Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903188 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903188

Odpowiedzi 37317

xardars

xardars

Użytkownicy
posty48
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Komachi nie jestem nowy juz go przeszedlem pytam prostu czy isc tylko w luki czy beds musial isc tez w 1h a ze nigsy nie gralem lukiem to oczekuje odpowiedzi kogos kto na legendzie dal rade daleko zajsc a gram tylko na najwyzszyk poziomie trudnosci bo lubie wyzwania

Słuchaj, jestem przed końcem gry łucznikiem na trudnym i moja rada to rozwiń sobię na początku jednoręczne do 30% pozniej gdzies w 3 rozdziale do 60 albo wczesniej jak mozesz. Ja grałem samym łukiem od razu pakowałem też w 2h co się nie opłaciło ponieważ potem ma się taką masę doświadczenia, że nie ma co żałować na naukę 1h.
Samym łukiem owszem da się ale trzeba mieć stalowe nerwy, więc kuj sobię broń pod zręczność 1h u gildii złodziei i używaj tam gdzie łukiem się nie da :) a w 5 rozdziale dowalisz sobię 100% 2h i duale pod zręczność albo co tam lubisz.

PS
Nie zmienia to faktu, że to tylko pomoc mała te bronie bo da się przejść 90% gry samym łukiem i gra się bosko. Tylko początek trochę trudny.
PS 2 nie graj absolutnie na celowaniu automatycznym bo marnuję się masę strzał. tylko ręczne z celownikiem :)
Na początku wkurza , ale jak się przyzwyczaisz to zobaczysz, że dużo lepiej
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Komachi nie jestem nowy juz go przeszedlem pytam prostu czy isc tylko w luki czy beds musial isc tez w 1h a ze nigsy nie gralem lukiem to oczekuje odpowiedzi kogos kto na legendzie dal rade daleko zajsc a gram tylko na najwyzszyk poziomie trudnosci bo lubie wyzwania

Słuchaj, jestem przed końcem gry łucznikiem na trudnym i moja rada to rozwiń sobię na początku jednoręczne do 30% pozniej gdzies w 3 rozdziale do 60 albo wczesniej jak mozesz. Ja grałem samym łukiem od razu pakowałem też w 2h co się nie opłaciło ponieważ potem ma się taką masę doświadczenia, że nie ma co żałować na naukę 1h.
Samym łukiem owszem da się ale trzeba mieć stalowe nerwy, więc kuj sobię broń pod zręczność 1h u gildii złodziei i używaj tam gdzie łukiem się nie da :) a w 5 rozdziale dowalisz sobię 100% 2h i duale pod zręczność albo co tam lubisz.

PS
Nie zmienia to faktu, że to tylko pomoc mała te bronie bo da się przejść 90% gry samym łukiem i gra się bosko. Tylko początek trochę trudny.
PS 2 nie graj absolutnie na celowaniu automatycznym bo marnuję się masę strzał. tylko ręczne z celownikiem :)
Na początku wkurza , ale jak się przyzwyczaisz to zobaczysz, że dużo lepiej

Dzieki w takim razie dobije 30% 1h potem w luk i zreke i dalej samym lukiem a jak beda problemy zostawie pn w zapasie aby ewentualnie wyuczyc sie bardziej 1reki ale mysle ze tu luk juz sobie poradzi
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@xardars, @Sorfarius
Jak Łukiem to łukiem, ja przeszedłem całość pod łuk. Od początku do końca, może w sumie z 10 potworków zabiłem bronią białą. Jasne czasami się jakiś deszczyk ognia czy coś puściło ale poza tym łuk, łuk, łuk.

" bo da się przejść 90% gry samym łukiem i gra się bosko"
Nawet 100% ;)
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@dede w AB leci? Bo jak grałem magiem to nie leciało chyba
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Potrzebuję serc kamiennych golemów (napój Amon su) Znajde je jeszcze gdzieś indziej niż przy kamiennym forcie? Dzięki, pozdro

Post połączony: 2018-12-05, 06:14
I jeszcze jedno pytanie. Czy jako mag potrzebuje się uczyć od Gestatha wycinania łusek ze smoków i smoczej krwi? Przydadzą mi się te łuski lub krew do czegoś? Pytam bo ta umiejętność kosztuje dużo PN więc nie wiem czy nie szkoda...
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Hatton Serce znajdziesz w jaskini obok piramid w Khorinis, w odnodze lewej z goblinami
Jesli grasz na AB to krew ci sie przyda, w 5 rozdziale z Ginnoka leci przepis na biżu z czarnej rudy i smoczej krwi
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@grigori93 wystarczy że wydobędziesz około 400 bryłek rudy i możesz oddać wężowi i snipesowi, a zadanie trafi do zaliczonych
 

darek0100

darek0100

Użytkownicy
posty287
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@grigori93 Użyj konsoli i przywróć kość: Insert itat_skeletonbonealef
 

gelenczei

gelenczei

Użytkownicy
posty81
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest jakiś inny sposób na zwiększenie umiejętności kowalstwa? Nie chcę wykorzystywać wszystkich prętów do zwykłych broni, a chciałbym stworzyć księżycowe ostrza.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest jakiś inny sposób na zwiększenie umiejętności kowalstwa? Nie chcę wykorzystywać wszystkich prętów do zwykłych broni, a chciałbym stworzyć księżycowe ostrza.

Wykop sobie rude i przetop= nieskończone pręty :)
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Matrixen

Matrixen

Użytkownicy
posty84
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest w GD jakaś ciekawsza broń 1h (pod względem obrażeń) ?
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest w GD jakaś ciekawsza broń 1h (pod względem obrażeń) ?

Ten miecz w wieży mgieł zdobyłes?
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Matrixen

Matrixen

Użytkownicy
posty84
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Co oznacza skrot AB? Nie moge sie domyslic ale zaraz sie okarze ze wyjde na debila zD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co oznacza skrot AB? Nie moge sie domyslic ale zaraz sie okarze ze wyjde na debila zD

https://themodders.org/index.php?topic=29102.0
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ok dzieki a jeszcze kilka pytan dotyczacych ab
-czy jest duzo latwiej?
-czy warto zaczynac na tym gre id nowa jesli dopiero co dolaczylen do gildi
-czy tekstury ktore ab wprowadza poprawiaja w jakikolwiek sposob obtymalke
-no i w skrocie czy warto czekac na ostateczna wersje ab o ile taka ma wyjsc
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hatton
A ile on ma dmg ?

Nie pamiętam dokładnie, ale wiem że jest tylko ciut gorszy od jednorecznego Sihila. Sihil na 2.0 miał chyba 250 nienaostrzony
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Matrixen 215/236 po naostrzeniu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ogolnie rzecz biorac ktos gral na 2.0 potem na AB i ktora wersja lepsza? Zabralbym bym sie nawet za ab ale musi mnie to jakos zachecic a zmiany w pn i doswiadczeniu to niezawiele wiec ktos sie wypowie na ten temat bede wdziexzny
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Sorfarius Returning na poziomie normalnym jest za łatwy, a trudny jest denerwujący np. ze względu na ograniczenie snu.
W AB możesz to wszystko sobie wykluczyć i samemu ustawić poziom trudności, co może być kłopotliwe dla laika. Polecam 10PN na poziom i reszta po 100%, choć jak nie lubisz, żeby było zbyt łatwo to ustaw sobie pancerz i siłę wrogów na 125%. Później jak się wzmocnisz będzie się lepiej grało.
Poza tym nowy AB zmienia miasto Khornins, trochę Jarkendar i GD. Dodatkowo jest kolejna porcja nowych i ciekawych misji. O reszcie niech się inni wypowiedzą.
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry