"Stare" gildie i zadania poboczne. 475652 1726

O temacie

Autor Memorius

Zaczęty 19.04.2014 roku

Wyświetleń 475652

Odpowiedzi 1726

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Trzeba go ukraść, pogadaj z każdym imiennym strażnikiem w Khorinis.
 
= D

Gelex

Gelex

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Allbelcik84
uwierz mi,ale już to zrobiłem,i nawet wszystkich " sprzątnąłem " na próbę po kolei, i żaden nie miałem właśnie do tej wieżyczki,gdzie przesiaduje Joe ;/
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 
= D

Gelex

Gelex

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Allbelcik84
Nawet przy nim brak,co mnie dziwi.
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
Przebij się do Joe przez ścianę
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
W takim razie nie wiem, możesz się tam wpierdolić za pomocą pewnego buga, stoisz w drzwiach przytrzymujesz strzałke w bok i wpierdalasz się w drzwi, trzeba troche poczekać i jesteś w środku, i tego samego buga używasz przy wyjściu.
 
= D

Gives

Gives

Użytkownicy
posty4
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Przekręciłem ster na ścianie, zebrałem wszystko, klucza do skrzyni nie ma, ani Greg się nie pojawia, blokuje mi to dalszą grę :/
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1eb5db1a7b638abe

Witam, czy ktoś wie jak otworzyć tą kratę żadnych dźwigni nie ma po prostu nie mogę znaleźć  ?


Dwór Irdorath przełączniki do głównych przed ostatnich drzwi tylko ten mi został. Za tymi kratami, których nie mogę otworzyć leży zabity przez mój łuk wojownik cienia
 

IbanezDX

IbanezDX

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z jedną rzeczą...
Mianowicie, gdzie mogę znaleźć drugi krwawy puchar? Mam ten z domu gubernatora,a gdzie drugi?
 

Gives

Gives

Użytkownicy
posty4
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jak przekręcam koło w chacie grega to nigdzie nie ma klucza do skrzyni, przez co nie mogę przeczytać dziennika i mi się Greg nie pojawia, proszę o pomoc.

EDIT: Otworzyłem skrzynię, potrzebny był klucz do chaty, który zawsze znikał mi po otwarciu drzwi...
 

Letrox

Letrox

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak otworzyć kratę w świątyni adanosa?
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@Letrox
W pomieszczeniu gdzie były zombie i ciężka zbroja strażnika kruka jest niebieskie kółku na ścianie musisz tam strzelić z łuku/kuszy i otworzy się tajemną przejście z 2 szkieletami wojownikami pokonujesz ich i w tym przejściu jest posąg Beliara musisz się do niego pomodlć i kratą się otworzy
 

Letrox

Letrox

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@J4nek101 To pomogło , wielkie dzięki. A teraz kolejny problem z dostaniem się dalej. Tam gdzie się wciska te przyciski jest ich 5, a w pierwotnej wersji było od lewej 1-5-3 a teraz to nie działa. Pierwszy wciskam i wchodzi a potem chcę inne pozostałe to albo nie mogę wcisnąć, bo Bezi mówi "czym", a te które mogę to się aktywuje pułapka...
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@Letrox W tym pomieszczeniu z przyciskami powinny być pochodnie nie pamietam ile trzeba je wszystkie kliknąć i potem wpisać kod z przycisków. Kod jest standardowy albo zmieniony nie pamiętam
 

Letrox

Letrox

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@J4nek101 klikam przy pochodniach i nie ma żadnej reakcji :(
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@Letrox Nwm kiedyś miałem ten sam problem więc na pewno kliknełeś wszystkie pochodnie na ścianach w tym pomieszczeniu? I czy na pewno wpisałeś kod? Jak nie dasz rady przejdź marvinem
 

Letrox

Letrox

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@J4nek101 Sprawdziłem wszystkie pochodnie i nic.
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@Letrox gdybym miał komputer sprawdziłem to ale na razie nie mam do końca miesiąca. W którymś poście pisze dokładnie jak to zrobić poszukaj dokładnie. Jak nie znajdziesz wpisz marvina i kliknijk przy ścianie
 

Lmer

Lmer

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powie mi ktoś jaka jest kombinacja tych przycisków w światyni Adanosa? bo klikam lewy, prawy i ginę, a wszędzie tak pisało że lewy prawy i środkowy... Lecz to nie działa
 

leonrusche

leonrusche

Użytkownicy
posty4
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomoże mi ktoś ? nie wiem jak dojść do 2 Rozdziału mam zrobić questa Skradziony klucz i nie wiem z kim mam zagadać i jak go znaleść pomocy :(

 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry