Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905043 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905043

Odpowiedzi 37317

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest pierścień, który ukradł Gaspra(Zadanie z wyciągnięciem Hanny)?
 

Lojras

Lojras

Użytkownicy
posty152
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dosyć sporo pytań... Gram na normalu.
1. Czy jeśli mam ten nowy teren te nowe wybrzeże do którego się idzie, to tam jest wieża i na jej szczycie jest jakaś skrzynka lecz w okolicy żadnego npc, to dobrze?
2. Do czego i po co są te young tree które można ściąć?
3. Można w 1 rozdziale zostać strażnikiem świątynnym?
4. Pancerze myśliwych wymagają zręczności?
5. Jest możliwość zwiedzenia jakiejś nowej krainy już w 1 rozdziale?
 

Trumm

Trumm

Użytkownicy
posty204
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest teraz szpada Abigail??
 

AloneWolf

AloneWolf

Użytkownicy
posty38
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dosyć sporo pytań... Gram na normalu.
1. Czy jeśli mam ten nowy teren te nowe wybrzeże do którego się idzie, to tam jest wieża i na jej szczycie jest jakaś skrzynka lecz w okolicy żadnego npc, to dobrze?
2. Do czego i po co są te young tree które można ściąć?
3. Można w 1 rozdziale zostać strażnikiem świątynnym?
4. Pancerze myśliwych wymagają zręczności?
5. Jest możliwość zwiedzenia jakiejś nowej krainy już w 1 rozdziale?
2.Young tree potrzebne są do wyrabiania łuków
3. Nie
4. Zależy o które ci dokładnie chodzi ale tak
5. Nie
 

WojownikAdanosa

WojownikAdanosa

Użytkownicy
posty77
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dom uczonych to ta biblioteka w kanionie? Jak tak to gdzie dokładnie jest ten pulpit bo po lewej nie widzę nic konkretnego a po prawej są zamknięte drzwi
Aż się musiałem cofnoć do jarkendaru żeby się upewnić a tam ogniste cieniostwory (dobrze że miałem "silver moon") ;) , Tak to ten dom w kanionie pulpit jest po prawej stronie, klucz powinien mieć szaman orków mający obóz koło domu uczonych, jak sam nie dasz rady weź piratów ;)

Post połączony: 2017-04-27, 20:24
Gdzie jest teraz szpada Abigail??
Tam gdzie była w rethurnie 1, ale ciężko ją zauważyć ... Dokładnie jest zaraz pod drzewem zrób kilka kółek koło drzewa (na wolno) na bagnach tam, gdzie powinna być szpada powinna się podświetlić.
Dla tych co nie grali w rethurna 1 to jest w okolicy gdzie się poluje na węzę błotne z Loganem to za tymi węzami jest to miejsce przed jaskinią prowadzącą do kanionu
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@BAc ma go Coragon.

@Lojras 1. Nie bardzo.
2. Ścinasz i dostajesz drewno, które jest potrzebne m.in. przy wyrobie łuków (polecam bardzo, dużo pieniążków za to jest).
3. Dopiero w 3 chyba.
4. Tak.
5. Średnio.
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co wy pierdolicie?

Jasne że się zostaje strażnikiem w 1 rozdziale.
Pancerze myśliwych nie wymagają zręczności, tylko wytrzymałości.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co wy pierdolicie?

Jasne że się zostaje strażnikiem w 1 rozdziale.
Pancerze myśliwych nie wymagają zręczności, tylko wytrzymałości.
Napisałem chyba. Poza tym na pewno oboje mówimy o strażniku świątynnym? A zbroje myśliwych na którejś wersji na 100% były pod zręczność.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
@BAc ma go Coragon.

@Lojras 1. Nie bardzo.
2. Ścinasz i dostajesz drewno, które jest potrzebne m.in. przy wyrobie łuków (polecam bardzo, dużo pieniążków za to jest).
3. Dopiero w 3 chyba.
4. Tak.
5. Średnio.

Czemu niedobrze? Z tego co wiem to tam są tylko bandyci, ale to na drugim końcu, myślę, że nie ma tam żadnego npc'a ;-;
Ehh, jak tak teraz patrzę, to mógł mieć dwie wieże na myśli. W jednej są szkielety i jakiś boss, a konkretniej szkielet w szacie maga wody, a po drugiej bandyci, a przy skrzyni na górze ich szef, za którego było ponad 1000 sztuk złota. W obydwóch powinno coś być w sumie.
 

NobleOne

NobleOne

Użytkownicy
posty251
Propsy72
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@BAc ma go Coragon.

@Lojras 1. Nie bardzo.
2. Ścinasz i dostajesz drewno, które jest potrzebne m.in. przy wyrobie łuków (polecam bardzo, dużo pieniążków za to jest).
3. Dopiero w 3 chyba.
4. Tak.
5. Średnio.


Czemu niedobrze? Z tego co wiem to tam są tylko bandyci, ale to na drugim końcu, myślę, że nie ma tam żadnego npc'a ;-;
Ehh, jak tak teraz patrzę, to mógł mieć dwie wieże na myśli. W jednej są szkielety i jakiś boss, a konkretniej szkielet w szacie maga wody, a po drugiej bandyci, a przy skrzyni na górze ich szef, za którego było ponad 1000 sztuk złota. W obydwóch powinno coś być w sumie.

Może wybił wszystkich i nie pamięta? xd

PS: poprawka - żadnego WAŻNEGO npc'a

Post połączony: 2017-04-27, 21:13
Chyba w końcu trzeba się wziąć za tutejszą solucję, widać, że ludzie mają wiele problemów z questami w tej grze, trza zrobić tak jak jest na rpgrussia, po prostu WSZYSTKIE, ale to WSZYSTKIE questy (co prawda tam chyba nie ma wszystkich wszystkich) po prostu niech ludzie napiszą od czego zacząć xd
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co wy pierdolicie?

Jasne że się zostaje strażnikiem w 1 rozdziale.
Pancerze myśliwych nie wymagają zręczności, tylko wytrzymałości.
Napisałem chyba. Poza tym na pewno oboje mówimy o strażniku świątynnym? A zbroje myśliwych na którejś wersji na 100% były pod zręczność.

Masz kolego, z mojego własnego save

Spoiler

Bardzo bym chciał zobaczyć ten 30 lvl w 1 rozdziale i to do tego bez dotknięcia terenów niedaleko Xardasa na hardzie  :lol2: :lol2:

(tak templar to strażnik świątynny)
 

sfn

sfn

Użytkownicy
posty36
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co mam zrobic zeby gildia zlodziei chciala mnie czegokolwiek uczyc.
Cassia powiedziala ze nie beda uczyc kogos kto jest powiazany z bogami czy cos takiego (jestem adeptem ciemnosci)

Please help, co mam teraz zrobic zeby czegos sie nauczyc?
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co mam zrobic zeby gildia zlodziei chciala mnie czegokolwiek uczyc.
Cassia powiedziala ze nie beda uczyc kogos kto jest powiazany z bogami czy cos takiego (jestem adeptem ciemnosci)

Please help, co mam teraz zrobic zeby czegos sie nauczyc?
Od gildii złodziei chyba się już nie pouczysz, przynajmniej coś podobnego było na Rosyjskim forum z translatora. U Thorbena możesz się nauczyć otwierania zamków, u Cavalorna można było skradania (nie mam pojęcia czy cały czas można). Z tym, że u Thorbena musisz spełniać jakieś wymagania, ale nie wiem, jakie.
 

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mogę ogarnąć jakiś dobry łuk do 140 zręki, rozdział 2? Obecnie mam najlepszy, który można było kupić u Bospera.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
W jaskini z dwoma cieniostworami jest fajny luk
 

sfn

sfn

Użytkownicy
posty36
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niemy dzieki, tego sie balem...

Znalazlem rozwiazanie - wczytalem save 5h przed , gdzie jeszcze nie dolaczylem do adeptow ciemnosci - porobie wszystko to co przedtem, tylko tym razem najpierw wszystkiego sie naucze od zlodzieji. Troche to boli 5h intensywnego grania ale coz.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W sumie dlatego warto jest robić save'y przed ważniejszymi wydarzeniami w grze. Powodzenia, szybko Ci zleci. XD
 

miraz5

miraz5

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam pytanie odnośnie Doliny cieni. Mam już ulu mulu, zrobiłem misje na reputacje i poszedłem do  Ur-Thralla czyli tego przywódcy czy dowódcy orków i mam opcje dialogową ze świątynią śniącego lecz nie daje mi ona questa na zemstę Ur-Thralla. Zastanawiam się co mogłem zrobić źle czy czegoś może nie pominąłem.
 

BAc

BAc

Użytkownicy
posty94
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd mam wziąć żelazną sztabkę(iron bar) żeby pobawić się w jubilerstwo? Rozdział 2
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
U Harada w szafce jest 1
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry