Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490529 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490529

Odpowiedzi 14149

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ogarnia ktoś gdzie jest Skała krystaliczna, chodzi mi o jakiś w miarę łatwy dostęp.

W forcie azgan koło takich kamiennych schodków na krysztale, to chyba łatwy dostęp :P
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
Constantino sprzedaje jeśli dobrze pamiętam, ogólnie szukaj u alchemików sprzedawców.
 

Silencer

Silencer

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam Was drodzy użytkownicy.
Otóż mam problem, jestem trochę starszym graczem i kiedy odpaliłem ten mod do gothic 2 to nie mogę odejść od komputera, ale przejdę do rzeczy. Jestem typem osoby, która jak coś zacznie to chce być perfekcjonistą - zbieram każdą roślinkę itp !! i teraz problem :/ :

w zadaniu z galahadem najpierw uzbierałem wszystkie 5 listów (lutero, fernando, valentino, Gerbrandt, Salandir) , następnie wsadziłem fernando do paki  po czym jak oddaje listy galahadowi to odrzuca list fernando, bo handlował z bandytami oraz valentino bo nic nie znaczy i domaga się jeszcze jednego listu.
Obecnie wiem, ze trzeba bylo fernando zalatwic przed zapuszkowaniem go, ale skad moglem wiedziec wczesniej.

Proszę o pomoc, chce przejsc na 100% i ponoc galahad daje runę nieumarłych itp

Miłego dnia życzę wszsytkim : )
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
No to jak chcesz przejść na 100% to zacznij od nowa. Zawaliłeś, nie pomyślałeś, teraz sobie musisz z tym radzić.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Niestety Silencer, ale Simen ma racje.

Za szybko wsadziłeś Fernando, na przyszłość jak robimy Q dla gallahada, to lepiej nie robić nic po za tym ( przy okazji ) bo można coś zepsuć, Gothic należy do takich gier gdzie srogo karze za błędy :P
 

xCancuN88x

xCancuN88x

Użytkownicy
posty41
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ Silencer - Każdy chciałby przechodzić nową dla siebie grę sam, tylko że Returning jest tak stworzony, że zrobić 100% dla nowicjusza w temacie jest niemal niemożliwe. Trzeba poczytać forum i ewentualnie obejrzeć jakieś solucje by nie popełniać błędów, ale niestety to wiąże się ze spoilerami. Granie na czuja w tym wypadku mija się z celem, bo można poblokować sobie mnóstwo spraw oraz mówiąc kolokwialnie, doprowadzić do skończenia zabawy przedwcześnie. Powodzenia!
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@ Silencer - Każdy chciałby przechodzić nową dla siebie grę sam, tylko że Returning jest tak stworzony, że zrobić 100% dla nowicjusza w temacie jest niemal niemożliwe. Trzeba poczytać forum i ewentualnie obejrzeć jakieś solucje by nie popełniać błędów, ale niestety to wiąże się ze spoilerami. Granie na czuja w tym wypadku mija się z celem, bo można poblokować sobie mnóstwo spraw oraz mówiąc kolokwialnie, doprowadzić do skończenia zabawy przedwcześnie. Powodzenia!
No dokładnie, i to zwłaszcza na patchu 1.3.2, gdzie w R2 jeśli nie poprowadziliśmy postaci prawie że doskonale, można boleśnie się rozczarować.
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
Już tak nie przesadzajcie z tym 1.3.2, da się wszystko zrobić bez jakichś szczególnych problemów nawet na rzeźniku.
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Już tak nie przesadzajcie z tym 1.3.2, da się wszystko zrobić bez jakichś szczególnych problemów nawet na rzeźniku.

No właśnie nie, 1.3.2 da się zrobić właśnie z tymi szczególnymi problemami :)
 

Silencer

Silencer

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czyli po prostu pominąć to i może jak będę drugi raz przechodził nekromantą (już są plany) to zadanie wykonam ehhh szkoda, bo jestem w 3R i mam tylko 2 misje nieudane, które wyniknęły z wyboru alternatywnego, czyli tak naprawdę są udane (dostawa baltrama do tego złodziejaszka, zeby dostać się do gildii złodzieja np).

Ta runa była mega przydatna i duzo stracilem ?
 

Zireker

Zireker

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie gdzie można nauczyć się języka demonów? Kreol Fochnięty... Na mnie niestety..
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
No to niestety nie można.
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
@garry18 obecnie na rzeźniku na 1.3.2 jestem już po Jarkendarze, większość rzeczy w Khorinis zrobiona, przed chwilą wyczyściłem Etlu (mam gdzieś tego questa z Gomezem), jak na razie większych problemów nigdzie nie było. Gram wojownikiem w broń 1h, wargi i cieniostwory kładę, a jedyne co zrobiłem w GD to zabrałem miecz ze skarbu ognistego smoka i miecz od Alberta. Jak na razie nieosiągalny jeszcze tylko smoczy zębacz, ale to kwestia czasu.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@garry18 obecnie na rzeźniku na 1.3.2 jestem już po Jarkendarze, większość rzeczy w Khorinis zrobiona, przed chwilą wyczyściłem Etlu (mam gdzieś tego questa z Gomezem), jak na razie większych problemów nigdzie nie było. Gram wojownikiem w broń 1h, wargi i cieniostwory kładę, a jedyne co zrobiłem w GD to zabrałem miecz ze skarbu ognistego smoka i miecz od Alberta. Jak na razie nieosiągalny jeszcze tylko smoczy zębacz, ale to kwestia czasu.

No to bardzo podobnie jak umnie, z tym ze ja gram 2h paladynem.

I jakoś idzie ale są problemy, mega gimnastyka aby dostać się po 2h nordmara, to jakiś kosmos był, to miałem na myśli, bo na wejściu atakują nas 2 zombie i szkielet, a wszystko to zabija ans 2-3 hitami...
 

Zireker

Zireker

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jest jakis kod na ksiązke języka demonów? CZy jakos tak?
 

Dzerald

Dzerald

Użytkownicy
posty363
Propsy37
  • Użytkownicy
@garry18
Tylko z tego co patrzyłem to chyba grasz na czymś innym niż rzeźnik, bo jak wstawiałeś screena postaci to poziom grubo ponad 25, tymczasem u mnie: https://scr.hu/eL2dDD
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@garry18
Tylko z tego co patrzyłem to chyba grasz na czymś innym niż rzeźnik, bo jak wstawiałeś screena postaci to poziom grubo ponad 25, tymczasem u mnie: https://scr.hu/eL2dDD

Tak, zapomniałem o tym :P

Nie gram na rzeźniku tylko na normalu.
A i tak jest ciężko, właśnie wybijam ogniste jaszczurki z bossem dość ciężko ale wykonalne.

Powiem ci że jak chcesz zabijać smocze zębacze z broni 1h to potrzeba ci jeszcze trochę ponad 100siły...

Ja mam 248 teraz i dalej nic im nie robię.
 

Zireker

Zireker

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jest jakis kod na ksiązke języka demonów? CZy jakos tak? ktos odpowie..?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
A jest jakis kod na ksiązke języka demonów? CZy jakos tak? ktos odpowie..?

A po co ci kod na to?

Zresztą na starych wersjach chyba było, teraz już i tak jej nie ma.
 


0 użytkowników i 7 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry