Gothic problem FPS 22610 13

O temacie

Autor KoSiArZf

Zaczęty 4.02.2016 roku

Wyświetleń 22610

Odpowiedzi 13

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam .
 Proszę o pomoc . Zainstalowałem gothic 2 noc kruka potem zainstalowałem patcha , i zacząłem grać lecz mam cały czas 30 fps z małymi spadkami .I przeczytałem w necie, że trzeba wgrać coś co odblokuję limit fps z  30 na 60 . Zainstalowałem player kit 2,6f i mam aplikacje fps patch lecz mi nie działa bo nie ma folderu GothicMod.exe , a player kita zainstalowałem poprawnie i wiele razy kombinowałem
I proszę o pomoc : linka i poradę bo szukam wszędzie tego jak zainstalować i co pobrać aby zmienić ten limit fps z 30 na 60 fps i więcej aby się gra nie ścinała.
 Proszę o pomoc.
 Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Witam .
 Proszę o pomoc . Zainstalowałem gothic 2 noc kruka potem zainstalowałem patcha , i zacząłem grać lecz mam cały czas 30 fps z małymi spadkami .I przeczytałem w necie, że trzeba wgrać coś co odblokuję limit fps z  30 na 60 . Zainstalowałem player kit 2,6f i mam aplikacje fps patch lecz mi nie działa bo nie ma folderu GothicMod.exe , a player kita zainstalowałem poprawnie i wiele razy kombinowałem
I proszę o pomoc : linka i poradę bo szukam wszędzie tego jak zainstalować i co pobrać aby zmienić ten limit fps z 30 na 60 fps i więcej aby się gra nie ścinała.
 Proszę o pomoc.
 Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ten FPS patch jest do gothica 1  :facepalm:   
 

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A są jakieś patche do gothica 2 noc kruka na więcej fps bo mam stale 30 fps?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Nie ma ŻADNEGO patcha bo gothic 2 ma ponad te 30 fps.  :pokerface:  Masz drewniany komp i tyle, ale to jest bardzo dziwne.
 

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam nowy komputer za 4 tysiace i działa mi wiedźmin na wysokich full hd a gothic laguje bardzo.Czyli nic nie zrobie z fpsami?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Sciagnij gothic 2 nk system pack. Linka wrzuce pozniej.
 

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak dałbyś linka byłbym wdzięczny.
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A zmieni mi to napisy i grę na angielski bo chciałbym mieć po polsku  I który plik ściągnąć z tej strony
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Można język pl wybrać, albo nie wybiera się ale nie zmienia :F
 

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a co pobrać sam ten system pack

Post połączony: 2016-02-05, 12:25
Czy mogę jeszcze patcha 2.6.0.0
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
a co pobrać sam ten system pack
No raczej  :facepalm:  Sam system pack ci wystarczy. Już nie pytaj głupio dalej.
 

KoSiArZf

KoSiArZf

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki zainstalowałem gothic 2 fix2.6.0.0  ,  player kita 2.6f  i systempack 1.1 .
Gothic działa jak marzenie.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
 

mmichal123

mmichal123

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam pewien problem ponieważ zainstalowałem gothic 2 fix 2.6.0.0 rev2 player kita 2.6f  g2notrsystempack i odpalam gre i wyskakuje mi access violation gothic fix has caused an access violation at address 000000h gothica odpalam za pomocą programu spine przeinstalowałem gothica i nic.


z góry dziekuje za pomoc
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry