Rutyna 1930 8

O temacie

Autor Xankir

Zaczęty 13.02.2016 roku

Wyświetleń 1930

Odpowiedzi 8

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
W poradniku Kazzmira na temat rutyn przeczytałem, że istnieje rutyna trenowanie strzelania z łuku oraz chodzenia po okolicy, więc mam pytanie. Czy. mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego one nie działają i jak zrobić, aby działały?
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Nie ma takich. Nie wiem skąd on to wytrzasnął.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
@Bogdan Zwei Okay, a dałoby takie zrobić w jakiś prosty sposób?
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Tak.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
A czy możesz mi opisać jak to zrobić ,podesłać link do samouczka lub ogólnie napisać czy znajdę to na forum? Później już sobie poradzę.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Napisać tak samo jak wszystkie inne rutyny.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Wiem, ale chodzi mi o to, że wiem jak zrobić postać wykonującą te rutyny, ale nie potrafię zrobić rutyny od podstaw. Nawet nie wiem gdzie mam tego wszystkiego szukać.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Kranek

Kranek

Użytkownicy
posty35
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Przecież tworząc dla NPC rutynę używasz specjalnych funkcji określających co dany NPC będzie robił o danym czasie i danym miejscu, to powinno dać Ci do myślenia. Używając takiego notepada++ można znaleźć wszystkie wystąpienia takiej funkcji, czyli też miejsce, gdzie została ona zadeklarowana, czyli możesz podejrzeć jak została zrobiona i napisać własną rutynę (Także polecam się w ten program zaopatrzyć). Dla ułatwienia powiem od razu, że ludzkie rutyny można znaleźć w:
Gothic II\_Work\data\Scripts\Content\AI\Human\TA_Human
Nowo stworzoną rutynę dobrze by było też 'dopisać' analogicznie jak pozostałe w pliku:
Gothic II\_Work\data\Scripts\Content\AI\Human\TA.d
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
@Kranek Dzięki już rozumiem. Temat można zamknąć.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry