Problemy techniczne 143410 336

O temacie

Autor

Zaczęty 19.01.2015 roku

Wyświetleń 143410

Odpowiedzi 336

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Mam problem po dołączeniu do Obozu Bractwa. Baal Namib ma opcję sprzedania mi ciężkiej zbroi nowicjusza, jednak twierdzi, że mam "za mało rudy", mimo że w ekwipunku mam jej ponad 2,5 tyś... Co ciekawe, gdy we wcześniejszej fazie gry dołączyłem do bractwa, Guru sprzedał mi ją bez problemu, przy stanie rudy 1,2 tyś... Jednak z dołączeniem postanowiłem się wstrzymać i taki klops... Niestety, lekka szata nadaje się do tarcia chrzanu, dlatego zależałoby mi na podjęciu tej lepszej. Z góry dziękuję za porady, dotyczące wyeliminowania tego buga(wczytanie zapisu przed dołączeniem do bractwa nic nie daje)
 

EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty45
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
Porozmawiaj z Namibem, następnie wyrzuć całą rudę ze swojego ekwipunku, podnieś i porozmawiaj z nim jeszcze raz.
 

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Dziękuję bardzo, udało się nabyć wymarzoną zbroję, aczkolwiek bug jest dosyć zabawny, można ją kupić ZA DARMO, jeżeli mamy wyrzuconą całą rudę z ekwipunku, Baal Namib daje nam pancerz, a my nie tracimy ani bryłki rudy, mimo, że obok jest napisane "1200 bryłek straty". Niewielki błąd, więc i raczej fixować go nie ma sensu.
 

ch3mn3y

ch3mn3y

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Próbuję wgrać tego moda, ale albo mój komputer nie jest kompatybilny z nim albo ktoś tam u góry nie chce abym w niego zagrał.
Wszystko jest wgrane jak wskazuje Instrukcja. Wszystko poza System Packiem, który za nic nie chce wykryć plików. No ale on jest potrzebny tylko, gdy są błędy, a u mnie ich nie ma (w teorii, bo w praktyce ciężko powiedzieć).
Mod się włącza raz na 20 razy - 19/20 jest ciągle zwinięty na pasku lub "działa" w tle (jest muzyczka).
A nawet jeśli się włączy, to uruchomiony jest w oknie. Da się to jakość obejść?
Niestety ten modzik nic nie dał: http://community.pcgamingwiki.com/files/file/4-gothic-and-gothic-ii-fullscreen-fixes/
Jedyne co robi to wywala błędy powiązane z brakiem jakiś plików SBF...
 

Martwy

Martwy

Użytkownicy
posty44
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Martwy

Problemy techniczne
#204 2016-12-24, 11:35(Ostatnia zmiana: 2016-12-24, 11:45)
Hej na dx11 nie widać ognia czy to na ognisku czy pochodnie. Samo światło oprócz tekstury/animacji palenia się.

@edit nie da się postu usunąć, wystarczyło gre zresetować a juz myslalem ze to cos powaznego.
 

Zuchi

Zuchi

Użytkownicy
posty15
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Słuchajcie mam mały problem.
Pobrałem wpierw DX11 do gry a następnie wersje Edycji rozszerzonej 1.4.8 i na sam koniec wersje finalną.
Gdy uda mi się odpalić Gothica to opcja pierwsza nic się nie dzieje i mogę w spokoju grać do czasu oraz opcja druga odpala i po jakimś czasie zacina się i niestety muszę zresetować komputer albo wymusić zamknięcie Gothica.
Na dobór złego jeszcze na monitorze pojawia się kursor od myszki i nic nie mogę zrobić oprócz poruszania się klawiaturą..
Reinstall niestety nie pomógł.
Będę musiał pożegnać się z DX11? Komputer ma win7 64 bit i na pewno spełnia wymagania. Karta to radeon 7700 2gb HD
 

jef3000

jef3000

Użytkownicy
posty10
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
mam problem dotyczący misji "Bandyci i opuszczona kopalnia". Doyle chce, żebym poszedł po Rockiego i Chrisa ale tego drugiego nigdzie nie mogę znaleźć. Nie wiem czy przypadkiem nie umarł podczas ataku strażników ze Starego Obozu. Można to jakoś ominąć?
 

Uriel

Uriel

Użytkownicy
Człowiek w wiadrzanej masce
posty49
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Człowiek w wiadrzanej masce

Uriel

Problemy techniczne
#207 2017-01-08, 21:48(Ostatnia zmiana: 2017-01-08, 23:22)
Nowa wersja, nowe problemy, próbowałem wszystkiego co jest zawarte w instrukcji i nadal nic, jakaś pomoc?
Spoiler

Witam wszystkich. No więc mam taki sam problem jak Razakel. Wykrzacza mnie do system zaraz po tym jak rozpocznę nową grę i powinna wchodzić animka z "Królestwo Myrtany... itd" i wywala ten sam błąd Access Violation. We wcześniejszych wersjach moda nie występował, a zaczął od wersji 1.4.8/1.4.83. Może ktoś się natknął na rozwiązanie albo ma pomysł co zrobić? Sam próbowałem wszystkiego łącznie z reinstalacją Gothica.

P.S. Zaznaczę, że mam zainstalowanego Player Kit'a i System Pack'a.

P.S.2. Poradziłem sobie. Dla potomnych na tego typu problem u mnie zadziałała metoda z pkt. 10 z pierwszego posta w tym wątku.
 

Widi13

Widi13

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
mam problem dotyczący misji "Bandyci i opuszczona kopalnia". Doyle chce, żebym poszedł po Rockiego i Chrisa ale tego drugiego nigdzie nie mogę znaleźć. Nie wiem czy przypadkiem nie umarł podczas ataku strażników ze Starego Obozu. Można to jakoś ominąć?
Mam to samo, Chris umarł w czasie ataku. Mozna było by go spawnić ale trzeba znać kod.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacznij nową grę, leć na kodach do obozu, edit focus na Chrisa i masz kod.
 

Widi13

Widi13

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zacznij nową grę, leć na kodach do obozu, edit focus na Chrisa i masz kod.
Dzięki za podpowiedz, nigdy się nie zagłębiałem w możliwości konsoli. Jak by kto szukał kod na Chris'a ban_1607_chris .
 

sidh19

sidh19

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, zainstalowałem czystego Gothica, wgrałem wszystkie niezbędne programy żeby odpalić Edycje Rozszerzoną, DX11 mod i na samym końcu edycje rozszerzoną. Wszystko ładnie śmiga ale zawsze po jakimś czasie gra mi się zwiesza, robi się czarny ekran i słyszę tylko dźwięki. Reinstall nie pomógł, to na pewno nie wina karty graficznej. Jakieś pomysły?
 

Supra

Supra

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam problem z instalacją Edycji Rozszerzonej. Poczytałem tu różne wątki i nic mi nie pomaga. Mianowicie posiadam wersję gry 1_08k, odpowiedniego PlayerKita, SystemPack 1.6 i robię wszystko toczka w toczkę jak trzeba, wklejam wszystkie pliki tam gdzie powinny się znaleźć, a mod jak nie chciał zadziałać, tak dalej nie chce. Pograłem 4 godziny szukając "nowości" i przy ubiciu królowej pełzaczy coś mnie tknęło, że modzik raczej się nie załączył :D

Co ciekawe takie rzeczy jak domki, ogniska itd. itp. się dodały, ale nie ma postaci, misji, no i coś się pokiełbasiło z walką, bo są tylko 2 poziomy, a nawet przy mistrzu macha się jak zielony (+ u żadnego npc nie zauważyłem wyższego poziomu walki, wszyscy machają brońmi jak by dopiero je dostali). Dograłem paczkę to_do_system i nic mi to nie dało. Siedzę od wczoraj i drapię się po głowie co jest nie tak, nie mam pomysłu co może nie grać, inne modziki śmigały elegancko. Dodam jeszcze, że usiłuję zagrać w wersję 1.4.8.5 ;P
 

SperQu

SperQu

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem, kiedy próbuje czytać przepisy na broń,  gra wywala sie z runtime error r6025, stad moje pytanie czy przepisy na broń da się czytać,  a jeśli tak to jak naprawić ten błąd
 

Lord Batiatus

Lord Batiatus

Użytkownicy
posty8
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam problem z instalacją Edycji Rozszerzonej. Poczytałem tu różne wątki i nic mi nie pomaga. Mianowicie posiadam wersję gry 1_08k, odpowiedniego PlayerKita, SystemPack 1.6 i robię wszystko toczka w toczkę jak trzeba, wklejam wszystkie pliki tam gdzie powinny się znaleźć, a mod jak nie chciał zadziałać, tak dalej nie chce. Pograłem 4 godziny szukając "nowości" i przy ubiciu królowej pełzaczy coś mnie tknęło, że modzik raczej się nie załączył :D

Co ciekawe takie rzeczy jak domki, ogniska itd. itp. się dodały, ale nie ma postaci, misji, no i coś się pokiełbasiło z walką, bo są tylko 2 poziomy, a nawet przy mistrzu macha się jak zielony (+ u żadnego npc nie zauważyłem wyższego poziomu walki, wszyscy machają brońmi jak by dopiero je dostali). Dograłem paczkę to_do_system i nic mi to nie dało. Siedzę od wczoraj i drapię się po głowie co jest nie tak, nie mam pomysłu co może nie grać, inne modziki śmigały elegancko. Dodam jeszcze, że usiłuję zagrać w wersję 1.4.8.5 ;P

W wersji 1.4.8.5 jest błąd w pliku G1_EdycjaRozszerzona.ini. Tam gdzie jest vdf= trzeba dopisać ER_Scripts.mod
 

Supra

Supra

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki, zadziałało ;) Właśnie coś mi nie pasowało, że ten plik nagle zrobił się mniejszy :D Jeszcze jedno pytanko: jak zainstalowałem już MT i do tego dołożyłem ER, to czy te mody mogą się w jakiś sposób gryźć? Każdy mod ma swoje pliki, z których korzysta, więc wychodzę z założenia, że nie powinno być problemu, ale może jednak?
 

tinoth8

tinoth8

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem z grą, wszystko działa poza jedną rzeczą, gdy mam misje z kapliczką Beliara to nie mogę przy niej nic zrobić a animacja się tak dziwnie buguje gry próbuję wejść w interakcje z kapliczką, czy ktoś wie dlaczego się tak dzieje? mam wersję moda 1.4.8, na wersji 1.4.5 występował ten sam problem
 

kubik1

kubik1

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po wejściu do świątyni śniącego od razu wywala mnie na pulpit.
Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem ? Gram w wersję 1.4.8
 

gothic1210
  • Gość
Po wejściu do świątyni śniącego od razu wywala mnie na pulpit.
Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem ? Gram w wersję 1.4.8
Sprawdź to: http://themodders.org/index.php?topic=23716.msg1191600#msg1191600
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Przeszedłem przed chwilą ER z najnowszym patchem. Ale nie zobaczyłem epilogu w wykonaniu Dreamariona. Moje pytanie: w 1.4.9 nie ma tego epilogi czy jest źle powrzucałem pilki?
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry