Pillars of Eternity 16404 73

O temacie

Autor shergar

Zaczęty 6.04.2015 roku

Wyświetleń 16404

Odpowiedzi 73



Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Boże, to dotarlo nawet tutaj.

Weź wypierdalaj po prostu. Mnie Assasiny nie interesują i się w wątki na jego temat nie wpierdalam. Forum nie istnieje tylko po to by spełniać twoje wymagania.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
PoE jest ok :ok: Jestem po drugim akcie, ale muszę przyznać, że nie jest to "wielka gra". Wydaje się wręcz bardzo liniowa i poza opcjami dialogowymi (zależnymi od rasy/klasy/umiejętności) nie ma zbytnio jak skoczyć w bok, zmienić bieg wydarzeń. Grając mam to nieprzyjemne uczucie, że znów jestem pępkiem świata.

Podoba mi się za to lore i klimat.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Cytat: Narkan w Dzisiaj o 19:27Możesz wyjaśnić dlaczego napisałeś taki post? Czyżby gra była gówniana?Złe wybrałeś forum ziom. Bo nikt tutaj nie grał w fallouta i w baldura, poza wyjątkami 


W fallouta ja gram, a wyjątkiem nie jestem ;=(


Cytuj
Weź wypierdalaj po prostu. Mnie Assasiny nie interesują i się w wątki na jego temat nie wpierdalam. Forum nie istnieje tylko po to by spełniać twoje wymagania.


Chuj mnie obchodzi co Ty robisz, nie piszcz. To jest forum spolecznosciowe Taaaa i mogę tu pisać, tak jak Ty możesz pisac w assassynach czy gdzie tam chcesz. A czy chcesz to robic czy nie to juz nie moja sprawa. Poza tym czy gdziekolwiek napisalem, że temat nie ma prawa bytu bo mi sie nie podoba? Wypowiedzialem sie o grze i mi tego nie zabronisz, gimbo.


EDIT: @Mac Dun nie ma STARYCH falloutow. Jest Fallout. Czy pierwsza, druga, tactics, trzecia, new vegas czy tez niedlugo (mam nadzieje) czwarta to nadal Fallout i chuj mnie obchodzi, że jacyś pizdusie uważają, że 3 i NV to juz nie Fallout.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Pillars of Eternity
#25 2015-04-20, 21:07(Ostatnia zmiana: 2015-04-20, 22:51)
Eche, mówiłem o STARYCH falloutach, co ma znaczenie, bo gry różnią się dość znacznie  :pokerface:

EDIT: Uprzedzając, tak, grałem dość sporo w fallouta 3.

Post połączony: 2015-04-20, 22:31
Pierdolisz Were i tyle, nawet nie grajac.
Roznica pomiedzy f1,2 a f3 jest jak miedzy kotorem, a skyrim.
Jedyne co laczy te 2 fallouty to UNIVERSUM.

A fallout tactics nawet nie jest rpg, tylko zwykla napierdalanka. :facepalm:
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Czasem nie wiem co gorsze, elitiści udający że są jedynymi objawionymi, czy casuale.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Gerry Rafferty
Idź do tematu GTA, odnajdziesz casuali udających, że są jedynymi objawionymi.
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
@Aztek
Ano racja, liniowa na maxa fabuła, na szczęście nie najgłupsza. Baldur to jednak nie jest, ale ma spory potencjał. Odnoszę wrażenie, że Obsydian tradycyjnie nie dokończył gry (np. po ciul tyle imiennych BNów bez żadnej roli). 
Lokacje są ok, szkoda, że miasto jest martwe i mało ciekawe. Towarzysze też tacy sobie, nikt w pamięć nie zapada. Jedyny większy wątek poboczny to lochy pod twierdzą. Ale najgorsze jest to, że nie ma co okradać ;-( Uwielbiałem w baldurach, falloutach czy w Gothicu okradać BNów i skrzynie, tym bardziej że często naprawdę było warto, a tu lipa.
Tym bardziej gra ma spory potencjał do moddowania, bo wydaje się niedokończona. Czekam tylko na toole bo na manualne grzebanie mam za mało czasu.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Pillars of Eternity
#29 2015-04-21, 15:25(Ostatnia zmiana: 2015-04-21, 15:39)
@shergar Jak skończysz PoE, to możesz spróbować NWN 2 + MotB :D  MotB jest po prostu genialna, tak genialnej fabuły w MotB dawno już nie widziałem :D Jedna z nielicznych gier, która może dorównać BG2 :D

A liniowość to nie jest wada, bo takiemu bg2 wyszedł na dobre :)
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Na dobrą sprawę to każda gra jest liniowa, w PoE ewidentnie zabrakło rozbudowanych wątków pobocznych, żeby odpocząć od main story. Mogłoby też być więcej lokacji do odwiedzenia.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Na szczęście zmiany w skryptach są od razu widoczne w grze, nie trzeba kompilować, ale sama struktura zadań jest trochę zagmatwana i tutaj raczej bez toola się nie obędzie.

Nie ma ktoś ochoty zabrać się za modowanie PoE i napisać odpowiednie narzędzie? :D Dla tych, którzy nie kupili jeszcze gry - jest do ściągnięcia wersja bez zabezpieczeń, którą możecie potestować, jak gra się spodoba warto wtedy zainwestować te parę złotych.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Chciałbyś, żeby wyglądało coś w tym stylu?

I zamiast NodeID był wpisany odpowiedni tekst?

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Dokładnie, bo ciężko nawigować między drzewami kwestii.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
A walidacja byłaby potrzebna? Czy gra sama sprawdza, czy tam gdzie powinien być tekst jest tekst a nie liczba i na odwrót?

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Nie wiem czy sprawdza, jak to problem to wystarczy bez, a później się zobaczy.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
To nie jest wielki problem sprawdzać. Problemem może być skąd wiedzieć jakiego typu ma być dane pole. Np.
<ClassExtender>
            <ExtendedProperties />
          </ClassExtender>
Jakiego typu ma być ExtendedProperties?
Albo:
<OnEnterScripts />
      <OnExitScripts />
      <OnUpdateScripts />
Ale to się później zobaczy. :D

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Nie mam zielonego pojęcia :D
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
To spróbuj zrobić coś źle i sprawdź, czy gra zareaguje. :D Np. tam gdzie są liczby wpisz jakiś tekst. Gdyby zwróciło komunikat, że coś jest złego typu i podało co tam ma być, to byłoby bardzo fajnie. :D

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Ok to w weekend może znajdę chwilę, dam znać jak coś.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry