THE TANK-moja teczka (zmajcek) 4430 6

O temacie

Autor zmajcek

Zaczęty 17.05.2016 roku

Wyświetleń 4430

Odpowiedzi 6

zmajcek

zmajcek

Użytkownicy
posty49
Propsy99
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od dłuższego czasu robiłem pewną prace w blenderze. Wreszcie wczoraj skończyłem.


THE TANK

film:


https://www.youtube.com/watch?v=KCLcIheJUwM


zdjęcia













Wszystkie szczegóły pod filmem na yt(ang), nie chce mi się przepisywać. Napisze tylko że wszystkie główne rendery czołgu zrobione w blenderze. Poza blenderem  jest tylko początkowa animacja w kosmosie(element 3d), wybuch tego działka-tunguska (max) i wnętrze (element 3d). To jest tylko taka poszerzona wersja prezentacji modelu nie ma fabuły bo mi się to wszystko w głowie rodziło na poczekaniu. Poza tym 1 raz takie coś robię. Ale wyszło ładnie:) Aha jest parę nielogicznych błędów ale nie chce mi się poprawiać już.

Trochę się z tym narobiłem a nawet yt mi nie wyszukuje jeszcze tego filmu :) więc pomyślałem że tutaj wrzucę :)
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
O kurwa, zajebisty siege tank z starcrafta :D
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
to jest tak kompleksowa praca, że powiedzenie "Od dłuższego czasu robiłem pewną prace w blenderze" brzmi jak "dłubałem w nosie i wykopałem kilo złota" zasłużony props.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

zmajcek

zmajcek

Użytkownicy
posty49
Propsy99
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki  :P
W zasadzie to rok to robiłem.. :D ale z wieloma oczywiście przerwami, nie myślałem że to takie duże wyjdzie.

Teraz planuje zrobić mode wrighta terran ale zobaczymy co z tym będzie, po internecie chodzi już jedna znakomita wersja.

Z tym siege tankiem jest taki plus ze jeszcze nikt takiego nie robił-taki mix między sc1 a sc2.
Wersja z 2ki absolutnie mi nie odpowiada ale nogę trochę zgapiłem z filmu sc2 hots.
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Moja główna uwaga to to, że początkowe zielone napisy za mało chujowe. Powinny być spikselizowane, zobacz jak to jest w oryginalnych ^_^
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Robisz jakiś projekt czy tak dłubiesz dla siebie? Jak to 2 to szacun za wytrwałość  :F
 

zmajcek

zmajcek

Użytkownicy
posty49
Propsy99
Profesjabrak
  • Użytkownicy
no dla siebie, chciałem zobaczyć czy dam rade takie cos zrobić. Trochę mnie przerosło ale skończyłem. Długo to trwało bo pierw musiałem się wszystkiego nauczyć. To jest moja 2ga animacja, pierwsza to był ten kibel z g2 co ostatnio go tu zamieszczałem.
Studia skończyłem to miałem trochę czasu;p
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry