Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902778 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902778

Odpowiedzi 37317

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skoro tam nie ma stołów to znaczy, że masz w miarę nową wersję ab a tu strzały robisz na stole Koło Thorbena.
 

grandasa

grandasa

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
ma ktoś może mape z zaznaczonymi punktami na pustyni adanosa? tak fajnie mi się grało w ten mod ale od kiedy jestem na tym to krążę jak debil i trace ochotę do gry
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

SetarioN

SetarioN

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odnośnie otwierania zamków i kradzieży kieszonkowej. Czy potrzeba uczyć się zręczności aby wytrychy się nie łamały i okradać czy wystarczy "wdrążać" się poprzez praktykę? A może zręczność ma pośredni wpływ?
 

grandasa

grandasa

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
A  w ogole, są te 2 demony przy piramidzie, jak to niby pokonać, ginę po kilku strzałach a im zycie ledwo spada, z jednym moze by sie udalo stunlockować go, ale dwa to nie widze możliwości
 

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

-Hosh-Nar nie chce mi dac zadania Sanktuarium orków ani Mrocznych rytualow (nie mam zadnych opcji dialogowych). Jestem w trzecim rozdziale, dostalem sie do Thralla. Co robic?-

Rozwiazanie:

Takie tam z serii "warto wiedzieć":
Jeżeli dostałeś się do Ur-Thralla i nie wykonałeś zadania od szamana orków za pomocą GVE ustaw zmienną "MIS_HeroOrcJoin" na 1. Dzięki temu zadania u szamana się odblokują ;P
DOWN: Z kolei w GD i kopalni teleportuje do wejścia do miasta.
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witam, mam pewien problem z zadaniem gallahada, otóż gerbrant nie chce ze mną porozmawiać
mówi "tacy jak ty nie mają tu czego szukać..." i nw co z tym zrobić, mogę się założyć, że nie ukończę już tego zadania i nie odblokuję gildii zabójców.
pomoże ktoś?
 

Wicki

Wicki

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
witam, mam pewien problem z zadaniem gallahada, otóż gerbrant nie chce ze mną porozmawiać
mówi "tacy jak ty nie mają tu czego szukać..." i nw co z tym zrobić, mogę się założyć, że nie ukończę już tego zadania i nie odblokuję gildii zabójców.
pomoże ktoś?

Już jest po sprawie nie ukończysz. Ja mam pytanie z innej beczki musze zdobyć serce kamiennego trolla i język ognistego jaszczura Lutero nie ma, nikt z myśliwyvh nie uczy usuwania tego, a bez wykonania tego zadania nie dostane się do górniczej doliny Lorda Hagena i nie zostane nowicjuszem w Bractwie. Ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Obu rzeczy uczą myśliwy to jest dokładnie ta sama osoba która uczyła tego w NK jak grałeś to doskonale wiesz kto to jest :)
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witam, chciałbym wam przedstawić kilka zadań i poprosić was o pomoc z nimi

1.Tajemnice charmu Adanosa - co trzeba zrobić po kolei?
2. Jakie staty trzeba mieć by pokonać kruka? Ja mam 118/77 siła, 102/92 zręka, 978 HP, 380 wytrzymałość oraz 25lv
3. Jakieś protipy jak pokonać Nocnego łowce?
4. Czy jak oddam zadanie Torba pełna rudy Wężowi, to czy on będzie chciał dołączyć do mojego obozu?
5. Zadanie Pazury zębacza, które zleca Lutero, to chodzi o tego zębacza w GD, koło ekspedycji rudy?
6. Jak najlepiej i gdzie zdobywać retorykę oraz jakieś miejsca gdzie można te książki i pulpity czytać?
7. Oraz kogo najlepiej jest brać do własnego obozu, który jest tam gdzie Dexter stacjonował ze swoimi bandytami?

Z góry dziękuję za pomoc, oraz poświęcony czas na napisanie takiego małego poradniczka :D
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. W solucji wszystko jest, nawet za dokładnie.
2. Oof. Pora zacząć się poważnie wziąć za oczyszczanie świata z potworów, robienie wszystkich questów i zbieranie roślin do mikstur, bo z takimi statami to cię ta gra zje. Nie wiem, dlaczego tyle punktów nauki wrzuciłeś w naukę siły i zręczności. Musisz wybrać jeden i go wymaksować. Na początku 3 rozdziału powinieneś tego wybranego atrybutu mieć co najmniej 300.
3. Patrz wyżej.
4. Tak, ale będziesz potrzebował 50 retoryki.
5. Tak.
6. Warto spróbować trochę pofarmić na tłumaczeniu się po nieudanych kradzieżach kieszonkowych. Gdzie czytać książki i pulpity... sklep Mattea, dom Thorbena, biblioteka klasztorna, kanały... więcej nie pamiętam, rozglądaj się.
7. Wszystkich? Chociaż możesz olać Alrika lub Gayverna, nic nie da mieć ich obu, a kasa i żarcie idą... ale i tak najważniejsze to ogarnąć wszystkich 4 górników, myśliwych, kowala i Sagittę, żeby obóz nie generował strat.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao bardzo ci dziękuję za pomoc :D

Post połączony: 2020-08-14, 21:10
to już jest sabotaż na mnie, naprawdę. Idę do komnaty kruka a tu te kamienne drzwi zamknięte, jprdl.
Próbowałem z przemianą w potwora z rozpędu i odmienić się z powrotem w człowieka, ale to nie działa
Masakra, chyba będę musiał użyć konsoli, i przywołać sobie pierścien adanosa co teleportuje właśnie do pomieszczenia z krukiem :(
 

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

mam problem z zakonczeniem zadania Ludzie w dolinie. Ubilem smoka, porozmawialem z Ur-Gromem i Ur-Thrallem ale nie mam zadnej opcji dialogowej aby uratowac tych ludzi. Jak rozmawiam z Evlaiasem o zabitym smoku to zadanie konczy sie nieudanie. Mozliwe ze ubilem kilka orkow bedac na Cmentarzu Orkow wykonujac zadanie dla Opiekunow i to troche mi reputacje u orkach zgorszylo. Jest na to jakis sposob?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zadanie kończy się, jak należy. Nie wiem, czemu zamiast jako wykonane wyświetla się nieudane, ale tak samo jest z Xardasem Nekromantą w G1. Grunt, żeby nie zalegało w obecnych.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witajcie ponownie, dzisiaj chcę abyście mi doradzili w kilku misjach:

1. Misje Ekspedycja Magów Ognia oraz Bezgraniczna potęga to kiedy najlepiej opłaca się robić? odrazu? czy bardziej w późniejszych aktach

2.  Gdzie można zdobyć czarne perły? Od Ramireza, lutero, garetta, farima zdobyłem i jedną dropnołem z muszli by zrobić naszyjnik dla Loi. Są jeszcze gdzieś? Bo potrzebuje do zrobienia mikstury do zadania Prezent Ofiarny od Opiekuna

3.  Jak najlepiej pokonywać szkielety przy skrytkach grega (tych X na ziemi z krzyżem)  i ogólnie szkielety w kopalni prowadzącej do GD oraz jak pokonać te ogniste bestie w kanionie w tej bibliotece (chyba tak sie to nazywało) wystarczy srebrny miecz z kopalni prowadzącej do GD?

4.  Zadanie przeklęta latarnia, które zleca nam Jack po oswobodzeniu jego wieży z bandytów, to najlepiej kiedy zacząć robić? i co potrzeba?

5. Czy jak zabiłem przez przypadek ognika, to na jego miejscu w odpowiednim czasie się pojawi opiekun? czy jak ognika nie ma to się nie pojawi?

6. Do lasu assasynów to jakie potrzeba staty, bo słyszałem, że trudna walka będzie z niektórymi osobnikami

7. Zwój zmniejszenia potwora jest tylko jeden egzemplarz w grze ten, który dostajemy od Ignaza za misje? Czy są jeszcze jakieś

8.  W co najlepiej inwestować?
*łuki czy kusze?

9. Akrobatyka jest dostępna od jakiej ilości zręczności?

Na razie tyle, jeżeli nie będę czegoś wiedział, od razu do was napisze :D
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wiesz zamiast do nas pisać zajrzyj do solucji ona serio rozwiąże te twoje problemy
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
aha, dzięki za pomoc myślałem, że ktoś pomoże, lecz solucja też nie ma wszystkich rzeczy

Post połączony: 2020-08-15, 20:22
@Jao jak będziesz miał czas, to proszę pomóż mi, bo wiem, że Ty zawsze odpiszesz pozytywnie na prawie każdy post :D
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale czego ty oczekujesz, prowadzenia za rączkę?
1. Solucja
2. Masz odp we własnym pytaniu
3. Również masz odp we własnym pytaniu
4. Solucja
5. Nic się nie stało to nie ma znaczenia
6. Jeśli dalej bawisz się w hybrydę to nie osiągniesz statów które pozwala ci normalnie ukończyć te lokacje
7. Nie ma, bo są zbędne i tak na nic prawie nie działają
8. Nie baw się w hybrydę pierw określ pod co checz grac
9. Jeśli nie AB to 120
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Pendzlo

Pendzlo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem między 3 a 4 rozdziałem w 4 pokazują się orki w khorinis i mam pytanie skąd mogę załatwić sobie lepszą broń  nie mam w ogóle pojęcia. Moja broń to Błogosławione ostrze magiczne 220 obr myślę że w 3 rozdziale można zdobyć coś lepszego jeśli nie to w 4 to już nie istotne w którym. Oczywiście jedna ręczną.
 

skellige

skellige

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie mam pytanie a mianowicie jest może sposób aby móc zapisać stan gry podczas walki ?
 


0 użytkowników i 11 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry