Wielki problem 2103 3

O temacie

Autor bobi9700

Zaczęty 4.06.2014 roku

Wyświetleń 2103

Odpowiedzi 3

bobi9700

bobi9700

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba coś popsułem. Przed możliwością wejścia do obozu piratów i zleceniu zadania przez Hagena odnośnie inwigilacji ów obozu, przeskoczyłem przez bramę, potem sprytnie po skałach i voila, znalazłem się w środku, bez żadnych konsekwencji. Zacząłem robić dla nich zadania, zwiększyłem reputację i po zrobieniu większości zleceń, teleportowałem na zewnątrz (nie mogłem podejść pod brame od środka bo od razu mnie atakowano). Po tym jak znalazłem Samuela (brawo za pomysł!), dostałem zadanie od przywódcy paladynów, które wymieniłem wyżej. Wykonałem zadanie od Jacka Forfitera, zapłaciłem bramkarzowi 4k, wszedłem... i nic. Utknąłęm w martwym punkcie, został mi tylko do zrobienia quest odnalezienia mordercy(czyli mnie) jednego z piratów. Problem tkwi w tym, że nikt nie chce mi go zlecić. Jak wiecie co mogę zrobić w tej sytuacji, proszę o pomoc. Ewentualnie, byłbym usatysfakcjonowany podrzuceniem jakichś save'ów, żebym nie musiał grać od nowa. Pozdrawiam.
 

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders
Ancilla, powinien Ci zlecić zadanie odnalezienia zabójcy.

Swoją drogą czytajcie tematy z pomocą, zamiast bezmyślnie tworzyć nowe...
 

bobi9700

bobi9700

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

bobi9700

Wielki problem
#2 2014-06-05, 00:15(Ostatnia zmiana: 2014-06-05, 00:21)
Powinien, ale gdy do niego podchodzę, w jego okienku dialogowym jest tylko opcja "KONIEC" zresztą jak u większości piratów. Mój problem nie tkwi w tym, że nie wiem kto ma mi zlecić to zadanie, problem tkwi w tym, że chyba poprzestawiałem jakieś szyki w rozgrywce i teraz już nikt mi tego zadania nie zleci, a co za tym idzie, nie ukończę gry. Już nawet strażnicy którzy stoją przy bramie do siedziby Hannibala, nie mają nic przeciwko, żebym do niego wpadł, tylko jest tak samo jak z Ancilla, "KONIEC".
 

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders
Musisz mieć odpowiednią reputację w obozie piratów, nie pamiętam teraz ile, pewnie coś  koło 25-30.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry