Dark Saga II: Wrota Chaosu 21841 28

O temacie

Autor Abaddon

Zaczęty 13.06.2016 roku

Wyświetleń 21841

Odpowiedzi 28

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Cytuj
  Draks no ale po Polskich modyfikacjach nie musiałem jechać  :pokerface:

Zgadzam się. Polskie modyfikacje przy takiej Dark Sadze wysiadają w przedbiegach. Zestawienie ich w takim temacie to obraza dla Mrocznej Sagi.
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
To świetna wiadomość. Tylko pozostaje czekać.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Xenoform

Xenoform

Użytkownicy
posty55
Propsy1
  • Użytkownicy
Łaaał 2 wiadomo pozamiata. W 1  rozdziale spędziłem więcej godzin testując wszystkie dialogi niż nad samym gothiciem(o expieniu by załozyć ostrze beliara już nie wspomne w 2 rozdziale i 3 musiałem wyczyścić całą wyspę z gówna by zdobyć  potrzebne punkty) mam nadzieje że tym razem pójdą pod coś lepszego bo ja grałem tylko by dostać ten opski mieczyk i niszczyć przeciwników nim a tu końcówka totalnie nie w moją stronę ;/
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
Mi się bardziej podbają tekstury z Dark Sagi I ,nie oryginalne z G2NK ,te z Darg sagi dodawały mega klimatu i coś czego nie nie ma żaden mod ani żadna gra :D
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie może ktoś może na jakim etapie znajdują się obecnie prace nad modem ?
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Ktos bardziej zorientowany w temacie wie czy prace ruszyły bardziej? Może dawano pierwsze materiały?
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Troche odkopuje, po latach, ale wypadłem kompletnie z tematu i z moddingiem nie jestem już na bieżąco. Czy wiadomo coś o pracach nad sequelem? Trwają jeszcze? Pytanie kieruje głównie do osób które jeszcze przeglądają zagraniczne fora i trzymają ręke na pulsie.
 

koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Udało mi się znaleźć oficjalny temat z modyfikacją. Z tego co mówi Google Translate, prace utknęły w miejscu i nie wiadomo co będzie dalej.

https://worldofplayers.ru/threads/35757/
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Szkoda, nawet jeśli nie jestem szczególnie zaskoczony. Nie grałem w kilka dużych projektów które ukazały się w ostatnich latach, ale Dark Saga to dla mnie dalej wzór i absolut gothicowej twórczości, chętnie coś bym od tej ekipy jeszcze ograł.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry