Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905415 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905415

Odpowiedzi 37317

mtusss

mtusss

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Cytuj
Cassius opowiada nam historie o "krwawych" kubków. Naszym celem - prosherstit górną powierzchnię na obecność tych kubków. Łącznie 6
1. Dom Genbradta. Tutaj problemem jest to, że na ławce w pobliżu domu o każdej porze dnia ktoś będzie siedzieć tak, że zastój w każdym przypadku muszą.
2. Dom Valentino. Nie będzie musiał kraść lub zabrać klucz do skrzyni w Valentino. W samym można wprowadzić bez wścibskich oczu domu, wystarczy wybrać odpowiedni czas. Aby znaleźć skrzynię, musisz aktywować sekretne drugą lampę podłogową, otworzy się panel dolny, a jej pierś.
3. Dom Riester sędziów. Tutaj problem jest tylko sędzia, który trzeba ukraść klucz do klatki piersiowej. Sam w klatce piersiowej, ponownie, na tajny panel jest, trzeba uaktywnić tarczę, na drugim piętrze. Jeśli szybko zrobić wszystko, że nikt nie powinien Sagra. Sam bagażnik można otworzyć w dowolnym momencie, z wyjątkiem, oczywiście, w momencie, gdy pani domu.
4. Dom Salander. Kluczem będzie musiał okradać Salander. Tajny przycisku panel bezpośrednio na ruszcie. Tylko tutaj Salander budzi się w każdym razie, nie starają się przemycić. Musiałem spać w użyciu zwój.
5. Pracownicy Dom obok domu Salander. Najbardziej proste, wystarczy iść prosto dni, a następny nie jest, na kominku wziąć klucz i otworzyć klatkę piersiową.
6. Dom Lemar (w rzeczywistości, kubek należały do Luther). Najprostszym rozwiązaniem - aby wykonać zadanie z gildią zabójców na Lemar i czekać, aż on i jego ochroniarz wyszedł z domu, a potem do zgryzienia skrzynię.
Wnosimy wszystkie kubki Cassia i wybrać nagrodę.
źródło: RPGRUSSIA
 

drtazzz

drtazzz

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hahaha jest dzięki! Nie miałem tego od salandrilla. Byłem u niego w domu parę razy ale nie widziałem tego guzika pod blatem :p
 

Bury Zenek

Bury Zenek

Użytkownicy
posty49
Propsy6
  • Użytkownicy
A zadanie od Parlana, z tym magiem co sie zadluzyl u lemhara, co trzeba zrobić? Bo lemhar u mnie już nie żyje. A i jeszcze jakby mi ktoś podał kod na lekarstwo dla orka bo salandril nie ma
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Od razu kilka pytan, cholera dawno   przeszedłem R1, a tu widać dużo pozmieniane :D
no więc;
1. Skąd brać kochany atrybut o nazwie wytrzymałość?
2. Czy można od razu walić potki na siłe itp itd? Bo niby progi się wtedy "przesuwają"
 

Avasis

Avasis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od razu kilka pytan, cholera dawno   przeszedłem R1, a tu widać dużo pozmieniane :D
no więc;
1. Skąd brać kochany atrybut o nazwie wytrzymałość?
2. Czy można od razu walić potki na siłe itp itd? Bo niby progi się wtedy "przesuwają"
1. Nauczyciele / tabliczki
2. Można od razu.
 

Placek698

Placek698

Użytkownicy
posty65
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak wytworzyć Ore Bar bo mam 1000 kawałków rudy ale nie mogę ich przerobić. Co jest do tego potrzebne?
 

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Bury Zenek
Salandril ma zwój za 500 szt. złota. Musisz go kupić i użyć.
@Placek698
A masz potrzebną umiejętność?? Potrzeba 50 bryłek udy na 1 bar
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

Placek698

Placek698

Użytkownicy
posty65
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ważne trzeba wykonać misje Ore Cargo od węża który jest w karczmie Kardifa :)
 

mtusss

mtusss

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie o Ramireza w wersji 0.65
Wie ktoś jak przekonać go żeby z nami rozmawiał i nauczył otwierać zamki ?
 

Cieja

Cieja

Użytkownicy
posty67
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zaklęcie niepamięci rzuć na niego.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak wytworzyć sztabki złota?
Nauczyłem się u tego kowala w kopalni bandytów ale gdy podchodze do dowolnego pieca to bezi mówi ze brakuje mu przedmiotu.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Musisz mieć dużo samorodków, chyba z 50.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Simen mam ich aż 1000.
Chyba że trzeba skorzystac z tego pieca ktorego uzywa ten kowal w kopalni?
 

starcd78

starcd78

Użytkownicy
LUJ
posty99
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • LUJ
Gdzie znajde ten list od Pecka, ktory da mi ciężką zbroje straży miejskiej? W solucji pisze ze u bandytow w jaskini gdzie idziemy z Bartokiem, albo za farmą Sekoba. Jedyne listy jakie tam znalazlem to tylko ze mamy zdrajce w strazy, list pozegnalny od Lucii i dostawa broni Fernanda? Pomoze ktos?
 
Keep calm and kill all ~~ Gorn


Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Simen mam ich aż 1000.
Chyba że trzeba skorzystac z tego pieca ktorego uzywa ten kowal w kopalni?

A masz szczypce kowalskie?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



iRaven

iRaven

Użytkownicy
posty37
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Proszę o pomoc. Chcę zacząć wątek gildii zabójców ale po zadaniu gerbranta na pójście do martwej harpii i zapytaniu się go, czekam całą noc, biegam po górny mieście i luj ;c nie mam też tekstu do andre, aby się dowiedzieć od ramireza
Pomocyyyyyy! ;c
Edit. Jeszcze mam problem z zadaniem Młot Tarakota, ponieważ gdy zabijam bossa golemów i otwieram skrzynię, to jest tam pierścień teleportacji, szafir, złoto i potka a młota ni h*ja nie ma  ;c Jeśli nie da się tego normalnie naprawić, to powiedzcie jak użyć konsoli i przywołać go, bo już 3 raz nie chcę zacznać od nowa przez błąd ;(
Edit, edita, etc. Młot był nie za bossem golemów tylko za KU*WA JE*ANĄ KRÓLOWĄ PEŁZACZY ;d
A z gildią zabójców ponawiam, bo o 22 nikogo tam nie ma ;c Jak dostać tą opcję dialogową u Andre?
POMOCY!
 

starcd78

starcd78

Użytkownicy
LUJ
posty99
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • LUJ
Odkryłem błąd w solucji, to Dexter ma list podpisany przez Pecka, po jego zabiciu zabieramy list i odnosimy do Wulfgara, da nam ciężki pancerz straży ;)

Post połączony: 2017-03-18, 20:50
Znowu ja i mam problem jak dołączyć do wodnego kręgu? Jestem strażnikiem miejskim i zrobiłem zadanie z handlarzem broni, pokazałem Vatrasowi list gdzie są zaginieni ludzie i mam tylko opowiedz mi o wodnym kręgu, żadnej odpowiedzi świadczącej o dołączeniu
 
Keep calm and kill all ~~ Gorn


TheAlin1213

TheAlin1213

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć.
Czy jest możliwość utargować niższy czynsz u Onara za pozwolenie na dzierżawę tej wieży? Wynosi on 100 sztuk złota na dzień. Lee coś tam miał mu powiedzieć, ale cena nie spadła. Questy na farmie raczej już powykonywałem. Poza załatwieniem Bengarowi ochrony Wilka, bo ów najemnik nie ma żadnej opcji dialogowej.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@iRaven
Nieznajomy będzie gadał z wambo obok domu sędziego po 22.

Ja z kolei mam problem z zadaniem house of the temple.
Pokonałem już kruka a potem tego wielkiego kamiennego strażnika tym mlotem ale zadanie dalej nie znikło z dziennika(saturas nie ma zadnej opcji dialogowej a ostatni wpis to cos tam o 5 tabliczkach z tego co pamietam)

No i jak zadać obrażenia tym potworom które maja obok siebie ten lampion?(widma cieniostworow i te upiory)
Wiem ze mozna je zabic wypedzeniem nieumarlych ale czy jest jeszcze jakas mozliwosc?
Idiotyczne by to bylo gdyby dzialal na nie tylko jeden zwoj...
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To zadanie jeszcze dłuuugo będzie trwać, jest opisane do końca w solucji. A upiory zabijesz każdą niemal magią, wręcz możesz walczyć z nimi za pomocą srebrnego miecza (jednoręczny jest w opuszczonej kopalni między Khorinis a GD, dwuręczny w kopalni Silvestra w GD).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry