Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902930 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902930

Odpowiedzi 37317

krystianw

krystianw

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co potrzeba mieć na ulepszenie lekkiej zbroi strażnika świątynnego?

Rozwiązanie, lekką zbroję najpierw trzeba kupić w bractwie
 

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Cytuj
Sztabki żelaza, albo bardziej poprawnie wlewki
Skąd można je zdobyć/zrobić?
 

Cooba

Cooba

Użytkownicy
posty140
Propsy18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Kempix
Po wyuczeniu odpowiednich umiejętnosci, wykopać rude- przetopić w piecu alternatywnie zabijac orków- przetopić ich broń w piecu.

@Prokhorovoka
Musisz skończyć zadanieo zaginionych nowicjuszach.
 

Art3q

Art3q

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pare pytań :
1.Da się jakoś zmienić te controls'y z returninga ? Próbowałem ustawić na inny to się nie da.
2.Gdzie znajdę Czarną konieczyne i proch nekromanty czy coś takiego ?
 

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Cytuj
Po wyuczeniu odpowiednich umiejętnosci, wykopać rude- przetopić w piecu alternatywnie zabijac orków- przetopić ich broń w piecu
A kto tego uczy?
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
To tak, musisz zagadac do weza w portowej karczmie od razu dostaniesz zadanie na rude. Gadasz z nim potem idziesz na farme Lobarta i zagadujesz ze snipsem on uczy Cie wydobycia rudy radze uczyc sie u niego na maxa (50%) a wytapiania uczy cie waz, te dwie umiejetnosci beda Tobie potrzebne do tworzenia pretow i umocnien do zbroi. Kopalnie o ktorych mi wiadomo sa 2, jedna w obozie bandytow z 2 zwyklymi pelzaczami oraz pelzaczem wojownikiem oraz jedna obok Khorinis w jaskini, jaskinia jest obok tego orka z zadaniem orkowa mikstura dla sanaldrila. Wchodzisz do jaskini idziesz w prawo zabijasz 2 bandytow idziesz do nastepnego pomieszczenia i tam mam pojedyncze zloze. Mozesz spokojnie tam lupac wydobyte iron ore przetapiasz w kuzni na co potrzebujesz, oraz nie sprzedawaj zardzewialych mieczy oraz toporow bo to tez mozesz sobie przetopic.

Post połączony: 2017-01-20, 20:10
potrzebuje kody na postac "Mika" chcce zrobic zadanie z cieniostworem lecz zgina bohaterska smiercia w walce z czarnym elita.. i jak wogole zalaczyc konsolkle czy co tam do wpisywania tego typu rzeczy bo ja kompletnie nie wiem
 

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
50% to max? nie można więcej?
 

Cooba

Cooba

Użytkownicy
posty140
Propsy18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można. Nastepny górnik co tego uczy znajduje sie w GD.
 

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Cytuj
zalaczyc konsolkle czy co tam do wpisywania tego typu rzeczy bo ja kompletnie nie wiem
Klikasz pauze wpisujesz marvin. Jak chcesz wyłączyć znowu pauza i piszesz 42.
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Prokhorovoka
Normalnie, kuszą. Na hardzie najlepiej zabić kuszą wszystkie smoki, za dużo zadają w walce wręcz a ich atak dystansowy bardzo łatwo ominąć.

Gonzales uczy tego podczas robienia questa "missing novices" w 3 rozdziale.

@Slaybacko
A ile masz % w walce dwuręczną?
I skąd wiesz że zadajesz 5 obrażeń?

@Art3q
Podaj angielskie nazwy tych przedmiotów.
 

Slaybacko

Slaybacko

Użytkownicy
Dizzasterx
posty97
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Dizzasterx
@Prokhorovoka
Normalnie, kuszą. Na hardzie najlepiej zabić kuszą wszystkie smoki, za dużo zadają w walce wręcz a ich atak dystansowy bardzo łatwo ominąć.

Gonzales uczy tego podczas robienia questa "missing novices" w 3 rozdziale.

@Slaybacko
A ile masz % w walce dwuręczną?
I skąd wiesz że zadajesz 5 obrażeń?

@Art3q
Podaj angielskie nazwy tych przedmiotów.


10% walki dwuręczną bo gram łucznikiem i 10% walki jednoręczną, mam zamiar podszkolić się troche w walce ale nie wiem czy do łucznika 1h czy 2h, skąd wiem? Bo widze napis z dmg i widze ile hp ma potwór i ile mu odchodzi, z łuku zadaje normalnie 130 i widze na hp i napisie że mu tyle schodzi
 
Bezi archer ;]

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak 10%, to masz 10% szansy na zadanie obrażeń broni + zręczność (tzw. krytyk ). Pierwszy raz w gothica?


Napisy były totalnie zbugowane w 0062 ( np. zadanie mi 12 obrażeń równało się jakimś 200 hp straconymi ), może teraz jest lepiej ale pozostałbym sceptyczny. Chyba że ktoś potwierdzi że dobrze działa. 

Ale w sumie z tą włócznią powinno się nawet bez krytyka zadawać więcej, chyba że ktoś wie jak dokładnie działa obliczanie obrażeń w Returningu.
 

Slaybacko

Slaybacko

Użytkownicy
Dizzasterx
posty97
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Dizzasterx
Wie ktoś może gdzie jest ten ork szaman do questa z rannym orkiem? I czy ta książkę Vatrasa z questa trzeba kupić za 5k golda u Zurisa czy można ją jakoś inaczej zdobyć?
 
Bezi archer ;]

Cieja

Cieja

Użytkownicy
posty67
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może gdzie jest ten ork szaman do questa z rannym orkiem? I czy ta książkę Vatrasa z questa trzeba kupić za 5k golda u Zurisa czy można ją jakoś inaczej zdobyć?
Ten szaman chyba jest w kanionie przy bibliotece. Książkę mogłeś zdobyć zagadując jakoś inaczej Cassie, wtedy byś ją dostał za 100 od Ramireza.
 

Kempix

Kempix

Użytkownicy
posty171
Propsy12
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mam kilka pytań:
1)Warto się uczyć dwuręcznej? Aktualnie mam 2 rozdział 100% w 1h i 320 siły warto się uczyc dwuręki?
2)Jak pokonać cieniostwora z misji od myśliwych, tego w kotlince lestera. Bo z broni/kusz nie zadaje mu wogóle obrażeń.
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
pomozeeee ktos???????  nie moge grac dalej od 5 dni :(

omocy! chyba mam buga... robie misje dla bractwa ze znalezieniem nowego ucznia... kiedy wybieram opcje zeby valentino za mna szedl to odrazu mi gre wyrzuca po 2 krokach... co zrobic? reinstal i modlic sie ze przejdzie???

ps: mam taki sam problem z laresem kiedy mu place 200g i chce zeby ze mna szedl


ps2: zrobilem reinstall i nic nie pomoglo :(((((( co teraz?
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kurwa nie grajcie w 0065 bo to jest jeden wielki syf
 

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty144
Propsy29
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam kilka pytań:
1)Warto się uczyć dwuręcznej? Aktualnie mam 2 rozdział 100% w 1h i 320 siły warto się uczyc dwuręki?
2)Jak pokonać cieniostwora z misji od myśliwych, tego w kotlince lestera. Bo z broni/kusz nie zadaje mu wogóle obrażeń.
Jak w 2. rozdziale masz tyle siły ? Ja też w drugim rozdziale mam 57% w 2h i 150 siły pomożesz mi jak łupnąć w siłke?? Gam na wersji 0062 i na poziomie norm.
 
Ukończone Modyfikacje:
Gothic 1
Zagadka Bagiennego Ziela                               
Świat Skazańców
Edycja Rozszerzona 1.4.5 i 1.4.8
Ciemności Gordotha
Czas Zapłaty 1.5
Gothic 2
TheReturning 2.0 (0062) i (0066.1)
L'hiver Edition 0.9.3 i 1.1 PL
Złote Wrota
Bandyci

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kurwa nie grajcie w 0065 bo to jest jeden wielki syf

mowisz ze syf, wiec jaka wersje polecasz? :)
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 27 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry