Mroczny Zakon 113691 264

O temacie

Autor Memorius

Zaczęty 19.04.2014 roku

Wyświetleń 113691

Odpowiedzi 264

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz robić. Te frakcje są ubogie dosyć w gildijne zadania w dalszej części gry. A pkt, złota, tabliczek, itp wystarczy na wszystko, co chcesz...

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie do ludzi grających mrocznym wojownikiem : czy pakowaliście w siłę więcej niż 50-60 pkt? Bo z tego co czytałem miecze runiczne biorą energię tylko z many , a siła staje się bezużytecznym współczynnikiem , czy to prawda? I dużo pkt pakowaliście w manę, czy stawialiście na bonusy.
 

troll1231

troll1231

Użytkownicy
posty66
Propsy3
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Ja tam pakowałem w strendża żeby mocniej napierdzielać, i nie żałuje bo padają jak muchy :p pod koniec gry i tak używa się różnorakich broni zależnie od sytuacji, chociaż można siekać jedną.
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

meserszmit007

Mroczny Zakon
#243 2015-08-28, 12:44(Ostatnia zmiana: 2015-08-28, 13:14)
Mam pytanko: z kim mam pogadać żeby dostać się na statek ? Jestem mrocznym wojownikiem, w momencie kiedy milten tchórzy i nie chce użyć pierścieni. W dzienniku jest napisane tylko " muszę poszukać innego rozwiązania"
 

troll1231

troll1231

Użytkownicy
posty66
Propsy3
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Spoiler
Musisz iść do Lestera, on powie Ci co masz robić dalej
 

Asymides

Asymides

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mozna zdobyc perle wody ?
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Potrzebuje Pięści Golema do stworzenia Demonicznego Ostrza a jestem w 5 rozdziale 
 

Serpensa

Serpensa

Użytkownicy
posty26
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam misje od Lorda Helmchena "Szpieg wśród Łowców Smoków" Byłem w obozie Silvio w małym obozie Roda i Ciphera i w obozie łowców smoków niedaleko miejsca z Fingrehiem istnieje jeszcze jakiś obóz czy mam poszukać innych łowców ?
 

Mocarz1

Mocarz1

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A byłeś w okolicach górskiej fortecy gdzie jest Gorn z tym myśliwym
 

Serpensa

Serpensa

Użytkownicy
posty26
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Serpensa

Mroczny Zakon
#249 2016-05-03, 17:53(Ostatnia zmiana: 2016-05-03, 17:59)
Możesz przybliżyć lokacje ? Chodzi mi gdzie jest Gorn...
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Serio nie wiesz, gdzie jest Gorn przy górskiej fortecy? Po co grasz w Globala, skoro nawet nie grałeś w G2.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Serpensa

Serpensa

Użytkownicy
posty26
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Otóż grałem ale kilka lat temu :) Teraz zaczynam od Modów na nowo... Złote wrota, Dark Saga, ITD :)
Ten post został napisany dla GRACZY którzy potrzebują pomocy a nie... kazań 
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o pytania z G2, to wystarczyłoby poszukać solucji z G2, ale jako że jest to powiązane lekko z modem, niech będzie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Serpensa

Serpensa

Użytkownicy
posty26
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Serpensa

Mroczny Zakon
#253 2016-05-03, 18:29(Ostatnia zmiana: 2016-05-03, 19:52)
Mam problem bo zapomniałem znaleść Lorda Helmchena w doline obok wieży Xardasa. Teraz jest w GD czy on później wróci do Narsusa czy do doliny (tam gdzie był Lester)
 

TheQuila

TheQuila

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pobierz Patch 1Majowy, który to naprawia - ale to być może za późno już na to bo nie czy ta poprawka działa po fakcie.

Witam. Skąd wziąć wspomniany w cytacie patch, bo wychodzi na to, że jestem inwalidą umysłowym i nie mogę tego znaleźć, a strażnik zarazy nie chce się teleportować do kręgu (gadka jak z każdym innym, tylko na koniec się nie teleportował) a po przyzwaniu kodem spindala spowrotem do kanałów. No i mam nadzieję, że to coś pomoże  :D
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Ten mod jest stary, zbugowany i zakończył się support do niego. Jak chcesz zagrać w znacznie rozszerzoną , finalną wersję to zagraj w Przeznaczenie.
 

TheQuila

TheQuila

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na pewno zagram jakoś po kampanii wrześniowej XD. A jak się nie da nic z tym strażnikiem zrobić, to trudno. Jakoś przeboleję :P
 

maniek1159

maniek1159

Użytkownicy
posty31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie chodzi mi o ostatnie zadanie pod nazwą Kto to jest ? z łukiem wyganania może mi ktoś opisać w jaki sposób przejść tą misje szczegółowo proszę z góry dziękuje
 

Sotis

Sotis

Użytkownicy
posty287
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Sotis

Mroczny Zakon
#258 2016-11-24, 08:25(Ostatnia zmiana: 2016-11-24, 13:42)
Nie wiem czy ktoś tutaj jeszcze odpowie, ale mam pytanko. Jestem Mrocznym Adeptem i nie bardzo wiem jak się dostać do Hagena - Mam po prostu robić misję dla Zakonu żebym mógł do niego pójść?

Edit: Dobra już nieważne, wystarczyło zrobić questa dla Zakonu :D
 

wareldin

wareldin

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś dlaczego nie mogę używać run 1 kręgu? Korzeń, ofiara i przywołanie gobliniego szkieletu mi nie działają/
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry