Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902853 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902853

Odpowiedzi 37317

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ech, widzę zepsułem sobie już 2 podejście do returninga 2.0 tym razem jako nekromanta... kocham bugi
Pragnę zacząć na nowo, tym razem na hardzie jako łucznik na wersji 66.2 i proszę was o kilka porad:
- Czy jak zostanę czeladnikiem u Harada to mogę nauczyć się produkcji strzał?
- Czy jak pójdę w bronie jednoręczne to jest możliwość znalezienia jakiejś tarczy pod dexta?
- Lepiej najemnicy czy bractwo śniącego pod dexta?
- Na hardzie to kiedy zacząć odpalać różnego rodzaju dopalacze do dexta? Jak zaczną kosztować 15 za 5 czy jeszcze wtedy wbić parę pkt?
- Słyszałem, że ktoś nas może nauczyć pasywki, która polega na przebijaniu strzałą kilku wrogów. Kto może nas tego nauczyć i kiedy jeżeli takie coś faktycznie istnieje?

Z góry dzięki za odp

PS. Jest już jakaś angielska wersja pod ten update? Bo na niemieckim forum widziałem tylko do 0065, a na rosyjskim przynajmniej nie znalazłem
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Prokhorovoka
Produkcja strzał jest niezależna od czeladnictwa.
Osobiście nie widziałem żadnej tarczy pod dex, choć wymagania chyyba są do spełnienia? Nie wiem, nie grałem pod dex.
Dunno.
Chyba już od pierwszej wersji, o ile hard nic nie zmienił, dopalacze do statystyk (mana/str/dex/hp) możesz odpalać kiedy chcesz, bo są liczone osobno od statów wyuczonych i nie zwiększą kosztów nauki. Do każdego z głównych statów są nauczyciele którzy uczą do max 5000, więc tego sobie nie zablokujesz. Jedyne na co czekasz, to mikstur do głównego stata zaczynasz używać dopiero gdy masz Pref co zwiększa bonus.
Przebijanie nie przebija kilku wrogów, tylko pancerz, bez tego wielu przeciwników nawet nie draśniesz strzelecką. Uczy któryś myśliwy gdy jesteś w gildii bojowej.

A angielska wersja wychodziła kilka dni po rosyjskiej, szukasz na niemieckim forum następnego posta tego samego człowieka.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Prokhorovoka w 2.0 wygląda to tak, że powiedzmy mając 50 siły, która pochodzi z tej na starcie + tylko wyuczona to pokazuje Ci w okienku 50/50. Jeżeli teraz bonusami dodasz 20, zrobi się 70/50. Co za tym idzie, pkt nauki "ciągnie" tak, jakbyś miał 50 siły. Więc możesz nie uczyć się wcale siły i mieć powiedzmy 220/30, czyli mając 220 siły uczysz się pp 5pn :) Druga sprawa, nie wiem jak to działa. Ale mając jakieś 150 wyuczonej siły, szkolilem trochę zreke i tam progi podnosily się dużo szybciej, bodaj od 80 już trzeba było po 20pn za 5.


Napisz mi na pw maia, to Ci podlinkuje angola do 0066.2 Ja tez go otrzymałem właśnie taką droga
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Roman Reigns Masz chyba za dużo many, o ile dobrze pamiętam to limit na manę to 800.

dobra , poszukałem na rpgrussia informacji o tym teleporcie , komuś może się przydać jeszcze

Zdrowie to nie mniej niż 2000 i nie więcej niż 7500.
Siła / zwinność z nie mniej niż 350 i nie więcej niż 850
many nie mniej niż 800 i nie więcej niż 2500.

 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A co z beltami? :) Mozna sie nauczyc robic jakies inne poza maigcznymi i zwyklymi?
 

Majson465

Majson465

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zrobić sztabki złota? albo kto tego uczy? Od crimsona mogę się tylko nauczyć przetapiać sztaby na monety a samych sztabek nie mogę wytwarzać
 

piotrochxd

piotrochxd

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czemu nie mogę używać pochodni? Próbuje założyć jak broń i nic.
 

GresQu

GresQu

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A co z beltami? :) Mozna sie nauczyc robic jakies inne poza maigcznymi i zwyklymi?
no święte strzały możesz wybrac jako nagrode od lorda hagena za wykonanie misji za wyjasnienie kto stał za zabójstwem lothara chyba (strzały na nieumarłych)



Post połączony: 2017-06-19, 15:57
Jak zrobić sztabki złota? albo kto tego uczy? Od crimsona mogę się tylko nauczyć przetapiać sztaby na monety a samych sztabek nie mogę wytwarzać


przetapiania uczy grimes chyba tak on miał ten co daje questa na torbe rudy siedzi w karczmie w dolnym miescie

Post połączony: 2017-06-19, 15:58
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@GresQu ale mnie chodzi o belty :D Bo wiem, ze strzal jest kilka rodzajow, a co z beltami? :D
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Z samorodków musisz zrobić sztaby w PIECU, potem wybijasz monety, uczy tego Crimson (od razu umiesz to i to).
 

pitappl

pitappl

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2 pytanka:
1. Kogo polecicie na start? Wojownik pod sile, czy mag ognia?
2. Jak zredukować ilość roślin? Strasznie ograniczają widoczność.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Nie rozumiem pytania. Chcesz grac wojem to idziesz pod sile albo zreke a jak magiem to manna. Nie oplaca sie robic hybryd chyba ze na latwym poziomie.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@K0nopa Jemu chodzio o to, czy lepiej wziac woja pod sile a nie zreke, czy maga ognia. Sprecyzowal to po prostu.

@pitappl Zagraj wojem, on bardziej wybacza bledy, szczegolnie kiedy zaczynasz dopiero swoja przygode. Polecam lowce smokow, sa mocni. Bronie gildyjne naprawde kozak.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@pitappl Wojownik pod zręczność jest jedną z łatwiejszych postaci jak na razie, minusem jest to że nie możesz pominąć kilku zadań.
 

Silentius

Silentius

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego jak mam 155  many to obok pojawil sie napis Pref ?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Silentius Bo wydałeś w to więcej Pn ów niż w inne statystyki, przez co łatwiej będzie ci maksować manę. Np.: zamiast 2 pkt many z eliksiru ducha, z prefem dostajesz 4.
 

Silentius

Silentius

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aha czyli jak teraz bede uzywal wszystkich bonusow do many to ilosc punktow nauki potrzebnych do wyuczenia sie tych 5 punktow many bedzie taka sama ?
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Silentius Prawie, dary bogów działają podobnie co ładowanie PN, reszta bonusów nie powinna wpływać na koszty uczenia się many.
 

Silentius

Silentius

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

pitappl

pitappl

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty a pod siłę? Nigdy nie próbowałem pod zręczność.. Wtedy walczę 2h i łukami?
 


0 użytkowników i 9 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry