Prośba o zapisy 50914 90

O temacie

Autor Kamcio12

Zaczęty 15.11.2013 roku

Wyświetleń 50914

Odpowiedzi 90

Nexus1997

Nexus1997

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
potrzebuje save'a przed wejsciem do cmentarzyska orków
 

Ziomex

Ziomex

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Potrzebuję zapisu z momentu,gdy aktywuje się nam zadanie "Los Kopaczy". Dlaczego? Wybrałem złą opcję dialogową z Grimesem i nie da się tego już naprawić, bo za każdym razem, gdy ów kopacza zagaduję, nie wyświetla się żadna opcja dialogowa. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Sagez

Sagez

Użytkownicy
posty52
Propsy11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś może zapis z momentu odebrania almanachu od nekromanty? Byłbym bardzo wdzięczny, wersja 1.4.
 

vato00

vato00

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma może ktoś zapis przed atakiem na SO?
dołączam się do pytania
 

xMikosx

xMikosx

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej! Ma ktoś może save z 2/3 rozdziału? Po zadaniu Ruda Gomeza! Mi niestety się zbugowało i Pacho mnie prowadzi donikąd! (cz 1.5)
 

vaehh

vaehh

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
poszukuję save'u po wykonaniu zadań dla lestera, torlofa i wilka, wygodnie by było po rozwiązaniu sprawy Nii oraz po powrocie od Nekromanty. dzięki!
 

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Poszukuję zapisu po zadaniu " Nekromanta " Nie mam z nim żadnej opcji dialogowej oraz nie ma u niego nigdzie Almanachu odrodzenia...
 

vaehh

vaehh

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wrzucam swój odratowany save po wykonaniu zadań dla lestera, torlofa i wilka, po rozwiązaniu sprawy Nii i powrocie od Nekromanty. Może komuś się przyda :)
https://www.sendspace.com/file/2b8zee
 

hubert867

hubert867

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ma ktoś może save sprzed odbicia NO mój się niestety wysypał a wcześniejsze mam w odstępie 3 godzin
 

GothicowiecPL

GothicowiecPL

Użytkownicy
posty36
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, proszę o zapis gdzieś przed wejściem albo po wyjściu z głębi, albo po/przed odbijaniem starej kopalni albo najlepiej gdzieś przed zadaniem "los kopaczy" będę bardzo wdzięczny! Dodam że nie grałem w tego moda przez kilka miesięcy bo spie....liłem grę ale dopiero pomyślałem że mogę poprosić o save.
 

Kain471

Kain471

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej wiem, że 5 lat tu nikt nie pisał, ale mam nadzieję, że ktoś ma zapis gry tuż po rozpoczęciu inwigilacji nowego obozu.
Zacząłem zadanie triumwirat.


Nie mam pojecia jak 6 zapisów się wywalilo na głupi ryj....
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry