[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800646 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800646

Odpowiedzi 1453

Moong

Moong

Użytkownicy
posty25
Propsy36
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Fynn

Fynn

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie, poniewaz podczas instalacji qpacka oraz ct moda odznaczalem 2x, ze nie chce trudniejszej gry < mniej doswiadcznie>, a przy koncowej fazie podczas instalacji content moda pisze mi w ktoryms podpunkcie < Less XP >.

Da sie to jakos zmienic ?? Robilem wszystko dokladnie tak jak autor napisal.

Post połączony: 2016-05-14, 12:18
Dobra juz nie wazne, otoz sprawdzilem sobie wczoraj ta cala paczke :D I musze powiedziec ze roznicy wzgledem QP 4.2 i CM hmmm chyba 2.6 < o ile sie nie myle, nie pamietam wersji mojego CM > praktycznie nie ma. Mozna dodac tylko wieczny mrok, troszke nienaturalny < bo nic sie nigdzie nie pali > do swiata Gothic. Moze gornicza dolina byla by lepszym miejscem :) Pozatym przy dobrych < jak na tamte czasy > tetskturach postaci, dev wcisneli kwadracioki z G 1 i 2 . Czyli, 3D ork < przy okazji, gorskie orki wygladaja nieprofesjonalnie> a przy nim kwadratowy Thorus, w zdbroi z G1, pomysl fajny ale to jakby grac w Nowego Need for Speeda, i w wyscigu bierze udzial Mercedes 2015 i Porshe < tekstura auta > z NFS Porshe z 2000 roku ......ALbo inny przyklad, swiat 3D w miare realistyczny, a tu nagle atakuje CIe Troll czy inne zwierze z teksturami z G1 lub 2, myslalem ze te tekstury beda chociaz troszke zmienione. Do tego dochodza zbugowane dziweki potworow. Oczywiscie - scierwojad - slychac ladnie dzwiegi ze starszych gothicow jak nas atakuje, ale to by bylo na tyle, innych dzwiekow nie wydaje.  Tak to mniej wiecej wyglada. Ogolnie malo zmian wzgledem QP 4.2 U2 i CM 2.6. W ekwipunku jest strasznie duzo zbugowanych ikonek, wiele zmian ktore zostaly wczesniej zaaplikowane ulega zbugowaniu ze tak powiem :D Kilka strojow dodatkowych, w ktorych ludzkie cialo wyglada dziwnie, sam jednolity kolor bez niczego doslownie. Ogolnie duzo bledow i bugow. Lista zmian nie jest tego warta :D Stracilem 10-12h wczoraj aby ogarnac wszystko, sprawdzic mniej wiecej 50% zawartosci mojego starego QP i CM z tym co sciagnalem tutaj, kilka opcji rzeczywiscie jest fajnych, ale calosc znaczaco zmienia rozgrywke + dodaje kilka bledow, takze nie wiem czy jest warto. Sam QP 4.2U2 + CM.2.6 jest naprawde wystarcajacy, zmienia nampraktycznie wszystko na lepsze, bez przesady - to jest najwazniejsze. Szkoda ze nie zrobilem kilka ss. A wg mnie najlepszy mimo wszystko jest Update do patcha 1.74.15 < ostatni patch do G3 - jezeli pomylilem cyferki >.

Takie moje skromne zdanie.

Pozdrawiam!

Post połączony: 2016-05-14, 12:21
Dodam jeszcze od siebie, ze ominalem calkowicie konsekwencje, skupilem sie na samym QP i CM.
Ale z tego co ludzie pisza w internetach, niezbyt warta swieczki jest ta apka czy mod.
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Ja również preferuję CM + QP bez Conseq.
Po zainstalowaniu wszystkiego łącznie z QP i CM przy włączonej opcji pokazywania zasięgu broni nie ma tekstu "Zasięg" tylko puste pole.
 

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Dzieki ziomek za temacik, może na tych modach to gówno będzie w jakikolwiek sposób grywalne. Lecą propsy.
 

Fynn

Fynn

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ta gra jest grywalna na samym najnowszym patchu. Nie dodaje on nic oprocz naprawy tego co PB nie zdarzyla lub przeoczyla; czyli skille, bugi, q itp.

To juz wina wydawcy, ze tak ta gra wyszla schrzaniona :)

Przechodziłem ta gre kilkanascie razy, z czego na poczatku nawet bez patcha i gralo sie rowniez przyjemnie, mimo braku umiejetnosci ktorych nikt nie mogl Cie nauczyc.
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Szkoda, że nie został wydany żaden normalny dodatek do gothica 3 który rozszerza fabułę a nie oddzielna gra jak ZB.
 

Fynn

Fynn

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No szkoda ale wtedy sytuacja Gothica i PB nie byla najlepsza, G3 byl ostatnia gra z serii od PB, dodatek zrobil chyba JoWood o ile dobrze pamietam
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie można spotkać tych orków z Khorinis? Zaznaczyłem opcję full i nie spotkałem ani jednego.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ty tak serio? :D  Po prostu wygląd orków z g3 zmienia na wygląd podobny do tego z g1-g2 :D
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cytuj
6. W Gothic_2_Orc_Mods możemy dodać do populacji Myrtany orków z poprzednich części. Pierwsza opcja wyłącza tą możliwość. Druga dodaje orków w nieznacznym stopniu, polecam trzecią. Wtedy orkowie oryginalni zostają a dodatkowo mamy wielu wysłanników z Khorinis.
Z tego rozumiem, że powinni zostać dodani jacyś orkowie z Khorinis.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
6. W Gothic_2_Orc_Mods możemy dodać do populacji Myrtany orków z poprzednich części. Pierwsza opcja wyłącza tą możliwość. Druga dodaje orków w nieznacznym stopniu, polecam trzecią. Wtedy orkowie oryginalni zostają a dodatkowo mamy wielu wysłanników z Khorinis.
Z tego rozumiem, że powinni zostać dodani jacyś orkowie z Khorinis.
Co do 3 opcji. Chodzi po prostu o to, że w g2 są różni orkowie, np wojownik, elita. W g3 jest znacznie więcej typów orków, np zwiadowca. Więc to dodawanie, to po prostu zmienienie wyglądu orków z g2. O ile się nie myle to w g1-g2 są takie typy orków rożniacę się wyglądalem, ork elita, ork wojownik, i ork myśliwy. Czyli ork zwiadowca w g3 pozostaje bez zmian. Po prostu źle przetłumaczono.


Tu masz orka zmienionego przykładowo. Czyli tylko wygląd się ich zmienia.
 

Daemon

Daemon

Użytkownicy
posty81
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Są też zwykli orkowie ktorzy zamiast ,,Ork zwiadowca" nazywają się ,,Ork z Khorinis" i tyle, zadnych imiennych orków z Khorinis... bo ich tam zreszta nie bylo. Co najwyzej Ur Shak (ktory prawdopodobnie nie zyje, chyba, ze Returning) i Hosh Pak.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
No to Hosh-Pak też kopnął w kineskop, ewentualnie Tarrok z Gothica 1, nie jest powiedziane że nie żyje.
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Wyszedł właśnie Content Mod 3.0, ponoć jest polska wersja językowa w instalatorze, zmienili totalnie wygląd większości pancerzy (niektóre naprawdę świetne, pancerze z Gothic'a 2 również są bardziej dopracowane), przerobili twarze NPC'tów. Niby są jeszcze jakieś zmiany w balansie rozgrywki, ale jeszcze nie instalowałem moda. Changelog w temacie na WoG.de. Dla większych zmian w gameplay'u trzeba czekać na nowego Update Pack'a, jak ktoś chce załapać się na beta-testy nowej wersji (już trwają :)), możecie pisać prywatnie do zandr'a na wog.de.

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
ten CSP cały, nie liczyłbym , ze to w ogołe wyjdzie.
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowy UP i CM myslę że wystarczą do dobrej zabawy ...
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Nowy UP i CM myslę że wystarczą do dobrej zabawy ...
@K@T Jaki UP?

@pawbuj  CSP na pewno wyjdzie, bo na ich stronie ciagle wychodza nowe ss z postepem. Problem w tym ze bardzo wolno ida.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry