego cię wyśle
 

Łzy Innosa

Łzy Innosa

Użytkownicy
posty43
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Obawiam się, że to bug. Byłem w okolicy smoków w II rozdziale jak czyscilem mape lukiem. Część z nich dostało przez przypadek strzałą i teraz nie ma opcji żeby z nimi pogadać, ani zaatakować. Stoją jak zamurowani. Zaczynam grę od nowa bo myśliwy i tak mi się znudził :D
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Możesz też spróbować kodami przyzwać smoka, powinnien się zrespić niezagrowany na Ciebie o ile masz oko :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Łzy Innosa

Łzy Innosa

Użytkownicy
posty43
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Apropo kodów, to jest gdzieś lista kodów do Przeznaczenia?
Np na język lodowego jaszczura, albo śledzia?
 

Hexados

Hexados

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W związku z robieniem zadania z kosturem starca muszę odnaleźć składniki na zaklęcie lokalizujące (zakładam, że bez tego nie ruszę, bo złodzieja nie ma tam gdzie powinien być). I tak się zastanawiam gdzie znaleźć czarną perłę w I rozdziale, bo wiem, że potem sprzedają kupcy (bodajże Lutero) i ogólnie do znalezienia, ale na tym etapie rozgrywki się na nią jeszcze nie natknąłem. Możliwe, że ktoś natknie się na identyczny post w dziale Dolina Przodków Global Moda (dodane przez omyłkę), a że nie umiem tego posta usunąć (proszę nie bić) to póki co tak wisi xD.
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W związku z robieniem zadania z kosturem starca muszę odnaleźć składniki na zaklęcie lokalizujące (zakładam, że bez tego nie ruszę, bo złodzieja nie ma tam gdzie powinien być). I tak się zastanawiam gdzie znaleźć czarną perłę w I rozdziale, bo wiem, że potem sprzedają kupcy (bodajże Lutero) i ogólnie do znalezienia, ale na tym etapie rozgrywki się na nią jeszcze nie natknąłem. Możliwe, że ktoś natknie się na identyczny post w dziale Dolina Przodków Global Moda (dodane przez omyłkę), a że nie umiem tego posta usunąć (proszę nie bić) to póki co tak wisi xD.

Sharky w kanałach, sprawdź.
 

Hexados

Hexados

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wydaje mi się, że nie miał, ale łapy se nie dam uciąć, zaraz zerknę, dzięki za sugestię.

edit:Dobra, miałeś rację, dzięki wielkie.
Dodam jeszcze (odkryłem przed chwilą), że czarna perła jest nagrodą w zadaniu "Dobre imię damy"

edit2: Wie ktoś może gdzie znaleźć czarną rudę? Miałem dwie bryłki potrzebne dla Waltera, ale nieświadomy tego questa oddałem jedną wcześniej Lutero. Na pewno zebrałem tą z grobowca za farmą Onara.

Jakby ktoś też szukał to znowu kłania się Sharky...

 

FOgidel

FOgidel

Użytkownicy
posty60
Propsy100
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
W tej chwili szukam amuletu dla Isabel. Powiedziała, że jest w skrzyni Thorusa, ale nie ma go w środku. Czy to dlatego, że już ją wcześniej opróżniłem i w takiej sytuacji muszę użyć kodów?

Przy okazji, do kogo trzeba pójść, żeby odzyskać topór Baromira (czy jak mu tam)? Przy dialogu z jego córką nie zwróciłem uwagi, a w dzienniku Bury sobie tylko śmieszkuje

No i taki szczegół techniczny: Stary Rozpruwacz był chyba tylko powiększony przez SetModelScale (czy jakoś tak) i nie był w stanie mnie trafić, więc zabicie go było aż za łatwe
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
cześc
w kwestii naszyjnika trzeba pogadać z jednym z tych gości przy schodach, które prowadzą do Thorusa. Topór ma bodajże Arend, to ten co koło chaty Erola razem z  Busterem stoi.
 

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś gdzie w dolinie przodków znajduje się ta farma na które jest Bars, kowal i inni myśliwi którzy odeszli z obozu, związane z zadaniem handel z miastem, chodzę po całej mapie i cały czas znaleźć nie mogę, z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
 


0 użytkowników i 8 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry