Złote Wrota - problem z sterownikiem 2725 1

O temacie

Autor marjan99

Zaczęty 1.05.2015 roku

Wyświetleń 2725

Odpowiedzi 1

marjan99

marjan99

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.Mam duzo do przekazania wiec postaram sie strescic  jak tylko sie da.Zdaje sobie sprawe ze moj problem byl poruszany w innych postach ,przejrzalem to forum,przejrzalem forum GS ale odpowiedzi  nie znalazlem.A wiec do dziela .
Moj laptop to:
IntelCore tm i3-3120M ( 2,5 Ghz,3MB,L3 cache)
-NVIDIA GeForce GT 730M with 2 GB Dedicated VRAM
-Acer Nplify 802.11 a/g/n +BT 4.0
-ti-cell Li-ion battery
-system operacyjny 64-bitowy
-8 giga ramu
-obecny sterownik graficzny do Nvidii to Gefrce Game Ready Driver - 347.09
-Win 7 home premium
Na jesieni robilem formata , potem nie gralem dlugo w G1 i G2 ale teraz chcialem zagrac w Zlote Wrota.Na poczatku zaznaczam ze przed formatem wszystkie czesci mi pieknie smigaly: jedynka,MT,NK.Teraz zainstalowalem  ,wlaczam i najpierw wyskoczyl mi komunikat : "http://ifotos.pl/zobacz/TEXBladpn_nnsxphx.png/"
Przejrzalem fora, problemem mial byc sterownik- nic z tego.Instalowalem stare wersje sterownikow instalowalem nowe  caly czas to samo.No wiec sciagnalem :"GII_Win7_Nvidia_Workaround deinstallieren".Niby ok,NK sie wlaczyl niby chodzi ale niestety klatkuje tyle ze w wybranych miejscach ( port,okolice farmy Lobarta).Zlote Wrota klatkuja  juz od samego poczatku nie da sie plynnie grac.No wiec przegladam dalej forum i ktos tu podal  rozwiazanie problemu ktore polega na usunieciu dwoch plikow z folderu " System"
-ddraw.dll
-wined3d.dll albo Vdfs32g.dll ( w tej chwili nie moge na szybkiego znalezc tego postu ale chodzilo o ktorys z tych dwoch plikow)
Usunalem, i niestety z powrotem problem  z komunikatem o instalacji innej wersji sterownikow.Dodam ze jak uruchamiam gre ( a wiec te dwa pliki zostawiam w spokoju) mam dostepna karte graficzna 'Direct DrawHal" Jest to zapewne zwiazane z patchem pod win 7 ktory wymienilem wyzej
Wiec moja sytuacja jest taka albo usuwam te dwa pliki i nie gram albo zostawiam i mi sie tnie.
Pisze o tym dlatego ze przed formatem wszystko bylo ok nigdy taki  komunikat mi sie nie wyswietlal,mialem normalnie w menu dostepna moja karte graficzna.Probowalem naprawde wszystkiego : zmiany w pliku ini na  moja rozdzielczosc i zmiane z 16 na 32 ( chyba tam o kolory chodzilo czy tekstury nie wiem dokladnie) , ustawiam zgodnosc,wylaczam firewall,wylaczam antywira,przeinstalowalem kilka razy,probowalem sztuczki  z podwojnym uruchomieniem gothica i potem usuniecia jednego procesu-wszystko na nic.Stosowalem chyba wszystko co znalazlem n a forum chyba ze cos umknelo mojej uwadze.
Sadze ze trzeba zainstalowac jakis konretny sterownik ale ktory ? tak jak pisalem instalowalem i najnowszy i z tych starszych te ktore byly dostepne ( na stronie Nvidii chyba  najstarszy znalazlem z roku 2012,bo ten sterownik z 2010 roku o numerze "260,89" nie chcial mi sie zainstalowac.
Nie wiem moze  jest jakis powod ze instalowalem ostatnio Risen 3 i Arcanie moze jakies sterowniki Physx nowe sie zainstalowaly i moze dlatego ten komunikat mi wyskoczyl ? Jestem fanem-wróc- jestem fanatykiem Gothica i musze znalezc jakis sposob.
Mam nadzieje ze opisalem to w miare zrozumiale i licze na Wasza pomoc.Podsuwajcie kazdy nawet irracjonalny pomysl,bede probowal wszystkiego
 

Ozaru

Ozaru

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mogę Ci przedstawić mój sposób na Gothic 1(Windows 7),próbowałem tego tylko na gothic 1 więc nie wiem czy na 2 pomoże,ale warto spróbować:]
-Instalujesz Gothic 2 NK+dodatek ZW(i nic więcej!)
-Wycinasz/Kopiujesz cały folder z Grą.
-Wrzucasz gdziekolwiek,a następnie na swoje miejsce.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry