Problem z telefonem (android) 2711 8

O temacie

Autor EdekSumo

Zaczęty 24.03.2016 roku

Wyświetleń 2711

Odpowiedzi 8

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
Od jakiegoś czasu mój zacny telefonik odmawia posłuszeństwa. Aplikacje same się wyłączają niektóre nawet nie uruchamiają. Lecz dziś rozpoczęło się apogeum xD Aparat przestał działać, karty sim nie wykrywa. Wyświetla komunikaty że wymaga zainstalowania usługi google play. Gdy chcę to zainstalować sklep play odmawia posłuszeństwa. Nie mogę nawet przywrócić ustawień fabrycznych. Jakiś pomysł czym to jest spowodowane? I jak to odkręcić?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jak dokonczysz Wyspe Khorinis to Ci powiem :V
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Dzwoń po egzorcystę :/

Ogólnie dużo ci pomóc nie mogę, ale ja gdy sklep play odmawiał posłuszeństwa w telefonie, używałem sklepu play na komputerze. Wejdź na https://play.google.com/store, zaloguj się, znajdź usługi google play, kliknij zainstaluj i wybierz urządzenie na jakim mają zostać zainstalowane. Po jakimś czasie telefon (o ile będzie podłączony do internetu ;) ) sam zacznie pobierać aplikację. Zobacz czy ten sposób coś pomoże...
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Brzmi jakby siadała jakaś kostka pamięci. Mam w szufladzie tablecik, który zachowywał się w podobny sposób - teraz już nawet się nie bootuje, znaczy włącza się jeden raz na kilkadziesiąt prób i od razu odmawia jakiegokolwiek zapisu danych w pamięci (co właściwie zabija cały system).

Dlaczego nie możesz przywrócić do ustawień fabrycznych?
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie przywracaj fabrycznych z systemu, tylko przy włączaniu wywołaj sobie menu(power+ przyciszanie/podgłaszanie) i tam spróbuj to zrobić.
 

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
Udało mi się przywrócić, karty sim nie wykrywa, aparat dalej nie działa, i brak możliwości zalogowania się na apki od google. Ale mea ma chyba rację, gdyż tapeta systemowa do połowy jest normalna a dalej szara z jakimiś kolorowymi pikselami. Ile kosztowała by naprawa czegoś takiego? opłacalne przy LG L65?
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Nikt nie "naprawia" takich rzeczy, w dzisiejszych po prostu wymienia się całą płytę główną. Jeśli telefon jest wart mniej niż 400-500 złotych, prawdopodobnie nie warto.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Jak będziesz go rozpierdalal to zrób zdjecia :F
 

Paser

Paser

Użytkownicy
Crazy Diamond
posty281
Propsy119
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Crazy Diamond
A czyściłeś pamięć wewnętrzną? (wipe i ustawienia fabryczne nie zawsze to robią)
Możesz też spróbować maksymalnie wyczyścić fona i sflashować rom od nowa, tak by wszystko się zrepartycjonowało. Jak to nie pomoże, to hardware walnięty. Naprawiać się nie opłaca w takim wypadku.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry