Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6905019 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6905019

Odpowiedzi 37317

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Jest jakiś wymóg by aktywować zadanie klucz Constantino ? Jedyne zadanie jakie mi dał to tylko na zebranie ziół, trafił mi się jakiś bug czy trzeba spełniać jakieś wymagania do tego zadania?
 
:D

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@bestiary Na hardzie nie dostajesz punktów hp co poziom, eksp zdobywany z potworów jest zmniejszony, dostajesz 15PN na poziom. Przed dołączeniem do gildii robisz zadania gildii kupców,gildii zabójców,    i zanim zostaniesz czeladnikiem, musisz wziąć zadanie "narzędzia Matea" od Matea.

@Hearthstone Nie mam pojęcia o jakim zadaniu mówisz, może popatrz tu:
http://rpgrussia.com/index.php?topic=8771.20
 

Andretriada

Andretriada

Użytkownicy
posty37
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy preferowany skill można później zmienić? Chcę zrobić maga, ale na 1 rozdziale potrzebuje trochę w zrękę przypakować i nwm, czy później pref przejdzie na manę.

Jest jakiś wymóg by aktywować zadanie klucz Constantino ? Jedyne zadanie jakie mi dał to tylko na zebranie ziół, trafił mi się jakiś bug czy trzeba spełniać jakieś wymagania do tego zadania?
Ja je dostałem zaraz po tym, gdy dostałem zadanie z ziołami, przed wstąpieniem do gildii złodziei i splądrowaniem jego kufra.
 

osk4rr

osk4rr

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki problem, jestem w lesie asasynów i znalazłem Gonzaleza. Rozmawiam z nim i proponuje nam 3 opcje i kiedy wszystko opowie mam do wyboru opcje żeby walczyć, żadnej innej. A chciałbym podstępem dostać się do świątyni.
Macie jakąs radę? Już naczytałem się na rosyjskiej stronie, oglądałem filmiki na yt i wszystkim pokazuje się druga opcja do wyboru przy rozmowie z Gonzalezem a mnie tylko żeby walczyć :/


Edit: wczytałem gre pare min przed rozmową i nagle wszystko gra :P
 

AnimaNast

AnimaNast

Użytkownicy
posty35
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Czy tylko ja mam problem z menhirami teleportacyjnymi? Raz mogę je uruchomic a raz nie. Wtedy kiedy najbardziej jest mi to potrzebne to nie mogę za cholere ich włączyć.. O czymś nie wiem?
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Czy preferowany skill można później zmienić? Chcę zrobić maga, ale na 1 rozdziale potrzebuje trochę w zrękę przypakować i nwm, czy później pref przejdzie na manę.

Jest jakiś wymóg by aktywować zadanie klucz Constantino ? Jedyne zadanie jakie mi dał to tylko na zebranie ziół, trafił mi się jakiś bug czy trzeba spełniać jakieś wymagania do tego zadania?
Ja je dostałem zaraz po tym, gdy dostałem zadanie z ziołami, przed wstąpieniem do gildii złodziei i splądrowaniem jego kufra.

No właśnie a ja wykonałem zadanie z ziołami i nie dostałem zadania z kluczem. Normalnie bym to olał ale nagrodą za to zadanie jest eliksir siły , a akurat gram wojem  :fuckyeah: Pewnie jeden z setek bugów wersji 066.2
 
:D

Asauke

Asauke

Użytkownicy
posty61
Propsy14
  • Użytkownicy
Zrobiłem misje z dostawcą broni i zaginionymi ludzi a u vatrasa nia ma opcji dołaczenia do wodnego kręgu. O czymś zapomniałem czy bug jakiś? Dodam tylko że jak zrobiłem handlarza bronia to zapytałem sie vatrasa czy już mogę dołączyć do kręgu a on powiedział że nie tak się umawialiśmy, potem nakopałem dexterowi bez rozmawiania z nim.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Asauke Przeczytałeś notatkę która była przy ciele Dextera? Zrobiłeś misję z ornamentem?
 

Asauke

Asauke

Użytkownicy
posty61
Propsy14
  • Użytkownicy
Dzięki właśnie o ornament chodziło. Zebrałem już 2 fragmenty ale nie poszedłem w ogóle do Nefariusa i się dziwiłem czemu nie mam misji z ornamentem
 

Gracekkam

Gracekkam

Użytkownicy
posty96
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy może mi ktoś powiedzieć czy miał ten sam problem co ja, a mianowicie chodzi o przyjęcie do gildii zabójców. Robiąc misje dla Gerbranda zanoszę wiadomość, wracam do niego i mówi abym udał się wieczorem za siedzibę paladynów, idę tam stoi Wambo i Asmael ale podchodząc zapala się pochodnia a oni odchodzą. Jak to naprawić ??
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Gracekkam Musisz stanąć w takim miejscu widzieć Wambo i Asmala, tylko oni nie mogą widzieć Ciebie. Rozmawiasz z Asmalem dopiero gdy on zabije Wambo, jeśli jesteś strażnikiem miejskim Asmal cię zabije.
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W mieście orków jest zamknięta skrzynia , ktoś wie gdzie jest do niej klucz ? :D
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Roman Reigns Musisz zabić zwiadowcę orków, który pojawia się po oddaniu rozkazów UrKarrasa Garondowi.
 

Roman Reigns

Roman Reigns

Użytkownicy
posty138
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Było w niej coś wartościowego ? :D
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Roman Reigns Misktura siły i coś jeszcze.
 

bestiary

bestiary

Użytkownicy
posty75
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zacząłem grać na hardzie (bede szedł w siłe i 2h , do najemników dołącze) Macie jakieś porady na początek ? Dać od razu +10 do wytrzymałości czy nie ruszać tego teraz ?
 
Procesor: i9-7900X
Grafika: GTX 1080 ti
Ram: 64gb

ja1312777

ja1312777

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem mam pytanie jeśli użyje teraz tabliczek do zwiększenia statystyk to później będę płacił więcej lp za naukę czy normalnie pobudki nie nauczę się tych kolejnych 50 u nauczyciela ?
 

kielgfc

kielgfc

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
PANOWIE DWA PYTANKA Z RANKA PO PIERWSZE PRIMO :
1)CZY DA RADE WYKONAĆ ZDANIE W 1 AKCIE DLA GILDII KUPCÓW JEŻELI WYBRAŁEM OPJCE Z DOSTARCZENIEM MIKSTURY DLA ZURISA, JEZELI TRZEBA WYBRAC SIE DO GD PO GRIMESA?
2)KTÓRA ŚCIEŻKA JEST NAJLEPSZA DLA MAGA : MAG OGNIA/WODY/NEKROMANTA. I CZY WYBIERAJAC NP MAGA OGNIA, BD MOGL TYLKO ISC W KIERUNKU OGNIA?
 

ja1312777

ja1312777

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na pierwsze pyanie odpowiem niestety nie da się wykonać musisz iść do górniczej doliny po eliksir .
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@bestiary
Spoiler
Czeladnik Harad +10 do siły
Pieczenie mięsnych ciast
zbieranie dużych ilości surowego mięsa
wykuwanie mieczy (wykucie 100 mieczy daje 10 siły na akt)
dary bogów innos +10 siły na 10 poziomów
HP wyucz się tak do 500-1000 ( zależy jak doby jesteś)
zbieraj/skupuj wszystkie korzenie leczincze
naucz się robić mikstury +do hp u saggity, i zacznij je robić masowo
@kielgfc
1.Nie
2. Mag ognia ma najlepsze czary AoE w grze o ile się nie mylę, nekro ma summony , czary guru mają szansę na zwrócenie części many, magia wody ma szansę na ogłuszenie (ale ten efekt nie działa na bossy). Nie ma możliwośći zmiany gildii, i nauczenia się zaklęć z innej gildii. (Choć może jak byś pokombinował z GVE to coś byś wskórał)
@ja1312777 Tabliczki nie wpływają na koszt nauki.
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry