[G2NK] Das schwarze Herz/Czarne Serce PL 23201 44

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 12.08.2014 roku

Wyświetleń 23201

Odpowiedzi 44

ProjektPierscien

ProjektPierscien

Użytkownicy
posty59
Propsy116
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No no panowanie nie obijacie się to trzeba przyznać :P
 
Zapraszam na swój kanał o nazwie ProjektPierscien !
-Krótkie recenzje modów wraz z prawidłową instalacją
-Zagrajmy w różne mody
-Kanał nastawiony głównie na gothica

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Wrzucilibyście mody na jakiś inny serwer? Nie wiem czemu, ale z miediafire ściąga mi się zawsze plik uszkodzony.
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Uszkodzony. Zapewne przez Chrome pobierasz?
W takim wypadku trzeba wejść w przeglądarce w pobieranie i kliknąć "Odzyskaj złośliwy plik"
Mam podobnie przy pobieraniu modów  np. z WoG.
 

gothic1210
  • Gość
Mi się pobrało bez problemów i zacząłem grać. Modyfikacja bardzo przyjemna. Gram na łatwym, bo nie mam teraz ochoty na wyzwania. Świat jest bardzo ładnie wykonany, histora też zapowiada się ciekawie. W spolszczeniu na razie nie dostrzegłem żadnych baboli :D 
 

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Uszkodzony. Zapewne przez Chrome pobierasz?
W takim wypadku trzeba wejść w przeglądarce w pobieranie i kliknąć "Odzyskaj złośliwy plik"
Mam podobnie przy pobieraniu modów  np. z WoG.

To chyba nie to. Przez Chrome plik zostaje pobrany, ale nie można go otworzyć. Mianowicie wyskakuje okno zatytułowane:
Instalacja programu Gothic II Czarne Serce
z komunikatem:
Ten plik zawiera nieprawidłowe dane

Z IE jest podobnie z tą różnicą, że muszę wznawiać ściąganie, bo za pierwszym razem się nie powodzi.

 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Witam.
Mam mały problem z głównym questem. Mianowicie dochodzę do momentu, w którym Ingmar ma mi dać księgę dla Aguasa i wszystko jest tutaj dobrze. Idę spać, na drugi dzień przychodzę i dowiaduję się, że muszę się wykazać i uzyskać poparcie od dowódcy straży (ten co jest, w tym budynku obok bramy). I tu się pojawia problem. Nie ma on żadnych opcji dialogowych (poza oczywiście KONIEC).  To jakiś błąd moda, czy może ja coś źle robię? A może jeszcze powinienem porozmawiać z kimś ?
 

gothic1210
  • Gość
Musisz znaleźć martwego myśliwego i opowiedzieć o tym. Leży pod tą ścianą skalną jak się idzie na plażę i do kopalni siarki 
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Musisz znaleźć martwego myśliwego i opowiedzieć o tym. Leży pod tą ścianą skalną jak się idzie na plażę i do kopalni siarki

Dzięki, leci props :ok: .
 

gothic1210
  • Gość
Właśnie ukończyłem modyfikację. Bardzo przypadła mi do gustu. Ciekawa przygoda. Wysoka jakość wykonania. Cutscenki były świetne (Niemcy są pod tym względem mistrzami). Zakończenie również na plus, nie było za szybkie i zrobione na odwal się, tylko porządne. 
W spolszczaniu były dwa bardzo małe babole (brak spacji i jedno zdanie "nie po polskiemu"). Nie zwróciłem na nie większej uwagi. 
No i na końcu mój nick w credisah - czuję się spełniony :lol2:
Ogółem bardzo dobra robota! :ok:
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Niedługo pojawią się filmiki prezentujące ten, a także inne mody od nas. 
Więc jeśli jeszcze ktoś nie wie czy warto pobrać, będzie miał ułatwione podjęcie decyzji. 
 

Memorius

Memorius

Użytkownicy
Ojciec Wszystkich Narodów
posty2983
Propsy1306
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
  • Ojciec Wszystkich Narodów
Cytuj
jeśli jeszcze ktoś nie wie czy warto pobrać, będzie miał ułatwione podjęcie decyzji.

ja jeszcze nie pobrauem ale teraz po tym poście podjąłem już diecezję :)
 
Już niebawem nowa wersja Global Mod PL 1.7.11 Special Edition

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Niema co się zastanawiać, trzeba pobierać i grać ;)
Ja właśnie ukończyłem moda , jego przejście zajęło mi prawie 3h. Jedna, malutka
lokacje ale za to dobrze zagospodarowana. Nie nudziłem się przechodząc
moda. Szkoda że nie można było wejść do samej Twierdzy Topas, ale mówi
się trudno. Grałem na poziomie średnim, mimo to .. prócz paru problemów w
 środku zawalonej kopalni (walka z  Aguasem), to modzik w przejściu
łatwy.
Błędów w spolszczeniu nie dostrzegłem.  Z jedno zdanie przyuważyłem nieprzetłumaczone, gdy używamy któreś z run
teleportacyjnych w środku kopalni. A tak to wszystko świetnie wykonane :)
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja również dzisiaj zauważyłem ten mod tutaj na forum, pobrałem i przeszedłem. Bardzo przyjemna modyfikacja. Szczególnie podobała mi się tekstura skał. Skrypty na wysokim poziomie. Warto zagrać, fajne zwroty akcji, nie nudziłem się grając w tego moda.
 

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 Właśnie przeszedłem zajęło mi to około 2h. Bardzo dobry mod, szkoda, że orkowie walczyli bez broni, no ale wówczas byśmy byli bez szans :D  9/10.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Taki trochę odkop, ale wziąłem się za moda dzisiaj i go od razu przeszedłem. Naprawdę przyjemnie mi się grało. Nie jest najwyższych lotów może, ale nie jest też zła. Nowy świat, staronowy bohater. Zjebana inwazja orków.  7/10
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bardzo fajna ciekawa modyfikacja, warto poświęcić te 2 godzinki. 7,5/10
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
        Czarne Serce w (ang. "Black Heart", jap. "黒心" lub "Kuro Kokoro", niem. "Kurzherz") to niemiecka modyfikacja autorska Kurzera i przetłumaczona raz kolejny przez wielokrotnie wspominaną Drużynę Spolszczenia, ale tym razem wymienię z imienia Quascha, który jest odpowiedzialny za to. Zapraszam do recenzji.
       Standardowo najpierw fabuła: Jesteś Cavalorn (tak, ten Cavalorn!) i otrzymałeś misję od magów wody, by zanieść serce Szponu Beliara (Saturas i reszta okazali się bezsilni) do mistrza wody Aguasa, który postara się zniszczyć klejnot. By nie było łatwo, Aguas mieszka na innej wyspie, więc nasz bohater i Gaan, któremu rozkazano nam towarzyszyć, muszą tam popłynąć. Na szczęście my zaczynamy właściwą rozgrywkę już na wyspie, gdzie dowiadujemy się, że artefakt źle wpłynął na bohatera, powodując bezsenność, a co za tym idzie osłabienie. Jednakże trafiamy do maga, który nie ma odpowiednich materiałów na chwilę obecną do zniszczenia Szponu, więc posyła nas do zdobycia ich. W międzyczasie zachaczamy o miasto, gdzie wykonujemy kilka typowych nudnych zadań. 
      Jednakże ciągle artefakt nie daje nam o sobie zapomnieć i to jest właśnie coś niesamowitego! Co jakiś czas ekran ulega chwilowej deformacji, a my słyszymy dziwne dźwięki. Zdarza nam się pod wpływem gniewu stracić kontrolę nad artefaktem, który nawet zabija trzech strażników! Szczytem tego jest moment kiedy halucynacja się urzeczywistnia, a my jesteśmy zmuszeni z nią walczyć. Naprawdę bardzo dobrze utrzymany wątek opętania, a nie zrobiony na zasadzie "Po prostu się wyleczę", a gracz nie ujrzy tego efektów, bo żadnych różnic nie ma. Jedyną niedoskonałością pod tym kątem jest to, że nasz bohater może spać, choć wcześniej mówi, że nie spał od kilku dni, bo nie może. Poza tym przed samym zwieńczeniem historii i walką z bossem dochodzi do inwazji orków, która jest niepotrzebna i tragiczna, ale o tym niżej.
      O ile fabuła mi się podoba to znajduje się w niej sporo jak na tak krótkiego moda błędów logicznych. Przede wszystkim należą do niego brak umiejętności bohatera. O ile potrafię zrozumieć, że pod wpływem artefaktu i osłabienia jego zdolności znacząco się obniżyły, to co z umiejętnościami myśliwskimi? Ten kto zna Gothic I wie, że Cavalorn był samotnym myśliwym, więc powiedzcie mi jakim cudem Cavalorn prosi Gaana o to, żeby ten nauczył go ściągania trofeów, twierdząc że nigdy tego nie potrafił! No ludzie, przecież to nie był żaden problem dać te umiejętności bohaterowi na start, nawet jeśli ułatwiłoby to trochę grę, a dialog, w którym twierdzi że tego nie potrafił jest dla mnie świętą profanacją. Wracając jeszcze do umiejętności bojowych to faktycznie jeśli to przez osłabienie to jakim cudem inwestowanie w naukę walki bronią dawałoby jakikolwiek skutek? Kolejną kwestią jest ujmująca inteligencji bitwa z orkami. Dlaczego? Otóż orkowie nie mają broni! Tak, dobrze czytacie! Jasne, że ten zabieg miał na celu danie bohaterowi jakiejkolwiek szansy, aczkolwiek nie ma żadnego poparcia w modyfikacji i lepiej, by było, gdyby ten wątek orków został pominięty. A i jeszcze jedno, dlaczego Cavalorn mógł użyć teleportu do przodu, a nie mógł się ogólnie teleportować. Zasadniczo magia była całkowicie zablokowana w tamtej chwili, więc Cavalorn powinien utknąć w jaskini. Czy to wszystko w związku z logicznością? Chyba tak.
       Jeśli chodzi o innowację to przede wszystkim wprowadzono kaplicę Adanosa, która polega na tym, że poprzez modlitwę za zabite dusze przez nas (ludzkie i zwierzęce) możemy otrzymywać różne bonusy. Póki co, to jest najlepsza kaplica Adanosa jaką widziałem w modyfikacjach. Zarówno jej wygląd, jak i sposób modlitwy jest naprawdę świetny i dopasowuje się świetnie do natury tego bóstwa. Poza tym stworzono nowy świat, dość ładny i odpowiedni na rozmiary moda. Ponadto pojawiło się kilka nowych tekstur, parę dość ładnych modeli, nowe przedmioty, a także dodano statystyki o zabitych stworach w oknie statystyk, coś co powinno się pojawić zamiast "Mojej listy zabitych potworów" w wielu innych modach. Błędów, poza tymi logicznymi, nie uświadczyłem.Na koniec chciałbym zaznaczyć, że Cavalorn to jedna z lubianych przeze mnie postaci (tak bardzo żałuję, że nie można go wziąć na Irdorath), więc moja opinia może być trochę niesubiektywna.                  Generalnie mod bardzo mi się podobał, wątek główny poza niepotrzebną i głupią inwazją orków jest dobry, zadania poboczne niestety już gorzej wypadają, wprowadzono szereg innowacji i nowości w modzie. Pojawia się nowy świat i o zgrozo błędy logiczne! Jedyne co mogę zrobić to polecić tą modyfikację innym.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

pawbuj

G2NK Czarne serce PL
#37 2015-03-15, 21:27(Ostatnia zmiana: 2015-03-16, 08:15)
kolejny super mod ze stajni Kurzera przetłumaczony przez DS.wilekie dzięki. mod 9/10.

utknąłem w kopalni siarki, nie mogę się teleportować do Aguasa (przy uzyciu runy komunuikat:" z pewnych powodów runa nie działa lub na podobę tego", mam wszystkie bryłki siarki.
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
kolejny super mod ze stajni Kurzera przetłumaczony przez DS.wilekie dzięki. mod 9/10.

utknąłem w kopalni siarki, nie mogę się teleportować do Aguasa (przy uzyciu runy komunuikat:" z pewnych powodów runa nie działa lub na podobę tego", mam wszystkie bryłki siarki.

Idź tam gdzie jest wejscie i użyj teleportu za ściane.
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Witam wszystkich :D

Wraz z AH robimy, a w zasadzie kończymy dubbing do owej modyfikacji. Premiera odbędzie się w tym miesiącu, a chętnych zapraszam do obejrzenia zwiastunu modyfikacji, którą wykonał Volsufrick :)
https://www.youtube.com/watch?v=JiInNbzj42A
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry