Problem z instalacją REDKita 3936 5

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 2.08.2015 roku

Wyświetleń 3936

Odpowiedzi 5

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Już kilka razy próbowałem zainstalować REDKit do Wiedźmina 2. Zainstalowałem Wieśka i patch 3.3. Pobrałem plik TW2EE_REDkit (1).exe i zacząłem instalować. Przy wybieraniu foldera w którym chciałem to zainstalować dawałem folder z Wieśkiem, wyskakuje mi ciągle błąd, że nie mogę tu umieścić pliku i muszę wybrać inny folder. Próbowałem kilkukrotnie (łącznie z deinstalacją i instalacją) ale nic to nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Może uszkodzony plik ściągnąłeś? Czy błąd określa, dlaczego nie możesz wybrać katalogu z Wiedźminem?

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Daje screena całego problemu. Nie pobrałem uszkodzonego pliku raczej, tak myślę, wątpię aby na oficjalnej stronie CDP Red był uszkodzony plik.



Post połączony: 2015-08-03, 14:29
Niewykluczone, że problem jest banalny w rozwiązaniu :D
 

oskardon

oskardon

Użytkownicy
posty91
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie pobrałem uszkodzonego pliku raczej, tak myślę, wątpię aby na oficjalnej stronie CDP Red był uszkodzony plik.
Zazwyczaj to jest tak że na stronie plik jest nieuszkodzony i taki próbujesz pobrać, ale uszkadza się w trakcie pobierania ;p
Z tego powodu wiele stron podaje jakiegoś rodzaju sumę kontrolną (np CRC) żeby dało się z dużym prawdopodobieństwem potwierdzić że plik pobrany jest identyczny do tego na serwerze.
 
Life is brutal and full of zasadzkas.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Muszę to zobaczyć. Najciekawsze jest to, że jak zainstaluje inne patche np. 3.4.1 wyskakuje mi inny błąd przy instalacji REDKita. Napisałem problem na forum CDPR, ale nadal nikt mi nie odpisał. 
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
A w jakim katalogu masz instalkę REDKita? Bo chyba powinieneś podać lokalizację REDKita...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry