Problemy z zadaniami 398103 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398103

Odpowiedzi 1433

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Drwal nie ma żadnej opcji dialogowej odnośnie tego zadania, sprawdzałem kilkukrotnie
 

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Mr. Exile

Problemy z zadaniami
#1281 2017-07-24, 18:53(Ostatnia zmiana: 2017-07-24, 19:09)
Potrzebuje pomocy z zadaniem głownym. Wykonuje misje plan ucieczki nowego obozu , gadam z Cronosem i ide do Saturasa. I bohater mówi o tym co się stało i Saturas mówi , że Angar to dobry przywódca i... to tyle. Nie ma nic o kamieniach ogniskujących , to jest jakiś bug czy trzeba jeszcze coś zrobić.
PS: nieważne bo zapomnialem zabrac kamienia z skrzyni cor kaloma (facepalm)
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam 30 gwoździ i jak naprawić palisadę u myśliwych?
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty89
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
Znajdź na palisadzie taką poziomą deseczkę - musisz mieć też młotek, wtedy będziesz mógł przybijać. Powinno się pokazać okno dialogowe z opcją "naprawiaj palisadę", wybierz ją kilka razy (każde kliknięcie zużywa chyba 5 gwoździ).
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...

Sewedir

Sewedir

Użytkownicy
Kozak z Jarkendaru
posty28
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kozak z Jarkendaru
Zgodnie z tym tematem http://themodders.org/index.php?topic=26954.0 mogę zostać szkodnikiem bez zabijania flinta, niestety za każdym razem jak chcę odprowadzić flinta do starego obozu i idę do laresa ( po drodzę ) to otrzymuje info,że mam małą reputację. Próbowałem też najpierw zaprowadzić flint'a, pójść do okyle'a i iść do laresa a ciągle mam za małą reputację. Quest na 400 bryłek dla laresa mam zrobiony. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 
Live or die as long battle is worthy and honor is gained.

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak wykonać zadanie niepokorny kopacz? Gdzie  w zadaniu występuje postać Oned.
 

AloneWolf

AloneWolf

Użytkownicy
posty38
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wykonać zadanie niepokorny kopacz? Gdzie  w zadaniu występuje postać Oned.
Niepokorny Kopacz :

-Przechadzając się po obozie zaczepia nas Sanias i opowiada o Onedzie który nie chce płacić za ochronę strażnikom. Każe nam pogadać z Lothem, kumplem Oneda. Tak więc udajemy się do Lotha i przekonujemy go aby nam pomógł. Idziemy przespać się 2-3 dni. Teraz potrzebni są nam trzej kopacze którzy zorganizują zasadzkę na Oneda i Lotha. Są to następująco : Herek , Tippler , Uscan. Idziemy gadamy z każdym z nich (płacąc każdemu 50 bryłek) i idziemy przespać się jeden dzień. Następnie udajemy się do Saniasa gadamy z nim i zadanie ukończone.

Masz całą solucję tego zadania
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

blackero

Problemy z zadaniami
#1287 2017-07-27, 15:31(Ostatnia zmiana: 2017-07-27, 16:48)
W zadaniu bunt zbieraczy jest opisane , że : mam przynieść w kotle skrzynie z bronią.
W jakimś domku znalazłem tylko notatkę z opisem dot. tych broni.I w notatce podpisane jest Senyan. Po przeczytaniu notatki Senyan nie chce ze mną rozmawiać, co dalej robić?
 

gothic1210
  • Gość
Zabierz broń ze skrzyni i wróć do zleceniodawcy.
 

inc0

inc0

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bug nie bug ale napiszę. Po przyzwaniu posłańca świątego zagadałem do Cor Kaloma. Myślać że mam już zadanie w sprawię królowej pełzaczy poszedłem do kopalni. Tam dowiedziałem się o kontaktach obozu bractwa i starego obozu. Poszedłem więc do Quentina rozmawiam z nim i okazuje się że zabiłem już królowa pełzaczy i zabrałem jaja ;/ Wczytałem i poszedłem do Cor Kaloma dopiero wtedy dostałęm zadanie "Wydzielina Pełzaczy". Nie przypominam sobie by Cor kalom po przyzwaniu ducha powiedział bym do niego zajrzał. W każdym razie dostałem zadanie idę do herszta bandytów i znów okazuje się że już zabiłem królową. Na razie zrobiłem kopalnie, zabiłem królową zabrałem jaja. Teraz pójdę do Quntina i dialog będzie pasował. Od taki problem, tak jakby warunek rozmowy z quentinem odpalał się zanim zabijemy rzeczywiście królową.

Też nie wiem co zrobić z zadaniem dla bandytów z alkoholem. Oddałem 3 karczmarzą ale nikt nie ma dialogu w obozie bandytów.



+ Kto jest drugim kopaczem dla Wilsona ? Tego z karczmy w nowym obozie mam. II rozdział

u mnie podobna sytuacja, tylko, że dialog z quentinem o zabiciu krolowej pelzaczy miałem w 1 akcie :D, teraz od kaloma po posłancu dostalem zadanie o kopalni i wydzielinie, ale nie ma go w dzienniku. Zadanie "Szpieg w obozie bandytów" też zakonczone, a mimo to Ian dalej mi coś dopowiadał, z tym, że u Quentina po rozmowie z Ianem mam tylko dialog o pancerzu i nauke walki 1H. U Kaloma też cisza, jest na to jakaś prosta solucja?
 

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Ranny wojownik". Udałem się do jima i gdy chciał przysługę to odmówiłem i poszedłem do Clawa i powiedział , że zgubił miksture niedaleko starej kopalni. I nie było nigdzie tego napoju , przeszukalem dokładnie i nic z tego. A solucja posiada tylko wersję z jimem.

 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy jest możliwość dołączenia do Bandytów jeśli w pierwszej rozmowie skopałem rozmowę z Draxem? Tzn nie odpowiedziałem ten tekst o Bulicie tylko coś innego?
póxniej nie mam już opcji na rozpoczęcie tego pierwszego questa

dajcie znać bo nie wiem czy nie od nowa zaczynać
 

inc0

inc0

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Ranny wojownik". Udałem się do jima i gdy chciał przysługę to odmówiłem i poszedłem do Clawa i powiedział , że zgubił miksture niedaleko starej kopalni. I nie było nigdzie tego napoju , przeszukalem dokładnie i nic z tego. A solucja posiada tylko wersję z jimem.

Mikstura jest na ołtarzyku, w Nowym Obozie, koło "topielca spod tamy", przy wodospadzie.
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

blackero

Problemy z zadaniami
#1293 2017-08-06, 15:40(Ostatnia zmiana: 2017-08-06, 15:49)
Witam, jak wykonać zadanie -> poszukiwania Kaloma.?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Rly? Wyczuwam skrajne lenistwo/przewijanie dialogów. Przecież dostajesz instrukcje potwornie wręcz dokładne w rozmowach, w dzienniku też zresztą.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Deathdealing

Deathdealing

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć wam. Mam mały problem z zadaniem "Kopalnia Złota". Zadanie polega na zbieraniu ekipy dla Willa z Nowego Obozu. Nie lubię zadań, w których cel nie jest jasno określony i muszę latać po całej kolonii w poszukiwaniu konkretnych jednostek, to też zajrzałem do poradnika. Poradnik polecił mi, bym udał się do dwóch z czterech robotników, oraz jednego z trzech ochroniarzy. Z jednym robotnikiem nie miałem problemu (był nim Shutfer z karczmy, w którym rozpoczynało się zadanie) po czym znalazłem ochroniarza Magnusa z Obozu Myśliwych. Na czym polega mój problem? Otóż nie mam specjalnego okna dialogowego do pozostałych jednostek z poradnika. Zadanie co prawda kieruje mnie na bagna (mimo, że w poradniku jest wypisana lista jednostek również z poza obozu) ale jedyna jednostka z poradnika, która się tam znajduje (Shrat) umożliwia mi jedynie przyjęcie do drużyny .. żadnych dodatkowych opcji dialogowych. Czy to jest jakiś bug? A może na przestrzeni aktualizacji cel się zmienił? Proszę o odpowiedź.
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Rly? Wyczuwam skrajne lenistwo/przewijanie dialogów. Przecież dostajesz instrukcje potwornie wręcz dokładne w rozmowach, w dzienniku też zresztą.

Doszedłem do punktu -> kalom założył obóz w pobliżu miasta orków , ale przeszukałem wszystkie jaskinie i nic. Jakieś porady, wie ktoś gdzie oni są? (poszukiwanie kaloma)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No właśnie ich nie ma. Weszli do świątyni i tam ich spotkasz. W dzienniku jest chyba napisane, że Bezimienny nie zamierza za nimi iść i że trzeba wracać do Angara.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No właśnie ich nie ma. Weszli do świątyni i tam ich spotkasz. W dzienniku jest chyba napisane, że Bezimienny nie zamierza za nimi iść i że trzeba wracać do Angara.

W świątyni bractwa i orków nie ma.

Dziennik z zadania:

 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No to wracaj do Angara.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry