Regulamin Dnia Screena 2015 2186 0

O temacie

Autor

Zaczęty 11.11.2015 roku

Wyświetleń 2186

Odpowiedzi 0

gothic1210
  • Gość


1. Głosowanie będzie trwać w dniach od 11 do 13 grudnia 2015.

2. Uczestnikiem Dnia Screena może zostać każdy użytkownik forum, który chce zaprezentować swój projekt.

3. Każdy użytkownik zgłaszający modyfikację do konkursu wyznacza od 5 do 9 grafik, a wśród nich typuje jedną do rywalizacji o miano najlepszej.

4. Zakaz umieszczania renderów, konceptów itp. Tylko i wyłącznie screeny.5. Minimalny rozmiar screena to 1000x700 px. Zalecany format jpeg.6. Zakaz przesadnej obróbki screenów (mocnego sharpenowania, zwiększania kontrastu/nasycenia, rozmazywania itp.). Naturalnie jakiś minimalny retusz, w stopniu prawie niezauważalnym jest dopuszczany. Jednak screeny do przesady photoshopowane zwyczajnie nie będą dopuszczane do konkursu.7. Zrzuty ekranu ukazujące grę w nocy powinny być dostatecznie czytelne dla oceniającego, tak aby ten mógł bezproblemowo zinterpretować ich właściwą zawartość. Zasadniczo najlepiej byłoby nie robić screenów po zapadnięciu zmroku, tylko w godzinach wieczornych.8. Dla modyfikacji do gier Gothic i Gothic II Noc Kruka dozwolone jest wykorzystanie modyfikacji graficznej DirectX11.

9. Do screenów można dołączyć ramkę. Jednak nie może ona zakrywać więcej niż 20-25% całego obszaru. Ponadto jej kolorystyka nie może być jaskrawa, najlepiej jak będzie osadzona w odcieniach szarości, ew. kolorach pastelowych, bladych.

10. Na screenie można umieścić logotyp grupy lub nazwy o wymiarach 200 pikseli (szerokość) na 150 pikseli (wysokość).

11. Podczas tegorocznej edycji Dnia Screena absolutnie nie nadsyłamy materiałów bezpośrednio w trakcie trwania głosowania. Skoro ktoś nie zdążył na czas to jest tylko jego problem.

12. Podczas Dnia Screena nie pokazujemy żadnych dodatkowych grafik, pokazujemy tylko te które zostały zgłoszone.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry