Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904268 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904268

Odpowiedzi 37317

rafal7161

rafal7161

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Necrontyr Sekundę. Jeszcze dziś pisałeś, że masz 25 poziom. I jesteś w 4 rozdziale. Jak ty w to, kurwa, grasz, za przeproszeniem? A co do dowodów, przypomnę o miksturach, ciastach z ryb, tabliczkach, mutagenach... tego jest od cholery i trochę, tylko trzeba szukać, a nie gnać przez fabułę główną jak opętany.
@rafal7161 To nie ten papier. Właściwy jest w kufrze ukrytym za szafą, którą odsuwasz przełącznikiem.

Wyczyściłem obydwie skrzynie u Lehmara, nawet ukradłem mu rachunkową.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Necrontyr Możliwe, że chciałem cię wkurzyć, tym niemniej albo kłamiesz, albo za szybko gnasz z fabułą. W obu wypadkach nie masz prawa zarzucać mi, że źle ci radzę.
@rafal7161 O kurczę. Czyli masz dwa poświadczenia, to, w którym napisane jest o pucharach i to potwierdzające kwotę zadłużenia jako 5000? To nie mam pomysłu. Może je przeczytaj? :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam prawo. Twierdziłeś że w 4 rozdziale będzie mi dane dostąpić punktów zręczności bez wydawania PN. Lipa coś bo ani jednego nie dostałem. Od nikogo
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ty czytasz w ogóle, co piszę? Masz robić ciasta, mikstury, biżuterie i misje, nie po prostu wskoczyć do 4 rozdziału i nie szukać, bo będzie ci dane.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Jao spokojnie, jego save, jego sprawa.

Post połączony: 2019-02-24, 20:08
Ze się tak przyokazji zapytam, jak się nazywał program pozwalający bawić się skryptami moda?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli myślę o czym ty myślisz to GVE.
 

hdw3

hdw3

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak można sprawdzić/użyć umiejętności specjalne? Głównie mam na myśli oko śniącego po założeniu maski.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@hdw3 odpowiedź jest na RPG RUSSIA bo wątpię czy ktokolwiek z nas to wie.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

TheMystogan

TheMystogan

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, pytanie odnośnie teleportacji na pustynie. Co jest potrzebne zeby uaktywnic ten podwójny ołtarz w bibliotece. Jestem po rozmowie z Ash'Tarem ale gdy podchodze do ołtarza to bezi mowi ze nie mam odpowiedniego przedmiotu. Możliwe ze cos sprzedałem? Nie znalazłem wątku tutaj wiec pytam. Na filmach na YT po prostu podchodzili i wkładał tam rune i ja naładował bez problemu.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@TheMystogan jest w solucji Pustyni Adanosa wszystko, naprawdę wystarczy wpisać...
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1497870430
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ty czytasz w ogóle, co piszę? Masz robić ciasta, mikstury, biżuterie i misje, nie po prostu wskoczyć do 4 rozdziału i nie szukać, bo będzie ci dane.
Tyle że to nie działa. Znalazłem kilka mikstur zręczności. Chuja one dały. Ten mod jest tak zabugowany że nawet misji się nie da wielu wykonać. Pierwsza z brzegu. Chciałem do gildii zabójców. Poszedłem do odpowiedniej karczmy na grubo przed północą, zrobiłem sejwa. Oczywiście koleś sie nie pojawił. Wczytałem go. Nadal nic. I tak z 10 razy. Za każdym razem jakieś 14 po północy było info że za późno. Tyle że frajer się nie pojawiał. I o gildii zabójców mogłem zapomnieć. I chyba nawet sobie daruje bo to taki syf i jeden wielki bug jakby go polacy robili. Gra nie jest trudna tylko zjebana
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Necrontyr chyba już mam potwierdzenie że jesteś trollem, szczególnie że konto od 2 dni masz, leci zgłoszenie ;)
 

Dudeus

Dudeus

Użytkownicy
posty230
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co daje efekt specjalny maski Śniącego?
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

TheMystogan

TheMystogan

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Murgrath serio? Dziękuję że uświadomiłes mi oczywista oczywistość. Nie chce Cię obrażać bo było późno i mogłeś nie doczytac. Jednak dla pewności zapytam, umiesz czytać ze zrozumieniem? Dam Ci radę - jak nie chcesz pomagać to się nie udzielaj. Robiłem wszystko według solucji oprócz jednego aspektu - nie poszedłem od razu do smoka po pierwszej potyczce z krukiem. Zrobiłem w międzyczasie cała GD. Później wróciłem pogadałem że smokiem on mnie wysłał do tego pulpitu. Stoję przed nim A beziu mówi że nie mam odpowiedniego przedmiotu. Zabrałem wszystko z komnaty kruka.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
Wszystko? Runę z zaklęciem budowniczych tez masz? No to moze po prostu narzędzia niemasz, żuwaczki.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

TheMystogan

TheMystogan

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie chyba jej mi brakuje (runy bo zuwaczke mam) tylko nie wiem jak wygląda bo najprawdopodobniej musiałem ja sprzedać lub coś się z nią stało. Dzięki, będę szukał gdzie ja podziałem.
 

JDOrka

JDOrka

Użytkownicy
posty42
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@TheMystogan Podpowiem, że było to przywołanie kamiennego strażnika.
 

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@Necrontyr chyba już mam potwierdzenie że jesteś trollem, szczególnie że konto od 2 dni masz, leci zgłoszenie ;)
Jestem trollem bo uważam że mod jest źle zrobiony a ja mam konto od 2 dni? No niezbite dowody prokuratorze
 

TheMystogan

TheMystogan

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@JDOrka dziekuje serdecznie, przeszukam jeszcze raz ta komnate i sklepy. O taka odpowiedź mi chodzilo
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry