Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903962 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903962

Odpowiedzi 37317

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok rozumiem pewnie znajde jak zejde.
Jestem teraz w mieście orków  i tu rodzi sie mały problem jak nauczyć sie języka orków?I kto tego uczy?
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Gorys211034 Języka orków uczysz się z kartki, którą znajdziesz w starej wieży Xardasa
A tak z ciekawości zapytam, na jakiej wersji grasz?
 

Gego

Gego

Użytkownicy
posty47
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam misję na strażnika bractwa w której muszę ubić bossa golemów. Ale nie mam opcji nawet się do niego dostać przez normalne golemy które mają mnie na hita a ich ataków nie da się zblokować albo uniknąć ;_; Jakieś pomysły?
 

Vaquanish

Vaquanish

Użytkownicy
posty86
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Grego jeśli nie dajesz rady bronią to zawsze możesz wyciągać golemy z jaskini i blokować na piramidzie po czym zabić czarami najlepiej elektrycznosci.

@Gorys211034 a możesz powiedzieć jak włączyć okienko do wpisywania tych kodów? Klasyczne F2 nie działa po wpisaniu tego co napisałeś.
 

Avasis

Avasis

Użytkownicy
posty21
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok rozumiem pewnie znajde jak zejde.
Jestem teraz w mieście orków  i tu rodzi sie mały problem jak nauczyć sie języka orków?I kto tego uczy?
Języka orków możesz nauczyć się z księgi/listu który znajduje się w wieży Xardasa w Górniczej Dolinie(w środku szkielety).
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok najpierw musze przebić sie przez 3 poszukiwaczy bo stoja obok wieży a to nie bedzie łatwa sprawa ale z czasem sie uda.

@UberHype Gram na 065 pobieranej jakiesz 7 dni temu?Nie pamietam dokładnie,chyba nie ma nowszej wersji.

@Vaquanish Ja gram na normalnym i konsola sie włącza.Jak robisz pause/break to wpisujesz marvina i Bezi siada na ziemi wtedy konsola musi zadziałać(sprawdz może masz coś przypisane w opcjach innego pod ten klawisz)

I jeszcze moje stare pytanie o tereny za farmą Onara i Za wieżą Xardasa.Co z nimi??? Nadal nie ma potworów(rozdział 4)
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam maly problem odnosnie alchemii... mam nauczone wiele mikstur ale kiedy staram sie je stworzyc na stole nie mam zadnej opcji. tzn kiedy wchodze w miksuty leczenia nie mam zadnych opcji..pomimo ze mam wyuczona alchemie... moze chodzi tutaj o skladniki?
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Raczej o składniki,tłumaczenie na angielski jest czesto mylące.Polecam kupic 2 shnapsy i wejsc w zakładke alcohol i jak tam nie ma opcji(o ile sie uczyłeś robienia z nich czytego alko) to masz buga.
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
powiedzmy ze mam buga... to oznacza ze musze grac od poczatku? :( juz nabilem 15h i prawie cale khnorinis wyczysczone...




sprawdzilem... niestety mam buga :( co moge z tym zrobic?
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm kopiuj save i reinstal zrób ,na czysta wersje Gothica wrzuc save i MOŻE zadziała.Ja innych pomysłów nie mam.
Sprawdzałeś na róznych stołach alchemicznych?A gotowanie zup działa?
Mogłbyś na szybko sprawdziś tereny obok wieży Xardasa? Sam już czy returning jest nie dokonczony w tamtym miejscu czy mnie też czeka reinstal.
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co masz na mysli "tereny obok wiezy xardasa"?
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak idziesz od wieży to trzymasz sie cały czas lewej strony aż znajdziesz szerokie przejscie z nowymi terenami(pomiedzy jaskinią z bandytami a miejscówką Cavalorna)
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a no tak bylem tam... roslinka sa, a mobow nie ma... i nie wiem czy tak mialo byc czy jak xD


taka sama sytuacja jest z terenem za farma onara...
 

Cieja

Cieja

Użytkownicy
posty67
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grał ktoś może jako mag wody? Jak wrażenia, warto czy wręcz przeciwnie?
 

kosiaz888

kosiaz888

Użytkownicy
posty14
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Grał ktoś może jako mag wody? Jak wrażenia, warto czy wręcz przeciwnie?
osobiście nie polecam znacznie przyjemniejszy moim zdaniem nekro albo mag ognia

Post połączony: 2017-01-10, 17:04
a no tak bylem tam... roslinka sa, a mobow nie ma... i nie wiem czy tak mialo byc czy jak xD


taka sama sytuacja jest z terenem za farma onara...
dziwne u mnie normalnie są, nie jest ich jakoś dużo ale są
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
hmmm, to robic reinstala jesli chodzi o ta alchemie i brak mobkow w nowych obszarach?

Post połączony: 2017-01-10, 19:35
nauczylem sie okolo 10 mikstur, lecz kiedy ide do stolu nie mam zadnych opcji kiedy wejde np w kategorie mikstury lecznicze.... reinstalowalem juz gre... ale to nadal nie pomoglo. Jakies pomysle? Moze nie posiadam jakis skladnikow???? mialem misje u constationo zeby zrobic ta potke to wszystko poszlo...

jesli chodzi o kowalstwo wszystko smiga...
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zrob najprostsza potke.Składniki:Menzurka+najsłabsze zioło lecznicze+rdest polny(w tłumaczeniu meadow czy jakos) i pure alcohol.
 

varingam345

varingam345

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dobra czystego alko nie mialem... jak narazie moge go tylko kupic. strzelam ze mozna sie tego nauczyc gdzies u piratow? :P
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie pamietam dokładnie ale w mieście można kupic przepis na alko ze shapsów a u piratów z grogu i rumu ale nie wiem na 100% bo nie przywiazywałem do tego wagi,aha nie ucz sie robienia zaawansowanyc mikstur bo najpierw musisz wbic poziom poprzez robienie własnie alko albo innych słabszych miksturek
 

B0SSAN0VA

B0SSAN0VA

Użytkownicy
posty26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mocno zbugowana wersja 0.65? Ściągać ją, czy lepiej poprzednią wersję?
 


0 użytkowników i 9 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry