[G1] Welt der Verurteilten/Świat Skazańców v1.3 PL 122869 232

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 13.01.2016 roku

Wyświetleń 122869

Odpowiedzi 232

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
jak mozna zdobyc ten miecz na poczatku gry na placu wymian co jest z ta kartka
 

karolson1223

karolson1223

Użytkownicy
posty34
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z instalacją moda Świat Skazańców jak odpalam instalkę pisze nie można znaleźć określonego pliku pomocy
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy jest jakis poradnik lub solucja  i co z tym mieczem jak moge go zdobyc
 

Kogaan

Kogaan

Użytkownicy
Yellow color.
posty561
Propsy33
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Yellow color.
Mam taki problem wszystko zainstalowałem w kolejności w jakiej było napisane gmdk system pack itp. lecz gdy włączam świat skazańców to włącza sią tylko oryginalny gothic.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Czy jeżeli odprowadzę Dustiego do świrów to nie będzie to kolidowało z awansem na Magnata ?
 

Frizbick
  • Gość
Mam podobne pytanie co kolega wyżej, czy wykonywanie zadań z innych obozów koliduje jakoś z zostaniem magnatem? Przykładowo takie zadania jak z Dustym czy też zadania z Nowego Obozu (chociażby dołączenie do Kretów).
Inna rzecz, jak tu wygląda system nauki? Normalnie jak w G1 czyli siła na max 100 punktów? Pytam bo chciałbym sobie wyrobić na maxa.
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty91
Propsy26
  • Użytkownicy
Mam podobne pytanie co kolega wyżej, czy wykonywanie zadań z innych obozów koliduje jakoś z zostaniem magnatem? Przykładowo takie zadania jak z Dustym czy też zadania z Nowego Obozu (chociażby dołączenie do Kretów).
Inna rzecz, jak tu wygląda system nauki? Normalnie jak w G1 czyli siła na max 100 punktów? Pytam bo chciałbym sobie wyrobić na maxa.

Ty już pewnie przeszedłeś grę, ale komuś może przyda się odpowiedź: wykonywanie zadań dla Bractwa, czy dołączenie do Kretów nie koliduje z możliwością zostania magnatem. Trzeba po prostu perfekcyjnie wykonać zadania dla Starego Obozu. Np. nie możecie oddać listy ze SK Laresowi, a Mordraga musicie pobić i wygnać z obozu - wtedy zagada do Was Fisk i da zadanie. Żeby zostać magnatem nie możecie pominąć żadnego zadania dla SO (Od Orrego, Brandicka, Omida, Siekacza, Blizny itd.) i mieć 20 poziom doświadczenia, wtedy zagada do Was Kruk.
 

Frizbick
  • Gość
No cóż, ja prawdopodbnie nie mogłem zostać magnatem bo zbugowało mi się zadanie z Nekiem tzn. zagadałem do Fletchera po oddaniu amuletu Złemu i zadanie miałem cały czas w bieżących.
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak wykonać zadanie dla rączki? Chodzi o pierścień Laresa, nie chcą mnie nawet do niego wpuścić, a zaklęcie snu nie działa na Roscoe.
 

Vonde

Vonde

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam,jest gdzieś działający link do tej modyfikacji ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Na pierwszej stronie tematu?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Ktos mi może powiedzieć skąd wziąć zwój gromu/sopla lodowego? Przeleciałem z pół kolonii za tym i nie ma tego NIGDZIE. Oczywiście w podstawce zwój sprzedawał Cronos - ale ktoś sobie wymyślił, że teraz będzie on robił handelek tylko z Magami Wody. Halp.
 

radmod

radmod

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Orientuje się ktoś może czy bug z zadaniem zaginiony strażnik wywołany przez rozmowę z Fletcherem blokuje mozliwość magnactwa? A jeśli tak to da radę jakoś zaliczyć to zadanie za pomocą jakiegoś edytora etc?
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ktos mi może powiedzieć skąd wziąć zwój gromu/sopla lodowego? Przeleciałem z pół kolonii za tym i nie ma tego NIGDZIE. Oczywiście w podstawce zwój sprzedawał Cronos - ale ktoś sobie wymyślił, że teraz będzie on robił handelek tylko z Magami Wody. Halp.
Jeżeli chodzi Ci o zwoje na te golemy, to nie znajdziesz go nigdzie, pozostaje jedynie spróbować powoli okradać Cronosa albo kodami.
 

UrizielX

UrizielX

Użytkownicy
Kolekcjoner dusz
posty42
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kolekcjoner dusz
Mod z tego co widzę jest ostro pobugowany, w szczególności jeśli chodzi o zadania. Sporo z nich nie da się ukończyć, jeśli dialogi odbędą się w złej kolejności, inne się blokują już na starcie, jeśli zabiliśmy bądź znaleźliśmy coś przed rozpoczęciem zadania. Przykładem niech będzie zadanie "Zbuntowani kopacze", bo jeśli są to rozbójnicy nad rzeką, niedaleko Cavalorna i na ziemiach Orków, to w tym momencie nie mogę wykonać zdania, gdyż zabiłem ich zanim Blizna zlecił mi zadanie.
 

xardars

xardars

Użytkownicy
posty48
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ludzie jak w tym modzie zostać guru!???? ktoś obrał tą ścieżkę? mam 4 rozdział i nie mam pojęcia do kogo zagadać żaden baal nie ma żadnej kwestii. Strażnicy świątynni również
 

PatoXXX

PatoXXX

Użytkownicy
posty20
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy jak zostanę strażnikiem świątynnym to czy blokuje mi to opcje zostania guru?
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Udało mi się ukończyć moda. Jego przejście zajęło mi około 19h.
Dołączyłem do Guru. Oto moje statystyki przed walką z Calomem.


Post połączony: 2019-06-16, 14:48

Wbiłem 32 poziom. Być może spróbuje zagrać od nowa.Tym razem jako Magnat.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Widzę, że mod nie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Napiszę post pod swoim ostatnim - w końcu i tak nikt się tutaj zbytnio nie udziela. Udało mi się zostać Magnatem:

Nie było to wcale takie trudne. Jedynie trzeba perfekcyjne wykonywać zadania dla SO. Garść porad..

- Nie można oddać listy ze starej kopalni Laresowi
- Na początku gry nie trzeba płacić strażnikom. Można odprowadzić Dustego do obozu na bagnie
- Trzeba wykonać zadanie dla Fiska ( raz się na tym przejechałem ). Zagadujemy do Mordraga, obijamy mu ryja i wyrzucamy z obozu. Następnie możemy go zabić żeby perfekcyjnie wykonać zadanie dla Thorusa. Fisk sam do nas zagada.
- Po dołączeniu do SO należy wykonywać wszystkie zlecane nam zadania ( Siekacz, Blizna, Drago - mag ognia, Rączka, Fletcher, Brandick - stara kopalnia itd... )
- Trzeba uzyskać 20 poziom. Najlepiej tłuc potworki i wykonywać wszystkie zadania. Z czasem jakoś się nabije ten poziom
- Zabić zbuntowanych kopaczy dopiero po wzięciu na nich zadania od Blizny.

I chyba tyle.

Po zostaniu Magnatem dostajemy Ozdobną Szatę. Pancerz Magnata niestety już nie.. Albo i można, ale ja nic o tym nie wiem.
 

Anyone

Anyone

Użytkownicy
posty39
Propsy5
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Chciałbym dodać swoją opinię o modzie, znalazłem nawet masę bugów w przeciwieństwie do ludzi którzy mówią że nie ma żadnych, np. duplikowanie amuletu ryżowego księcia - dajesz go Lewusowi, mówisz o tym ryżowemu, atakujesz ryżowego


_____
Super informacja dla ludzi którzy zabili mordraga i nie maja zadania od fiska a nie chce się im od początku grać: bmarvinb > insert Org_826_Mordrag > mówisz żeby się wynosił > kill > bmarvinb

Nie ma za co :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry