Gothic II - Atak Dzieci NEO 29038 60

O temacie

Autor RiPPerMAN

Zaczęty 7.04.2014 roku

Wyświetleń 29038

Odpowiedzi 60

Taliasan

Taliasan

Użytkownicy
posty378
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miałem to samo, co xendix, więc na razie mod nic nie pokazuje
 


RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios

RiPPerMAN

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#22 2014-04-10, 15:43(Ostatnia zmiana: 2014-04-10, 16:03)
Ja też... :blink:
Spakowałem do paczki wszystko co było potrzebne, więc nie wiem czemu takie błędziochy... Będę musiał to sprawdzić... A może Startup nie zadziałał w jakiś sposób? Świat ma inną nazwę, ponieważ kiedy miał starą nazwę (NewWorld.zen) to było... czarno i pasek życia, więc... Może spróbuję to jakoś naprawić... Najwyżej popatrzcie sobie na zmiany w świecie :lol: Mega fail...

@Fletcher  Ja też lubię poważną fabułę, więc dialogi itp będą raczej na poziomie poważnym, a te zabawne momenty tylko... wtedy kiedy można to wlepić...
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mod ma tylko zmienione targowiska i ścieżki zaś cały świat bez zmian.Brak npc a nawet potworów poza goblinami przy ognisku....
 

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty88
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
każdy tak ma coś jest nie tak z beta RiPPerMAN pracuje nad rozwiązaniem problemu
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Jeżeli nie ma postaci, a zmieniałeś jej teksturę ciała, to najpewniej tekstury nie spakowałeś... Może to też być wina skryptów.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios

RiPPerMAN

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#26 2014-04-10, 22:10(Ostatnia zmiana: 2014-05-16, 18:10)
Może i wina tekstur... Ale postacie mają te same tekstury... Potem spróbuję zrobić jeszcze jedną paczkę i zobaczę co się będzie działo... Czy folder textures/_compiled pakuje wszystkie tekstury? Niektóre teksy są wsadzone do innych folderów, więc może być i coś nie tak z nimi... Pożyjemy zobaczymy :lol: Narazie zajmuję się misjami głównymi, a poboczne walnę sobie pod koniec fabuły głównej... Screeny nowe zapewne zobaczycie za tydzień, ponieważ Thedagon pracuje nad mapą...
Tak się jeszczy spytam, bo jak wchodzę do GD i wchodzę z niego do Khorinis to wysypuje do pulpitu! Może to być wina innej nazwy zena Khorinis?

EDIT: KONIEC BETY! XDDD
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
pograłem chwilę i od razu rzuca się w oczy kolor liter.
Czemu rośliny są na czerwono??
Tak samo jak Łowcy na farmie skoro są przyjaźni a nie mają zielonych podpisów jak farmerzy.......
Moglibyście zmienić dodatkowo nazwy wszystkich broni i dodać krótkie opisy jak np:w podróżniku jeśli ma być to bardziej parodia.

[P]
Czy będzie nowy loadscreen?
Ile  około zamierzacie wprowadzić broni i pancerzy?Będą hełmy?
Czy zostaną dodane jakieś nowe światy?
Nawiązując do podróżnika,czy będą rozwieszone kartki z zabawnymi informacjami zapewniające premię do różnych statystyk?
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Tak się jeszczy spytam, bo jak wchodzę do GD i wchodzę z niego do Khorinis to wysypuje do pulpitu! Może to być wina innej nazwy zena Khorinis?
Oczywiście, oCTriggerChangeLevel przy przejściach wskazuje na zen, który nie istnieje. Ogólnie zmiana nazw domyślnych światów to straszny ból dupy, głównie chodzi mi o inity w startupie i właśnie triggery w spacerze.
@up Kolory nazw itemów są w kolorze nastawienia, które miał ostatnio namierzony przez ciebie npc. Jest to główne niedociągnięcie w pakiecie LeGo, które chyba da się łatwo naprawić.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#29 2014-04-11, 07:39(Ostatnia zmiana: 2014-04-11, 08:26)
Błędy jakie znalazłem:
1)Bartok ma oryginalne dialogi i wielu innych npc
2)Lothar po zapytaniu o buntowników mówi kwestię którą zagadał do nas na początku
3)Nad niektórymi postaciami w mieście napis jest zdecydowanie wyżej niż powinien być
4)Gdy chcemy zagadać do Groma na targowisku ten nawet nie wchodzi z nami do okienka dialogu i nie tylko on
5)W porcie lewituje kamienna tabliczka i kilka pałaszy
6)Pan śrubokręt ma błąd w dialogu(Chyba) i po odbyciu rozmowy nie ma żadnego wpisu ani zadania
Korektty
1)Czemu Rabuś ma w plecaku lagę z podpisem używana przez pedofilii?Nie lepiej zmienić nazwę Rabuś na Pedofil?
2)Moim zdaniem powinniście zmienić też nazwy potworów.
3)W dialogach gdy chcemy zakończyć rozmowę wybieramy opcję Uciekaj,nie lepiej dać po prostu koniec?
[P]
1)Czy przestrzeń za obozem fapteamu niedaleko karczmy będzie wykorzystana?
2)Niedźwiedź to jedyny nowy potwór?

Edit:Chodzę po porcie a tu nagle pojawia się jakiś czarny troll na pół khorinis o co chodzi?
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios

RiPPerMAN

Gothic II - Atak Dzieci NEO
#30 2014-04-11, 15:27(Ostatnia zmiana: 2014-05-16, 18:12)
Błędy jakie znalazłem:
1)Bartok ma oryginalne dialogi i wielu innych npc
2)Lothar po zapytaniu o buntowników mówi kwestię którą zagadał do nas na początku
3)Nad niektórymi postaciami w mieście napis jest zdecydowanie wyżej niż powinien być
4)Gdy chcemy zagadać do Groma na targowisku ten nawet nie wchodzi z nami do okienka dialogu i nie tylko on
5)W porcie lewituje kamienna tabliczka i kilka pałaszy
6)Pan śrubokręt ma błąd w dialogu(Chyba) i po odbyciu rozmowy nie ma żadnego wpisu ani zadania
Korektty
1)Czemu Rabuś ma w plecaku lagę z podpisem używana przez pedofilii?Nie lepiej zmienić nazwę Rabuś na Pedofil?
2)Moim zdaniem powinniście zmienić też nazwy potworów.
3)W dialogach gdy chcemy zakończyć rozmowę wybieramy opcję Uciekaj,nie lepiej dać po prostu koniec?
[P]
1)Czy przestrzeń za obozem fapteamu niedaleko karczmy będzie wykorzystana?
2)Niedźwiedź to jedyny nowy potwór?

Edit:Chodzę po porcie a tu nagle pojawia się jakiś czarny troll na pół khorinis o co chodzi?

Co do błędów:
1) Jak mówiłem niektóre NPCty nie mają zmodyfikowanych dialogów...
2) Jebnę to tym innym programem do aktualizacji dialogów... Redefixem!
3) Nie mam pojęcia dlaczego...
4) Oni mówią chyba, że nosisz dziwne szmaty... Co jest oczywiście popieprzone bo postać ma gildię... nie ma gildii :lol:
5) Taki mały bonus, jeśli zauważyłeś to bierzesz... Jeszcze zrobię nauczyciela języka budowniczych, nie bój żaby
6) To jest najdziwniejszy zarejestrowany przeze mnie błąd...
Co do uwag:
1) Nie zwróciłem uwagi... Zaraz zmienię!
2) Nazwy potworów? Niby na jakie? Ścierwojad to gołąb? Nie... To zbyt dziecinne, tylko niektóre będą uzabawnione...
3) Tak jest zabawniej :lol2: Ale jak was to tak razi to mogę zmienić
Co do pytań:
1) Jaka pusta przestrzeń?  :blink: Opisz miejsce, bo za obozem FapTeamu niewiele mi mówi...
2) Nie jedyny... Jest nieco więcej, ale nie dane jest ci ich jeszcze poznać... Pracuję nad tygrysem (niewykorzystana pantera) i w Jarku będą Alligatory... Narazie wystarczy spoilerów  :P
Co do edita:
WTF?

Cytuj
pograłem chwilę i od razu rzuca się w oczy kolor liter.
Czemu rośliny są na czerwono??
Tak samo jak Łowcy na farmie skoro są przyjaźni a nie mają zielonych podpisów jak farmerzy.......
Moglibyście zmienić dodatkowo nazwy wszystkich broni i dodać krótkie opisy jak np:w podróżniku jeśli ma być to bardziej parodia.

[P]
Czy będzie nowy loadscreen?
Ile  około zamierzacie wprowadzić broni i pancerzy?Będą hełmy?
Czy zostaną dodane jakieś nowe światy?
Nawiązując do podróżnika,czy będą rozwieszone kartki z zabawnymi informacjami zapewniające premię do różnych statystyk?

Cholerne LeGo... Spróbuję naprawić, ale jak nie to usunę, też mnie to razi...
Co do nazw broni, to jeszcze planowałem, to jak mówiłem jest dopiero BETA, zajmuję się teraz bardziej główną fabułą moda, drobne poprawki i poboczne zadania zostawię na potem...
Co do pytań:
- Tak, będzie, jak ogarnę jakiś ładny widoczek... Ale chyba już mam pomysł :lol:
- Bronie i pancerze? Jest ich już w ...... dużo, chociaż pancerzy jeszcze nie wykończyłem, straciłem mnóstwo potrzebnych tekstur i przez to się troszkę opóźni...
- Jak chodzi o nowe światy to chyba nie... Aczkolwiek nic nie wykluczam! :ok:
- Noop... Planowałem wprowadzić SLENDERA, więc ta propozycja odpada :lol:
Troszkę się rozgadałem i naspoilerowałem, ale myślę, że choć trochę zaspokoiłem waszą rządzę wiedzy :lol2:

Oczekujcie screenów! :ok:
A co do LeGo JasiuYTPL, możesz mi jakoś z tym pomóc? Może i przeszkadzają, ale chciałbym jednak, aby te literki były...
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Za obozem fapteamu na półce skalnej gdzie normalnie były spalone chatki jest pusta przestrzeń którą można w jakiś sposób zagospodarować.Dać jakiegoś nwm....Maga z linią questową za którą dostaniemy trochę kasy i dobrego ekwipunku lub komponentów na zbroje do stworzenia.

Co do edita to w khorinis pojawia się Monstrualny troll który jest około 3/4 razy większy niż normalny czarny.
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
Półka skalna? Nie bardzo się w tamtejszym miejscu obeznaję, poza tym to komponenty na zbroję są komponentami zbieranymi i od zwierząt, więc wiesz... Mógłbyś mi wstawić screena tej półki?
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
Ah... O tą ci chodziło :lol2: Spróbuję wymyśleć dla niej jakieś przeznaczenie, ale nie wiem, nie wiem... Chociaż :lol: 1000 pomysłów nam minutę :P
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

adamoloxD

adamoloxD

Użytkownicy
posty2
Propsy1
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Nie są to znowu jakieś sprawy wielkiej wagi, ale:
* Opis jabłka jest po niemiecku (a to nowość .. :lol:)
* Bodo (czy jak mu tam, ten na farmie Onara) ma niemieckie dialogi, nie wiem jak reszta.
* Od razu po skończonym dialogu ze Snafem, poszedłem z przyzwyczajenia do tej jaskini przy jeziorze, zagadał mnie tam jakiś npc, a nasza postać nawiązywała do dialogu z Cordem(?) mimo że go teoretycznie nie odbyłem :lol:

Jeśli wyłapię więcej dam znać, a co do moda to zapowiada się ciekawie! :D
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
* Nie modyfikowałem tego gówna
* Dużo NPC ma jeszcze nie zmodyfikowane!
* Zmienię to i od razu po dialogu ze Snafem automatycznie tepnie nas koło Corda, więc to nie będzie błąd...
Oczekuję kolejnych błędów, pytań itp itd etc, abym mógł udoskonalić to co jest nieudoskonalone :lol:
Pozdro i dzięki za uwagę :ok:
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
Wcześniej myślałem że robisz sobie jaj ale teraz widzę że jednak nie.
Zapowiada się fajny mod ,warto czekać ;d.:ok:
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
https://www.youtube.com/watch?v=a-BgREkkjcg
 

RiPPerMAN

RiPPerMAN

Użytkownicy
FapTeam Studios
posty222
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • FapTeam Studios
Te o kurwa w pozytywnym sensie? :lol:
 
"Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a szczególnie tych, którzy żyją bez miłości"
~ Albus Parcival Wulfryk Brian Dumbledore

Atak Dzieci NEO
http://themodders.org/index.php?topic=21709.0


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry