Królowa 3769 3

O temacie

Autor Sili0n

Zaczęty 3.08.2013 roku

Wyświetleń 3769

Odpowiedzi 3

Sili0n

Sili0n

Użytkownicy
"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone"
posty108
Propsy20
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • "Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone"
Czy jest możliwość aby nową frakcją rzadziła kobieta ?
Kopiowałek Yarogleka pozmieniałem numerki 2 na 7 i dodałem female. I mi nie chodzi
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Że co?
A zrobiłeś nową frakcję?
Oczywiście że frakcją może rządzić kobieta- nawet w Nativie jak pomożesz Lady Isoldzie z Suno to będzie królową Swadii.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Sili0n

Sili0n

Użytkownicy
"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone"
posty108
Propsy20
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • "Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone"
Tak zrobiłem nową frakcje. Najgorzej jest z tym ze nie mam gdzie podpatrzec twarzy dla kobiety. I nwm co mam wpisac bo faceci maja np rhodok_face_xx gdzie xx to nr
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
  ["kingdom_6_lord",  "Sultan Hakim",  "Hakim",  tf_hero, 0,reserved,  fac_kingdom_6,[itm_warhorse_sarranid,     itm_mamluke_mail,          itm_sarranid_boots_c,       itm_sarranid_mail_coif,  itm_mail_mittens,      itm_sarranid_cavalry_sword,    itm_tab_shield_small_round_c],         knight_attrib_4,wp(220),knight_skills_5|knows_trainer_5, 0x0000000a4b103354189c71d6d386e8ac00000000001e24eb0000000000000000, rhodok_face_old_2],

Wystarczy to podmienić na ten kod zaczynający się na 0x.
Jak go mieć? Przed włączeniem gry ustaw tryb edycji i grając kobietą w oknie edycji twarzy gdy już ustawisz ją taką jaką chcesz aby miała twoja królowa naduś ctrl+e. Pojawi się wtedy taki pasek u góry po lewej. Klikasz na niego, minimalizujesz grę, zaznaczasz pogrubiony przeze mnie fragment u góry(tylko nie u Sułtana, a u królowej) i dusisz Ctrl+V. Sprawdź czy to pomoże.

 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry