Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903741 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903741

Odpowiedzi 37317

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie, możesz normalnie iść zabić wszystko na bagnie i potem normalnie będzie dalej wątek.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Na Ab nie ma znaczenia, bez Ab  może mieć nie mam tu pewności.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Budyn

Budyn

Użytkownicy
posty50
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ok, bardzo dziękuje za odpowiedzi, a wiecie może ile dokładnie retoryki trzeba mieć dla Ur-Thralla? To bym to sprawdził, ale mam dostępnego tylko sejwa kolegi który ma 57 retoryki, a czytałem w jednym miejscu, że potrzeba 50, a w drugim, że 60
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Potrzeba 60. Nie będzie problemu. Bez AB wystarczy, że wybijesz bagno, na AB natomiast możesz nadal dostać to zadanie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
Czy trofea zwierzęce np. rogi cieniostwora , kły błotnego węża itp. będę potrzebne do jakiegoś zadania poza Ulu-Mulu bo nie wiem czy sprzedawać
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Grałeś w podstawkę kiedykolwiek? jeśli tak to znasz odp na własne pytanie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
@Tizgar Czy od razu musisz mnie tu mieszać z błotem, tak grałem i się pytam: czy W TEJ MODYFIKACJI DODALI JAKIEKOLWIEK ZADANIE ZWIOZANE Z TROFEAMI BESTI , czy prosta odp. tak lub nie by nie wystarczyła? … nie przeszedłem Returninga do końca nie mam pojęcia czy te przedmioty będą do czegoś potrzebne
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Rogi cieniostwora w 3 i 4 rozdziale skupuje Buster za słuszne ilości złota i doświadczenia. Wszystkie pozostałe trofea możesz sprzedawać jeśli nie myśliwym, to Constantinowi jako jego czeladnik.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Artos123

Artos123

Użytkownicy
Mistrz palenia
posty81
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz palenia
@Jao  Bardzo Dziękuję za info
 
Nawet jak upadne to wstane a wtedy masz PRZEJ*BANE

Dziku

Dziku

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam pytanie co do starożytnej astronomii, którą ma salandril (zakapowałem go w klasztorze). Potrzebna mi ta książka do ukończenia misji z ucieczką w kopalni orków i teraz pytanie skąd wziąć drugą? Ewentualnie kod poproszę. Dałem nową grę, poleciałem do salandrila i w edit focus kod był itwr_book_rich_01.3 ale ten kod nie działa, ktoś wie czemu?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jeden egzemplarz jest w Wolnej Kopalni, powyżej miejsca, gdzie w G1 był Tarrok.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jestem na Pustyni Adanosa wskoczyłem do tego wielkiego dołu, i jestem w miejscu gdzie są trzy płyty naciskowe i dwa włączniki z kluczykami, ktoś pamięta w jakiej kolejności się je uruchamia, gram z AB.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Każda z płyt odsłania tylko jeden kluczyk. Masz więc łącznie tylko 9 kombinacji do spróbowania, ale już nie będę taki: najpierw ten, który się pokaże po nadepnięciu na płytę po prawej, potem po lewej, na koniec na środku. Znajdziesz xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Xerondiablo

Xerondiablo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam przepraszam z góry za pytanie ale czy jest możliwe aby mi wyparował 1 kryształ potrzebny do zadania ''Duch Wody''? Bo brakuje mi 1 nagle w starszym zapisie jestem w kopalni orków przed walką z demonem i tam mam 3 a po zrobieniu Świątyni Śniącego, Doliny Cienia i zabiciu smoków potem robiąc właśnie zadania dla opiekunów brakujące 2 są: na bagnie do 1 smoka i w jaskini niedaleko Hoshpaka pozostałe miejsca puste a byłem u każdego z handlarzy żeby sprawdzić czy tego brakującego nie sprzedałem i nikt nie ma wiec nie wydaje mi się bym go sprzedał wiec się tak zastanawiam co z nim się stało czy komuś go przypadkiem nie dałem bo trochę czasu jest do nadrobienia i za bardzo mi się nie chce wszystkiego od nowa powtarzać :/
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, wie ktoś gdzie w 2 rozdziale znajde 2h broń pod zręczność? Prawie od samego początku gry biegam z żelazną włócznią(121 dmg po naostrzeniu) i to już jest za słabe jak na ten etap gry, małe obrażenia zadaje przy 160 zręczności przez mały dmg broni
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie wiem na jakim etapie 2 rozdzialu jestes, specjaistą returna i tego zesrania po pachy bo sie rozporządziło źle jednym punktem nauki i gra do końca przewalona - też nie - ale jeśli dobrze pamiętam to jakaś fajna włócznia jest w jednym z kufrów obok Złotego Smoka Ashtara, tego pod zręczność.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Werewolf  dzięki za odpowiedź, jeśli chodzi o tą włócznie to akurat wiem o niej ale zastanawiam się czy trochę wcześniej nie da się znaleźć jakiejś bo średnio widzę walkę z krukiem tą włócznią, w najgorszym razie z łuku będę pruł i zwiewał mu chyba :p
 

Evrile

Evrile

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z jakiegoś powodu nie dostałem zadania w świątyni Masjafu od Nrozasa, aby udać się do magazynu, przez co boję się, że cały zapis mi się skopał. Oczywiście mam zapis sprzed wejścia do Lasu Asasynów, niemniej jednak pytam, bo nie chciałbym przechodzić tego wszystkiego drugi raz tylko po to, żeby znów mieć ten sam problem. Czy ktoś również musiał się z tym mierzyć i ma dla mnie jakieś rady?

Post połączony: 2020-01-01, 16:43
@Werewolf  dzięki za odpowiedź, jeśli chodzi o tą włócznie to akurat wiem o niej ale zastanawiam się czy trochę wcześniej nie da się znaleźć jakiejś bo średnio widzę walkę z krukiem tą włócznią, w najgorszym razie z łuku będę pruł i zwiewał mu chyba :p

Nie bój się. Kup sobie ze trzy zwoje gromu lub trzy zwoje deszczu ognia i zobaczysz, że to wystarczy. :)
 

Pasterz z Feshyr

Pasterz z Feshyr

Użytkownicy
posty126
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam.
Mam problem z dołączeniem do straży świątynnej, otóż jestem już nowicjuszem i powinienem wykonywać zadania od guru, jednak żaden z nich nie chce ze mną rozmawiać, np gdy oddałem ball Cadarowi ziele powinien on dać mi zadanie z przyniesieniem towaru od pozostałych grup, to samo tyczy się ball Namibia, kiedy usypiam jednego z jego uczniów powinien się do mnie odezwać, nie mogę również oddać skręta od ball Oruna temu guru w, mieście w dzielnicy handlowej.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś jakiś pomysł jak pokonać 1 orka na orkowej arenie? Gram pod zręczność więc walka ulu-mulu średnio mi leży bo zadaje minimalne obrażenia. Raz udało mi się zdjąć 3/4 hp orka ale dostałem na twarz serie ciosów i padłem, największy problem stanowi wytrzymałość bo póki ją mam idzie mi całkiem nieźle ale jak mi zejdzie cała to bezimienny za wolno atakuje i nie wyrabiam się między atakami przeciwnika. Najskuteczniejsza taktyka jaką przyjąłem póki co to zmuszenie orka do bloku, szybkie dostanie się za jego plecy(bez akrobatyki niemożliwe) i atak ale wadą tej taktyki jest to że w pewnym momencie ork stoi plecami do ściany i muszę mu dać od niej odejść co wiąże się z blokowaniem jego ciosów a przez brak wytrzymałości nie jestem w stanie zablokować wszystkich

edit:dobra, jednak udało mi się go pokonać moim sposobem, jakby ktoś miał problem z nim tak jak ja to polecam mieć dużo wytrzymałości i najlepiej zdjąć pancerz, wtedy wytrzymałość bardzo powoli się zużywa
 


0 użytkowników i 12 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry