Odpowiedzi na często zadawane pytania. 24411 14

O temacie

Autor Necro59

Zaczęty 15.05.2014 roku

Wyświetleń 24411

Odpowiedzi 14

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Wielu ludzi pyta często o pyt. które już padły i miały odpowiedzi. Ten temat ma na celu uniknąć niepotrzebnego spamu. Chodzi mi o to że wy piszecie tutaj najczęstrze pyt i odp, a ja edytuje swój pierwszy post i będe doklejał te odpowiedzi. Ja dam pierwsze przykłady.

P: O co chodzi w zad sny Apolla?
Spoiler
O: Kieruj się ku osadnikom nieopodal teleportu, obok drabiny po prawej stronie przy drzewie leży zakrwawiona siekiera. Idąc dalej podążaj wzdłuż góry, trzeba ją ominąć, to będą leżały zwłoki osadnika. Wracamy do Maga, zdajemy relacje. Mag odeśle nas do osadników, rozmawiamy z nimi, jednak niczego się nie dowiadujemy. Po rozmowie ponownej z magami otrzymujemy "kryształ prawdomówności", którego można użyć tylko raz. Rozmawiamy z osadnikiem "bodajże Artusem", dowiadujemy się ciekawych rzeczy na temat Rity. Absolutnie nie rozmawiamy z nią, bo czeka nas śmierć. Wracamy do maga z informacjami i teraz możemy pomóc Ricie się uwolnić z okowów Sił Zła, lub zrobić jej Harakiri. 

P: Gdzie są paczki z żywnością dla orka?
Spoiler
O: Jedna znajduję się na rozstaju dróg do domu kapłanów, a chatą Neorasa. Leży pod drzewem. Druga jest zaraz za mostem od strony chaty Neorasa. Leży ukryta w krzakach

P:Gdzie się wytwarza monety z bryłki złota?
Spoiler
O: Przy stole alchemicznym.

P:Kto uczy nas wytwarzania monet?
Spoiler
O: Umiejętności uczy nas Mag Wody, Christian.

P: Gdzie jest skrytka Sary?
Spoiler
O: W podstawowym GII:NK przy ruinach w Jarkendarze w obozie bandytów siedział Edgor, który nauczał nas o krwiopijcach. To właśnie w tych ruinach jest ukryty przełącznik i skrzynia z pancerzami Sandry :).

P: Gdzie znajduję się modliszek zwyczajny?
Spoiler
O: Trzeba troszeczkę przeszukać ruiny zaraz pod wejściem do domu uzdrowicieli, sporym ułatwieniem napiszę wam, że znajduję się on pod ścianą, nie w środku. Połaźcie koło budynku i powinniście znaleźć, screena dał ktoś w tym temacie. :)

P: Gdzie jest miecz dla Vama?
Spoiler
O: Miecz znajduje się pod posągiem Beliara, w jaskini za domem brata Xardasa.

P: Gdzie znajduje się lutnia?
Spoiler
O: Pogadaj ze Snafem.

Piszcie co zrobilem zle w moim poscie ja to poprawie. Prosilbym o przyklejenie tematu.

Necro59
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders

Draco
The Modders

Odpowiedzi na często zadawane pytania.
#1 2014-05-16, 18:08(Ostatnia zmiana: 2014-05-18, 16:06)
P: "Gdzie jest modliszek zwyczajny"

Spoiler

P: "Gdzie jest paczka bagiennego ziela dla Diego"

Spoiler

P: "Gdzie są paczki dla orka"

Spoiler

Jedna z paczek jest za mostkiem przy filarze, w strone domku brata Xardasa, druga na załączonym obrazku.


P: "Gdzie jest źródło mocy nieśmiertelności kamiennych strażników i jaskinia z golemem"

Spoiler

P: "Sny Apollosa"

Spoiler
Kieruj się ku osadnikom nieopodal teleportu, obok drabiny po prawej stronie przy drzewie leży zakrwawiona siekiera. Idąc dalej podążaj wzdłuż góry, trzeba ją ominąć, to będą leżały zwłoki osadnika. Wracamy do Maga, zdajemy relacje. Mag odeśle nas do osadników, rozmawiamy z nimi, jednak niczego się nie dowiadujemy. Po rozmowie ponownej z magami otrzymujemy "kryształ prawdomówności", którego można użyć tylko raz. Rozmawiamy z osadnikiem "bodajże Artusem", dowiadujemy się ciekawych rzeczy na temat Rity. Absolutnie nie rozmawiamy z nią, bo czeka nas śmierć. Wracamy do maga z informacjami i teraz możemy pomóc Ricie się uwolnić z okowów Sił Zła, lub zrobić jej Harakiri.



Dobrze by było, żeby ktoś wstawił screen z umiejscowieniem "naszyjnika Sary", ja niestety nie pamiętam gdzie już gdzie on był ;)

 

nitro123

nitro123

Użytkownicy
posty47
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja jestem ślepy gzie ten krzyżyk który trz wykopać jak się idzie z chakturem
edit. pojawił sie jak wczytałem
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
"Gdzie jest miecz dla Vegi?"
Spoiler
Miecz znajduje się pod posągiem Beliara, w jaskini za domem brata Xardasa.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota

Kuba
Złote Wrota

Odpowiedzi na często zadawane pytania.
#4 2014-05-18, 15:30(Ostatnia zmiana: 2014-06-03, 15:31)
Pytanie, czy po zniszczeniu piratów da się dopaść gdzieś Hannibala i czy da się dopłynąć do jego wyspy ukrytej? Jeśli  tak to jak.

Spoiler
Nie da się. - Sentarion
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co

OwcaZagady
Bractwo Spolszczenia

Odpowiedzi na często zadawane pytania.
#5 2014-05-19, 12:39(Ostatnia zmiana: 2014-06-03, 15:31)
Który npc zrobi zbroje dla tygrysa ze skóry tygrysa ?

Spoiler
Sara.
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

SuperCheese

SuperCheese

Użytkownicy
posty192
Propsy25
  • Użytkownicy
Pytanie, kiedy patch?

Spoiler
Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia. - Sentarion
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Odpowiedzi na często zadawane pytania.
#7 2014-11-10, 18:23(Ostatnia zmiana: 2014-12-20, 11:20)
Co zrobić gdy po wczytaniu gry postać od razu ginie albo wczytuje się świat z Gothic 2?

Upewnij się czy plik zlotewrota.mod jest w folderze Gothic2\Data\modvdf a plik Zlotewrota.ini w Gothic2\System. Jeśli ich tam nie ma należy jeszcze raz zainstalować moda z dobrą ściężką. (folder Gothic2 może się też nazywać np Gothic2ZlotaEdycja)

Gdy to nie pomaga, a mamy system Windows 7 lub 8 należy uruchomić Gothic Starter w trybie zgodności z Windows XP (Service Pack 3)

feodaron17

feodaron17

Użytkownicy
posty13
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
mam taki proprem ze zlotymi wrotami i moj kolega też zainstalowalismy  moda aprzy wurochomeniu jest czarny obraz i za pare sekund wywala grę i aces folation , dlaczego ?
:(
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Proponuje reinstal. Masz Player Kit, VDFS i MDK?
 

feodaron17

feodaron17

Użytkownicy
posty13
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
yes udało się mi wszystko działa :D
 


feodaron17

feodaron17

Użytkownicy
posty13
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Hmm... A gdzie jest naszyjnik Sary? :hmmm:
musisz poszukać w bagiennym lesie niedaleko obozu bandytów tam gdzie go bezi szuka z sarą
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szybkie pytanko mam, widzę że na stornie jest informacja o pięciu frakcjach. Do wsystkich można dolączyć? Bo gdzieś mi się przewinęło że tylko do orków, palladynów i magów. Rozumiem, żę piraci to głowne bad boy'e moda wiec nie da rady? No i do bandytów można czy nie?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Do orków, paladynów lub magów możesz dołączyć.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry