Gothic II NK - Legenda: Początek 28783 79

O temacie

Autor Varcuz

Zaczęty 18.10.2015 roku

Wyświetleń 28783

Odpowiedzi 79

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Witam, mam pytanie, mianowicie zrobiłem sobie taką oto zbroje( patrz niżej), nie było z nią problemów w gothicu przynajmniej jak patrzyłem, a moje pytanie brzmi czy to może spowodować wyskakiwanie jakiś błędów lub wyłączanie się gry( mam na myśli, że jest to dużo bardziej złożona zbroja niż w gothicu) ?
Spoiler


 

gothic1210
  • Gość
Jak masz system packa i kości są poprawne to nie powinna. Mimo wszystko odradzam ci korzystanie z niej w takiej formie. Jest bardzo źle zrobiona. Większość wielokątów jest zbędna, a przy rzadszej siatce dałoby się zrobić równie dobrze wyglądającą zbroję. Jak ci zależy - poprawiaj, jak nie - odpuść ją sobie. :D 
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Jak masz system packa i kości są poprawne to nie powinna. Mimo wszystko odradzam ci korzystanie z niej w takiej formie. Jest bardzo źle zrobiona. Większość wielokątów jest zbędna, a przy rzadszej siatce dałoby się zrobić równie dobrze wyglądającą zbroję. Jak ci zależy - poprawiaj, jak nie - odpuść ją sobie. :D

Chętnie bym poprawił, tyle że zbroję robiłem tworząc na początku cube z niego mniej więcej formę zbroji i dałem tam opcję "subdivision surface" i z kwadratowej zrobiła się bardziej realna, a nie jestem tak dobrym grafikiem, aby zrobić zbroję  z małą liczbą ( nie wiem jak to się nazywa) , bo była by ona poprostu tragiczna  :trollface: Ale jest możliwość, że będzie wszystko dobrze, jak wywnioskowałem z twojej odpowiedzi  :D
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Zaimportuj sobie oryginalne zbroje maja one najwyżej 2k tris. Twoja pewnie dużo więcej. Chyba nie muszę ci przypominać jak się zakończyło obciążanie gothica drzewami z risena 3 ...
 


Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Zaimportuj sobie oryginalne zbroje maja one najwyżej 2k tris. Twoja pewnie dużo więcej. Chyba nie muszę ci przypominać jak się zakończyło obciążanie gothica drzewami z risena 3 ...

Hehe wiem wiem... Może jakoś nauczę się nowej bardziej oszczędnej metody :D Jak mówią praktyka czyni mistrza, więc jest nadzieja, że 20 zbroja będzie w miarę dobra :trollface:

Post połączony: 2015-12-04, 18:04
Jeszcze jedno mam takie małe pytanko, czy zna ktoś jakiś tutek dotyczący dodania nowego potwora (chodzi mi o nowy model itd ) z góry dzięki za odpowiedź.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Ten pancerz jeszcze przejdzie, przy system packu maksymalna ilość tris w pliku ASC wynosi około 9000 potem crashuję grę, wiem z własnego doświadczenia, ten model spokojnie możesz zredukować do 2 000 trójkątów jak nie mniej, nie warto robić tak złożonego modelu.
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Ten pancerz jeszcze przejdzie, przy system packu maksymalna ilość tris w pliku ASC wynosi około 9000 potem crashuję grę, wiem z własnego doświadczenia, ten model spokojnie możesz zredukować do 2 000 trójkątów jak nie mniej, nie warto robić tak złożonego modelu.

Zmieszczę się w 9000 trisów, dzięki za odpowieć, tak przy okazji niezłe zbroję, mi się nigdy jakoś nie chciało przyłączać elementów do kości, ale jak zrobię jakąś własną zbroje to napewno mi się zachce  :trollface: Powiem szczerze, że zbroja z wieśka zarąbista ci wyszła aż chyba 3d rippera odkopie xD Mam takie jedno pytanie jeszcze, jak wyciągnąłeś zbroje z wiedźmina 3 ?
https://www.youtube.com/watch?v=Eod09KaswgM
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
zbroja z wieśka zarąbista ci wyszła
Wyszła dosłownie i nie jemu  :lol2:
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
zbroja z wieśka zarąbista ci wyszła
Wyszła dosłownie i nie jemu  :lol2:

Aa, ale ktoś ją do kości musiał przypisać xD
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Jak wyciągałem zawartość wiedźmina 3 to już moja słodka tajemnica :)
 

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Jak wyciągałem zawartość wiedźmina 3 to już moja słodka tajemnica :)
...którą ja wiem, można to zrobić w 5min  :pokerface:
A tak wgl to CDPR wie że kradniesz ich modele czy jeszcze nie?
 

Draquer

Draquer

Użytkownicy
Problematyk :F
posty360
Propsy23
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Problematyk :F
Kto z CDPR będzie sobie zawracał głowę jakimś Draksem który wyciąga modele z ich produktu z którego i tak już naciągnęli gruby hajs...
 
Spoiler
#include<iostream>
using namespace std;

int main()
{
      cout << "Hello theModders" <<endl;
      return 0;
}

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Jak wyciągałem zawartość wiedźmina 3 to już moja słodka tajemnica :)

No nic, pozostał mi tylko wiedźmin 2  :D Mam nadzieję, że kiedyś zdradzisz tą tajemnice  :trollface:

Post połączony: 2015-12-06, 08:27
Mam Cię  ,, modkit" do wiedźmin 3, to chyba to... :D
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Varcuz  Nie zniżaj się do jego poziomu.
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
@Varcuz  Nie zniżaj się do jego poziomu.

Ehh...Jak miałbym dodać nowe zbroje do moda to tylko z innych gier, bo moje są poprostu brzydkie  :D
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Zbroje nie komponują się źle z Bezim, ale intro to piekło dla epileptyków.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders
Ciekawie się prezentuje i widać efekty pracy, aczkolwiek proponowałbym Ci zmienić nazwę "Ereboru", jak powiedziałeś wzorowałeś się na Hobbicie, ale miasto krasnoludów już należy do Tolkiena. Może jestem w tym momencie czepliwy, ale jako fan Lotra nie pasuje mi zupełnie kopia nazwy w Gothicu ;)
 

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Ciekawie się prezentuje i widać efekty pracy, aczkolwiek proponowałbym Ci zmienić nazwę "Ereboru", jak powiedziałeś wzorowałeś się na Hobbicie, ale miasto krasnoludów już należy do Tolkiena. Może jestem w tym momencie czepliwy, ale jako fan Lotra nie pasuje mi zupełnie kopia nazwy w Gothicu ;)

Dzięki, a co do Ereboru to jest tylko nazwa tymczasowa, Ereboru tam nie będzie xD
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Varcuz  Nie zniżaj się do jego poziomu.

Ehh...Jak miałbym dodać nowe zbroje do moda to tylko z innych gier, bo moje są poprostu brzydkie  :D

To nie dodawaj wcale. Takie z innych gier wyglądają chujowo w Gothicu.

Varcuz

Varcuz

Użytkownicy
....Imię jego-Merlin!
posty85
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • ....Imię jego-Merlin!
Praca została wstrzymana.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry