Pancerz buntownika wzorowany na Gothic 3 8288 16

O temacie

Autor Sulejman

Zaczęty 29.01.2014 roku

Wyświetleń 8288

Odpowiedzi 16

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
 

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty827
Propsy283
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
No zbrojka ladnie zrobiona i odwzorowana. Props sie nalezy :D
 
Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
O ile się nie mylę to Gizbor odwzorował pancerz buntownika a Sulej Najemnika orków... albo po prostu dawno w g3 nie grałem :lol2:
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
O ile sam model Gizbora (o którym nie wiedziałem i jeśli udostępnia go innym to nie rozumiem dlaczego nie jest dostępny na World of Gothic [jeśli po prostu nie zauważyłem, to przepraszam]) faktycznie wygląda lepiej, to nie uważam, żeby wsadzanie do gry, w której pancerze są wymodelowane z dużą oszczędnością trójkątów modelu bardziej szczegółowego dawało dobry efekt, po prostu będzie on wtedy odstawał od reszty, co zaburzy całokształt, chociaż to tylko moja opinia ;) A druga sprawa, że wymodelował po prostu inny pancerz.

 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Zapytam sie tutaj, wie ktos moze gdzie mozna zobaczyc wszystkie zbroje gizbora ?  :)
 

Gizbor17

Gizbor17

Użytkownicy
janusz grafiki
posty352
Propsy493
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • janusz grafiki
Cytat: Sulejman
O ile sam model Gizbora (o którym nie wiedziałem i jeśli udostępnia go innym to nie rozumiem dlaczego nie jest dostępny na World of Gothic [jeśli po prostu nie zauważyłem, to przepraszam]) faktycznie wygląda lepiej, to nie uważam, żeby wsadzanie do gry, w której pancerze są wymodelowane z dużą oszczędnością trójkątów modelu bardziej szczegółowego dawało dobry efekt, po prostu będzie on wtedy odstawał od reszty, co zaburzy całokształt, chociaż to tylko moja opinia ;) A druga sprawa, że wymodelował po prostu inny pancerz.

wcale nie wymodelowałem tylko przeniosłem z gothic 3, uprościłem model tak aby w miarę wyglądał ładnie i nadawał się do gry, kiedyś chciałem prezentować to na yt, ale uznałem że lepiej będzie jak będę pokazywał tylko zbroje w 100% mojego autorstwa, ten armor raczej nie nadaj się do gry. Co do twojej zbroi to wydaje mi się że przerobiłeś modele pancerzy  z gothica i zrobiłeś sklejkę z tekstur z
gothic 3.
Cytat: kaczka
O ile się nie mylę to Gizbor odwzorował pancerz buntownika a Sulej Najemnika orków... albo po prostu dawno w g3 nie grałem
buntownicy i najemnicy mają takie same modele, mają tylko inne tekstury
Cytat: Mac Dun
Zapytam sie tutaj, wie ktos moze gdzie mozna zobaczyc wszystkie zbroje gizbora ? 
a to widziałeś strój farmera/robotnika na wzór z g3 (3 wersje), w 100 % mojego autorstwa: http://s6.ifotos.pl/img/DKSF3png_nqanwah.png
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Stroje Farmerów to lepsze jak oryginał.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
a to widziałeś strój farmera/robotnika na wzór z g3 (3 wersje), w 100 % mojego autorstwa: http://s6.ifotos.pl/img/DKSF3png_nqanwah.png

Widziałem ;d , ale props za zbroje :)
 

Wiktor19971

Wiktor19971

Użytkownicy
posty71
Propsy8
  • Użytkownicy
Gizbor mógłby opublikować swoje materiały na YouTube.
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
Co do twojej zbroi to wydaje mi się że przerobiłeś modele pancerzy  z gothica i zrobiłeś sklejkę z tekstur z
gothic 3.
Nie, pancerze modeluję normalnie od gołego ciała, tym razem faktycznie użyłem tekstur z Gothic 3, żeby zachować możliwe największe podobieństwo w pewnych detalach o co byłoby mi ciężko ze względu na mój brak talentu do grafiki.

P.S. Kilka poprawek na modelu (głównie naramienniki i karwasze oraz lekko edytowana tekstura).
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sulejman stworzył ładny model na standardy Gothica, props.
Natomiast Gizbor- zywkła kradzież modelu, przeniesienie do gry starszej o kilka lat, z silnikiem który ledwo utrzymuje ten model, bez propsów, chociaż nie powiem że nie wygląda ładnie, po prostu nie te standardy.
 

Gizbor17

Gizbor17

Użytkownicy
janusz grafiki
posty352
Propsy493
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • janusz grafiki
Sulejman stworzył ładny model na standardy Gothica, props.
Natomiast Gizbor- zywkła kradzież modelu, przeniesienie do gry starszej o kilka lat, z silnikiem który ledwo utrzymuje ten model, bez propsów, chociaż nie powiem że nie wygląda ładnie, po prostu nie te standardy.
może ocenisz mój model stroju farmera? tekstura jak i model w 100% mojego autorstwa http://s6.ifotos.pl/img/DKSF3png_nqanwah.png
po za tym, jak bym chciał to bym tak zredukował liczbę trójkątów żeby model nadawał się na standardy gothica i wiele się nie różnił od oryginalnego modelu, ba nawet mógłbym stworzyć wszystko od zera
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Cragann zrobić sklejke jak to zrobił Sulejman to żaden wyczyn, natomiast Gizbor zrobił całkowicie od nowa, to jest porządna robota.
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
Kolego @mrgragothic, polecam posiąść umiejętność dokładnego czytania postów. Wyraźnie zaznaczyłem, że pancerz modeluję normalnie od gołego ciała i tylko w tym wypadku użyłem gotowych materiałów, co ze względu na zupełnie inaczej rozłożone UV modelu i całkowicie różną kolorystykę obrazu wcale nie nie było łatwiejsze, niż robienie tekstury od podstaw o czym doskonale byś wiedział, gdyby to co masz wpisane w polu profesja było zgodne z prawdą.
 

Smolo

Smolo

Użytkownicy
posty306
Propsy212
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
Elo


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry