HexenfeuermodPL 10825 25

O temacie

Autor serail

Zaczęty 11.07.2008 roku

Wyświetleń 10825

Odpowiedzi 25

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu

serail

HexenfeuermodPL
2008-07-11, 19:42(Ostatnia zmiana: 2008-07-11, 19:44)
Tytuł w oryginale: Hexenfeuermod
Spolszczony tytuł:P /b] Ogniste wiedźmy
Premiera: Maj 2007 roku
Twórca: Lord Helmchen
Opis moda: Poranek jak każdy inny (myślisz), wychodzisz ze swojej chaty i od razu zagaduje cię mężczyzna z twojej wioski. Ma dla ciebie zadanie a ten dzień jest szczególny, mężczyzna przygotowuje się do wyprawy... [www.gothicmods.info]

Planowana data premiery polskiej wersji moda jest wyznaczona na Sierpień tego roku.
 
Moje portfolio

                   

judge
  • Gość
Mam małe pytanko, z skąd masz informacje, że ukaże sie w sierpniu tego rok. Pytam sie bo ja również  polonizuje ten mod, ale w takim wypadku po co mają to robić dwie osoby oddzielnie. Więc jeśli to jest pewne, że ktoś spolonizuje to do sierpnia to ja sobie znajdę inny mod.
 

Piskor

Piskor

Użytkownicy
ego masturbator
posty143
Propsy9
  • Użytkownicy
  • ego masturbator
WTF? Ja też polonizuję tego moda, dlaczego wszyscy się na niego uwzięli?!  :blink: Ja byłem pierwszy! <_<  Co z tego, że słabo znam niemiecki, mam już 0.1%!  :Pf: Cały dzień siedziałem nad tytułem i co, patrzę a tu on już jest przetłumaczony :/  Tak się nie robi!!! Weźcie się za chińskie mody jak z was tacy poligloci!  :hah: Ale wam dokuczyłem, hi hi hi :rofl: Przepraszam troszkę się zdenerwowałem, wybaczcie... :rolleyes: Ale po prostu chciałem coś przetłumaczyć...  ;)
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Nie mozecie podzielić się tekstami i wspólnie go przetłumaczyć?
 

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu

serail

HexenfeuermodPL
#4 2008-07-12, 14:50(Ostatnia zmiana: 2008-07-12, 14:52)
Oczywiście, że możemy. Powiem nawet tak, że jeżeli Piskorowi aż tak zależy, to ja znajdę sobie innego moda do przetłumaczenia, nie mam zamiaru prowadzić żadnego wyścigu szczurów. Po prostu staram się, aby spolszczyć jak najwięcej modów, a jeżeli Piskor mi w tym pomoże, to ja bardzo się ucieszę <_<

Edit: Judge, nie zauważyłem twojego posta. Mi również nie zależy, aby spolszczyć akurat tego moda, więc śmiało możesz się podzielić z Piskorem.
 
Moje portfolio

                   

Piskor

Piskor

Użytkownicy
ego masturbator
posty143
Propsy9
  • Użytkownicy
  • ego masturbator
Chyba nikt nie zauważył, że mój post nie był całkiem na serio a nawet w ogóle. Pozwalając sobie na ten spam chciałem wyśmiać poprzedniego posta, którego czytając o mało nie spadłem z krzesła, wrażenie dodatkowo potęguje informacja w sygnaturce usera...<_<
 

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Dobra, Juedge jak chcesz, to możesz spolszczyć Hexenfeuermod, ja zajmę "Fight Contes", a później może będę współpracował z bratem Xardasa nad "Velaya".
 
Moje portfolio

                   

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Serail, dla dobra graczy lepiej Ty to przetłumacz :rofl:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Ja mogę to zrobić razem z sędzią, czemu nie.
 
Moje portfolio

                   

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Zdecydowanie lepszy efekt będzie, jak to zrobisz sam <_<
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

judge
  • Gość

judge
Gość

HexenfeuermodPL
#10 2008-07-12, 21:36(Ostatnia zmiana: 2008-07-12, 22:03)
Dobra rezygnuje, nie będę się sie pchał tam gdzie mnie nie chcą. Chciałem jeszcze tylko powiedzieć, że nie polonizuje modów dla was czy dla kogokolwiek innego, robie bo uwielbiam Gothica, a więc i mody do niego, ale jak mam grać w nie po niemiecku to mnie krew zalewa, więc sobie je polonizuje a że potem je zamieszczę w necie to tylko dla tego żeby inni fani Gothica mogli pograć w nie po polsku,  ale jak wam sie nie podoba to po prostu nie będę ich zamieszczał, tylko polonizował sam dla siebie.
Żegnam

P.S. Piskor jesteś frajerem przez dóże F.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: judge link=topic=2618.msg22666#msg22666 date=Jul 12 2008, 21:36\'
P.S. Piskor jesteś frajerem przez dóże F.
Jeszcze pewnie przez duże Ó.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
Cytat: judge link=topic=2618.msg22666#msg22666 date=Jul 12 2008, 21:36\'
nie będę ich zamieszczał, tylko polonizował sam dla siebie.
To niedorzeczne, chyba mija się z celem.
Jeśli umiesz język, z którego chcesz tłumaczyć, polonizacja jest zbyteczna.
Jeśli nie umiesz i tłumaczysz ze słownikiem, to nadmiernie utrudniasz sobie życie. Ktoś może spolonizować za ciebie.

Cytuj
P.S. Piskor jesteś frajerem przez dóże F.
Bezpodstawne, moim zdaniem, obrażanie drugiej osoby :)
I nie pisze się "dóże", tylko "dórze". Na guże rurze, na dole fjouki, a ty i pingwinekl...

ekhm, tentego... no cześć.
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Piskor

Piskor

Użytkownicy
ego masturbator
posty143
Propsy9
  • Użytkownicy
  • ego masturbator
Cytat: judge link=topic=2618.msg22666#msg22666 date=Jul 12 2008, 21:36\'
P.S. Piskor jesteś frajerem przez dóże F.

Całe szczęście, że nie przez duże F, bo wtedy faktycznie miałbym się czym martwić...

 :)
 

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Słuchajcie, jeżeli Judge potrafi dobrze spolszczyć z niemieckiego nas polski, to nie widzę żadnego problemu, aby ten tekst przerzucić przez worda i wyeliminować babole, a ty Kyroman nie powinieneś obrażać człowieka, który chce zrobić coś dla polskiej sceny Gothica zupełnie bezinteresownie. Już samo to, że sędzia poświęca swój czas na polonizacje modów jest chwalebne, a ty jeszcze go zniechęcasz.
 
Moje portfolio

                   

judge
  • Gość

judge
Gość

HexenfeuermodPL
#15 2008-07-13, 14:06(Ostatnia zmiana: 2008-07-13, 14:18)
Wbijam lache w to wasze zjełczałe forum, banda obszczymurów i nic więcej, znam takie typy jak wy, myślą o sobie "jaki to ja jesetem piękny i wspaniały". a tak naprawdę to banda gówniarzy bez których świat byłby lepszy.

A teraz zwracam sie do administracji o usunięcie mojego konta z tego spier... forum(POWAŻNIE).

Żegnam na zawsze wszystkich zjebusów tego forum, jesteście jedną wielką spierdoliną końską.

Edit by Dreamerion - to ty się zachowujesz jak obrażone dziecko. Nam również było miło ciebie poznać.
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust

Baster

HexenfeuermodPL
#16 2008-07-13, 14:56(Ostatnia zmiana: 2008-07-13, 17:36)
Też kiedyś zachowywałem się tak jak ty. Gdybym wtedy dostał bana prawdopodobnie też odszedłbym z tego forum i żle by się stało, gdyż nie stałbym sie modderem oraz nie poznał tyle ciekawych osób. Chłopaki sobie żartowali, oczywiście na swój sposób. Wież mi, nikt z tego forum by się za takie coś nie obraził, jedynie "nowy" może się poczuć kopnięty w dupę przez stado debili. Ja teraz na twoim miejscu przyjąłbym to z dystansem, chociaż rzeczywiście Piskor i Kyroman wasze zachowanie nie należało do najlepszych. Gorzej, zachowaliście się jak najgorsze huje (bez obrazy, tylko zachowaliście ;)  ) wobec judge. Koleś przychodzi na forum i pierwszy jego post to link spolszczonego modu[zamieszcze tutaj go, gdyż znam takich inteligentów, co nawet o tym nie wiedzą i rzucają się na mnie na gg, że niby bronie judge bez żaddnych argumentów, nie będe pokazywał palcem kto, gdyż ta osoba sama o tym wie - CLICK ](co prawda nie napisał, że trzeba pobrać niemiecką wersję, sam musiałem prosić globala, żeby to zmienił, ale to szczegół :P  ). teraz mamy 1 tłumacza mniej, x modów mniej spolszczonych i mniej radochy z grania. Moglibyście chociaż przez jakiś czas zachować te żarty dla siebie. Tyle ode mnie, bez obrazy, pozdro.

^down Kyro- A ja wolałbym spolszczone 2 mody przez seraila i judge, mógłbyś najwyżej poprosić judge, aby bardziej się postarał przy tłumaczeniu.
@ down sebin - Mogłoby i tak być. 2 razy szybciej spolszczony mod, a 2 mody spolszczane 2x dłużej - na to samo wychodzi.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Jeśli miałbym do wyboru moda spolszczonego poprawnie (Serail) a moda spolszczonego byle jak, udostępnionego "z łachy" (Judge) to wybrałbym ten pierwszy. Żadne przepuszczanie przez Worda na nic się nie zda, bo to drugie tyle roboty (zależy kiedy). Czemu od razu nie pisać poprawnie? Serail chce spolszczać, niech spolszcza.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Serail wyraził chęć spolszczania tego moda razem z judge'm. Podzieliliby się tekstami, a na końcu, kiedy wszystko będzie spolszczone Serail poprawiłby wszelkie literówki. Tak mi się wydaje, i takie jest moje zdanie.
 

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu

serail

HexenfeuermodPL
#19 2008-07-13, 16:35(Ostatnia zmiana: 2008-07-13, 16:36)
I ja podzielam zdanie sebinha, po drugie judge nie obrażaj się. Kiedy ja się zarejestrowałem na forum też zostałem zrypany przez starszych userów za kilka głupot, ale po pewnym czasie przyszedłem tu znowu, przystosowałem się i jako tako jestem tutaj tolerowany. Koledzy forumowicze, tak żartować możemy sobie w gronie osób, które wiedzą, ze nie należy tego brać na poważnie. Dlatego nawołuję judge, żeby się nie zrażał, bo jednak znam osoby na tym forum, które  też popełniają błędy ortograficzne i są członkami różnych teamów (nie będę wymieniał po nickach).
Cytuj
Piskor i Kyroman wasze zachowanie nie należało do najlepszych. Gorzej, zachowaliście się jak najgorsze huje (bez obrazy, tylko zachowaliście tongue.gif ) wobec judge. Koleś przychodzi na forum i pierwszy jego post to link spolszczonego modu
W rzeczy samej.
 
Moje portfolio

                   


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry