Rozwój postaci 143415 609

Ankieta

Twoja postać to :

Myśliwy na zręczność i broń dystansową.(Myśliwy z przew. zręki nad siłą.)
Myśliwy z przewagą siły.(Myśliwy z przewagą siły nad zręką)
Mądry mag(mag wody, ewentualnie ognia)
Mistyczny mroczny na manę i kręgi(Kręgi i mana)
Mroczny na hybrydę mistyka i woja.(Siła i mana)

O temacie

Autor przemek273

Zaczęty 21.04.2014 roku

Wyświetleń 143415

Odpowiedzi 609

abcy

abcy

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Będę dopiero zaczynał swoją przygodę z tym modem i w związku z tym mam kilka pytań. Przeczytałem troszkę temat ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy można spokojnie grać postacią na zręczność? Czy są w ogóle jakieś bronie i zbroje pod zręczność z którymi dam sobie radę w późniejszym etapie gry? Czy w końcu i tak będę musiał ładować w siłę żeby coś zabić mieczem? Zawsze starałem się biegać z łukiem i bronią 1h na zręczność ale w Returningu niestety się nie dało i stąd to pytanie. O ile jeszcze ktoś tu zagląda będę wdzięczny za odpowiedź.
 

Herobrine

Herobrine

Użytkownicy
posty10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
mam pytanie jestem magiem 3 krąg i nie mogę nauczyć się run u nikogo prócz parlana i miltena dlaczego ?
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Dlatego, że w Globalu Mag Ognia może uczyć się tylko czarów związanych z ogniem. Czarny wody poznasz zostając Magiem Wody, a czary ciemności Mrocznym.
 

Herobrine

Herobrine

Użytkownicy
posty10
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Dziękuje za info następną gre zrobie sobie mrocznym magiem :D

PS:jak zostać mrocznym magiem ?
 

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Miałem wcześniej podobny dylemat, ale grając w kultowego Returninga, niestety nie pomogę Ci, gdyż w Globalu grałem Magiem Wody.
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Mrocznym Magiem zostaniesz w 3 rozdziale, warunkiem jest znajomość trzech kegów magii.
 

michaaaas

michaaaas

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pewnie to pytanie pojawiało się już tysiące razy, ale jestem straszną niemotą i nie potrafię znaleźć jednoznacznej odpowiedzi: bronie mrocznych skalują się z siłą czy maną? Jest też inna broń wymagająca many, którą można kupić w leśnym obozie. Działa podobnie jak z mrocznymi?
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
siemka, po długiej przerwie zrobie sobie drugie podejście do tego moda.
Ślęcze w tym temacie już ponad pół godziny ale nigdzie nie znalazłem info o tym czy warto czytać tabliczki i pić mikstury na początku gry czy lepiej będzie z nimi zaczekać gdy za 1pkt umiejętności będzie już trzeba płacić po 4-5pkt nauki
Jak się przedstawia system nauki ?
Jakie jedzenie daje trwałe bonusy ?
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Global mod ma bug z zabijaniem smoków. Trzeba zabić drugiego kodem. Poprawek nie będzie bo osoby powiązane siedzą nad nową modyfikacją. Co do trudności. Jest łatwo bardzo. To znaczy poziom taki jak w nocy kruka. Więc jakoś systemem rozwoju postaci nie ma się co przejmować.
 

Gepsiu

Gepsiu

Użytkownicy
chicken <3
posty233
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • chicken <3
Wszystkie bonusy zużywaj od razu.
Na późniejszy etap gry nie oplaca sie tego trzymac.
Rozdawaj rozsądnie statystyki, czyli w zależności od sposobu walki.
 
cip cip cip Kukuryku cip cip cip


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry