Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905387 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905387

Odpowiedzi 37317

Megaxxis

Megaxxis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można próbować przywołać kodami przedmioty potrzebne do otwarcia doliny cieni, ale nie wiem czy to zadziała i może być strasznie zabugowana, bo nie dostajemy misji od Ur Thralla i skrypty mogą nie zadziałać, w sumie to sie na tym nei znam (ale sie wypowiem) :D

@RevanRevan

Od świątyni łez idz w stronę wodospadu przy ścianie, a na pewno znajdziesz. to nie wygląda jak ruda, tylko jak kryształ

@edit:

możesz się też pobawić w GVE, jest tam kilka pozycji, zastanawia mnie że przy skryptach odpowiedzialnych za misje nie ma nic w stylu MIS_URTRALLREVENGE czy coś takiego, co by aktywowało misje związaną z Doliną

@edit2

ta duża piramida w prawym górnym rogu. idz z prawego górnego rogo do lewego górnego rogu przy scianie. prosciej juz chyba nie umiem wytlumaczyc XD
 

RevanRevan

RevanRevan

Użytkownicy
posty37
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jakiej świątyni łez? xD

Post połączony: 2017-02-18, 20:00
Zdobylem te kamienie, ale teraz mam problem bo moja postać w ogóle nie reaguje w interakcje z piedestałami.
 

Wilczurex

Wilczurex

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
Jakiej świątyni łez? xD
W solucji jest mapa doliny. http://images84.fotosik.pl/252/622ef5968e4af117.png. A na mapie zaznaczone są u góry takie wielkie różowe kryształki. I to tam są te kamienie :)
 

Megaxxis

Megaxxis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakiej świątyni łez? xD

Post połączony: 2017-02-18, 20:00
Zdobylem te kamienie, ale teraz mam problem bo moja postać w ogóle nie reaguje w interakcje z piedestałami.

Chyba będzie potrzebna rozmowa z pewnym magiem ;)
 

RevanRevan

RevanRevan

Użytkownicy
posty37
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Pewnym Magiem, magiem wody?
 

SimonJKGF

SimonJKGF

Użytkownicy
posty38
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Najpierw z Saturasem, a potem z Merdarionem
 

RevanRevan

RevanRevan

Użytkownicy
posty37
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Z Saturasem akurat rozmawiałęm wcześniej. Przed cofnieciem się z powrotem do Jarka, ale teraz pytanie: Czy na serio tak trudno jest wymierzyć proporcje dla je#anego ołtarza by złożyć ofiarę?
 

SimonJKGF

SimonJKGF

Użytkownicy
posty38
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jezeli masz juz krysztaly to musisz isc do SATURASA -> rozmawiasz z nim mowi, ze masz isc do MERDARIONA -> MERDARION mowi, ze jak mu przyniesiesz krysztaly to zmieni je w kamienie ogniskujace -> Z kamieniami ogniskujacymi idziesz do oltarzy -> Koniec
 

RevanRevan

RevanRevan

Użytkownicy
posty37
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ziom, chodzi mi o Ołtarz do złożenia ofiary ze smoczego jaja!
 

Megaxxis

Megaxxis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
o jakie proporcje Ci chodzi? szukasz smoczego jaja, znajdujesz ołtarz, składasz jajo, koniec xd
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
No on jest zaraz koło piramid, wielkiego drzewa i trolla xD Bardzo łatwo trafić.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



SimonJKGF

SimonJKGF

Użytkownicy
posty38
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem, kiedy napisales o tym, ze szukasz teraz jaja smoka, ale nie wazne.

Tutaj masz orientacyjna mape -> http://images84.fotosik.pl/252/622ef5968e4af117.png
Jaskinia ze smoczym jajem jest po lewej stronie na tej mapie, a oltarz, na ktory masz je zlozyc jest po prawej stronie - nie daleko wielkiego, martwego drzewa przy ktorym jest boss troll.

Post połączony: 2017-02-18, 21:59
@Simen Wiesz moze do kogo trzeba zaniesc zwoj, ktorym zabito Lothara? Myslalem, ze do Xardasa, ale nie ma u niego zadnych opcji dialogowych.
 

Megaxxis

Megaxxis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś wie, co nam daje Ur-Thrall żeby otworzyć Dolinę Cieni? Chcę spróbować przywołać te przedmioty kodem i spróbować tam wejść, ale nie wiem co to za przedmioty, a nie bede 500 przedmiotów konsolą przywoływał xD
 

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może jak zrobić zadanie z Magicznym dziennikiem dla vatrasa ponieważ z zurisem nie mam żadnej opcji dialogowej na ten temat a raczej wątpie że trzeba zapłacić za niego 5k :p
 

SimonJKGF

SimonJKGF

Użytkownicy
posty38
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba chodzi o dziennik, ktory maja zlodzieje, idziesz do Cassi, czy jak ona sie nazywa, tylko zapisz przed rozmowa z nia, zeby nie zjebac
No i:
Czy ktoś wie, co nam daje Ur-Thrall żeby otworzyć Dolinę Cieni? Chcę spróbować przywołać te przedmioty kodem i spróbować tam wejść, ale nie wiem co to za przedmioty, a nie bede 500 przedmiotów konsolą przywoływał xD
 

Slaybacko

Slaybacko

Użytkownicy
Dizzasterx
posty97
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Dizzasterx
Wie ktoś jak odbugować sterowanie AST? Bo nie moge juz strzal zmieniac shiftem + cyfra
Wie ktoś czemu nie mam tego łuku tutaj?0065, normal http://scr.hu/0q0w/6tx3d
http://scr.hu/0q0w/fxf20

 
Bezi archer ;]

Megaxxis

Megaxxis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SimonJKGF

Zrobiłem konto na rpg russia, zapytałem i dostalem odpowiedz: na 0065 wątki trzeba wykonywać w kolejności : Orkowa Kopalnia > Świątynia Śniącego > Azgalor. Nie wiem czy chcieli to zmienić w 0065 ale od tego czasu jest to zbugowane.. bo nie można się dostać do kopalni :D

No i jak się dostać do kopalni, jeszcze raz:
Spoiler
MustGoInIronMine 1
MIS_PsicampDemon 4 (misja z obozem na bagnach)
 

Milten181

Milten181

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zamierzam przejść returna postacią pod zręczność lecz nie wiem do jakiej gildii najlepiej takową postacią pójść.
 

Placek698

Placek698

Użytkownicy
posty65
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Milten181 Dołącz po prostu do Gildii złodziei i zabójców oni tam mają dobre pancerze.
 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 25 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry