Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3489954 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3489954

Odpowiedzi 14149

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Jestem pewien, bo taką dostałem.
Dobra, dzięki. Jakie składniki potrzebne do ulepszenia ciężkiej najemnika?
Był gdzies na forum post opisujący wszystkie wymagane składniki do każdej zbroi spróbuję go poszukać...
 http://themodders.org/index.php?topic=20540.0
Proszę:
Kompendium Wiedzy na temat Ulepszania Pancerzy.
Za dużo było oto pytań wiec uważam ze jest potrzebne
Oczywiście jak to już jest u mnie w standardzie wyciągnięte info ze skryptów


Kilka Info.
Ulepszania Pancerzy możemy się nauczyć u kowali danej gildii :P
Musimy znać podstawy kowalstwa aby w ogóle była mowa o nauce, wyjątek strój czeladnik kowala jego możemy od razu gdy go mamy
W przypadku bandytów musimy posiadać zbroje aby w ogóle nauka jej ulepszania była możliwa
Kazdy Pancerz ( który da się przekuć ) można przekuć max do x5 ( czyli 5 razy w wersji dla mniej kumatych ) { Zbroje bandyckie można polepszyć wiec są wyjątkiem od reguły gdyż to jest operacja jedno razowa }
Rzeczy potrzebna to ofc kowadło i młotek kowalski oraz stal i głownie minerały ruda itp ( jak to jeśli dobrze pamiętam Panzpis napisał teraz rzeczy które kiedyś sprzedawaliśmy stały się bardziej potrzebny co jest prawdą gdy to one są 3 najbardziej wartościowa rzeczą w grze zaraz po expie i złocie :P

Strażnik miejski/Paladyn

Lekki Pancerz Straży x5 ( Stal x15 i Skóra Topielca x15 Czyli skora gada ogólnie )
Ciężki Pancerz Straży x5 ( Stal x15 i Magiczna Ruda x15 )
Pancerz Paladyna x5 ( Stal x45, Magiczna Ruda x30 i Smoła x15 )
Ciężki Pancerz Paladyna ( Stal x75, Magiczna Ruda x60, Smoła x30 i Siarka x30 )

Oprócz Stali najbardziej pożądana będzie ruda i smoła 


Najemnik/Łowca Smoków

Lekki Pancerz Najemnika x5 ( Stal x15 i Kwarcyt x45 )
Średni Pancerz Najemnika x5 ( Stal x15 i Węgiel x45 )
Ciężki Pancerz Najemnika x5 ( Stal x30, Siarka x45 i Smoła x15 )
Lekki Pancerz Łowcy Smoków x5 ( Stal x30, Węgiel x15 i Magiczna Ruda x15 )
Średni Pancerz Łowcy Smoków x5 ( Stal x45, Magiczna Ruda x30, Siarka x15 i Smoła x30 )
Ciężki Pancerz Łowcy Smoków x5 ( Stal x105, Magiczna Ruda x75, Siarka x45 i Czarna Ruda x15 )

Najbardziej pożądana rzecz oprócz stali to ruda i siarka najtrudniej może być tez z czarna ruda

Bandyci

Przekucie Pancerza Cienia ( Stal x3 )
Przekucie Lekkiego Pancerza Straży ( Siarka i Smoła )
Przekucie Ciężkiego Pancerza Straży ( Stal i Kwarcyt x2 )
Przekucie Zbroi Strażnika Kruka ( Stal x2 i Magiczna Ruda x2 )

Świry z Sekty

Przepaska jest wyjątkiem bo on jest tylko do poprawy ( Stal )
Lekki Pancerz Strażnika x5 ( Stal x15, Magiczna Ruda x30 i Bryłka Złota x30 )
Średni Pancerz Strażnika x5 ( Stal x75, Magiczna Ruda x30 i Smoła x30 )
Ciężki Pancerz Strażnika x5 ( Stal x75, Magiczna Ruda x30, Smoła x30, Siarka x30 i Kwarcyt x30 )

Pozostałe

Pancerz Wodnego Kręgu x5 ( Stal x60 )
Strój Kowala x5 ( Stal x30 )
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak nie węgiel, to siarka... Czyli sobie odpuszczamy średni i ciężki najemnika i lecimy na Kruka! Czyli wydobycie rudy to konieczność. Siarkę też można wydobyć? Smoły jest od groma u handlarzy.
Gdzieś już widziałem ten spis, ale nie mogłem go znaleźć.
Dzięki :ok:

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
siarki też jest duzo o handlarzy.
skąd tu wziąć czarną rudę... :P
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1 od Ferdinanda
1 w jaskini obok teleportu przy karczmie Orlana
1 w grobowcu Inubisa
Pewnie gdzieś w Irdorath
Pewnie w jednym z budynków w Jarku
Jednak palki i świry mają łatwiej.

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
siarki też jest duzo o handlarzy.
skąd tu wziąć czarną rudę... :P
W Dolinie Cieni ze 3 brylki są.
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czyli przypuszczalnie mamy już 9 8. Wystarczy to na ulepszenie  x1, x2, x3. Wystarczy zdobyć jeszcze jedną dwie i mamy x4. Może w Świątyni Śniącego? Nie byłem tam jeszcze, ale to miałoby sens.

Teraz na pewno z G2NK, cytat z http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Czarna_ruda:
Cytuj
Miejsca występowania:

    Krypta Inubisa za farmą Onara
    grobowiec koło gospody Orlana
    stara wieża Xardasa w Górniczej Dolinie
    legowisko ognistego smoka na skałach wulkanu w Górniczej Dolinie
    zniszczony budynek za zwalonym mostem, przy drodze prowadzącej do domu strażników umarłych

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli przypuszczalnie mamy już 9 8. Wystarczy to na ulepszenie  x1, x2, x3. Wystarczy zdobyć jeszcze jedną dwie i mamy x4. Może w Świątyni Śniącego? Nie byłem tam jeszcze, ale to miałoby sens.

Teraz na pewno z G2NK, cytat z http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Czarna_ruda:
Cytuj
Miejsca występowania:

    Krypta Inubisa za farmą Onara
    grobowiec koło gospody Orlana
    stara wieża Xardasa w Górniczej Dolinie
    legowisko ognistego smoka na skałach wulkanu w Górniczej Dolinie
    zniszczony budynek za zwalonym mostem, przy drodze prowadzącej do domu strażników umarłych
Nie w świątyni nie, ale podobno jak poadamy z Ur Tallem w mieście orków w VII roz. to w Dolinie Cieni zespawnuje się więcej rudy.
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czyli spokojnie można zrobić x5 i jeszcze może nawet kilka bryłek zużyć.

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Przedmioty typu siarka, smoła itp. powinni mieć Poszukiwacze.No chyba, że o czymś nie wiem.
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To prawda. Ale chyba te rzeczy pojawiają się losowo.

Solymr

Solymr

Użytkownicy
posty13
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, jestem w piątym rozdziale, wątek ze złotym smokiem i etlu mam nieruszony. Czy zadania już przepadły? Xardasa jak wiadomo nie ma. Czy w 7 rozdziale pojawi się ponownie i będzie możliwość dokończenia questów?

Przy okazji mam też problem z zadaniem dla Lutero, konkretniej z 3 statuetkami. Mam bardzo dużo ujemnej karmy, nie odrobię tego ponieważ smoki już dawno ubite, plus sporo kradłem.

Użyłem kodu na statuetki, niestety u Lutero nie pojawiła się nowa opcja dialogowa. Muszę chyba odpuścić sobie gildię kupców.
 

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, jestem w piątym rozdziale, wątek ze złotym smokiem i etlu mam nieruszony. Czy zadania już przepadły? Xardasa jak wiadomo nie ma. Czy w 7 rozdziale pojawi się ponownie i będzie możliwość dokończenia questów?

Przy okazji mam też problem z zadaniem dla Lutero, konkretniej z 3 statuetkami. Mam bardzo dużo ujemnej karmy, nie odrobię tego ponieważ smoki już dawno ubite, plus sporo kradłem.

Użyłem kodu na statuetki, niestety u Lutero nie pojawiła się nowa opcja dialogowa. Muszę chyba odpuścić sobie gildię kupców.
Takie rzeczy robi się najpózniej w IV rozdziale...
 

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Solymr wpisałeś kod na statuetki z marmuru czy normalne?Z ujemną karmą możesz i tak spróbować zrobić to zadanie, mi się udało.Jeśli jednak żaden z tych wariantów nie pomoże to spróbuj na kodach wejść w postać Gomeza i wyrzucić klucz do skrzyni.Chociaż nie wiem czy używanie kodów to dobry pomysł. 
 

Solymr

Solymr

Użytkownicy
posty13
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Statuetki z marmuru. Nie wiem tylko czy powinny być trzy takie same, czy trzy różnego rodzaju. W każdym razie przywołałem kodem trzy takie same i poszedłem do Lutero.
U Gomeza byłem, nie ma klucza niestety.  Mam wrażenie, że do zaliczenia misji dla Lutero trzeba po prostu wykonać questy, a nie tylko przynieść statuetki.
 

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Solymr tak jak mówiłem, spróbuj zrobić to zadanie, może nie jest to aż tak istotne. 
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Przed przejściem do kolejnego rozdziału najlepiej zrobić wszystkie zadania, które się da.
Możliwe, że możesz jeszcze wejść na Etlu. Jeżeli masz przynajmniej 100 zręki(10 z amuletu, 10 z pasa, 15 z pierścienia, 5 z pierścienia i 60 na czysto), to sprawdź czy możesz okraść Hagena - może da się to ruszyć. Ale jeżeli chcesz iść na Etlu to dopiero po zadaniu ze statuetkami - na zabijaniu paladynów karmy u Innosa nie nabijesz. W każdym razie zbieraj sfery. Ze sferami na 100% masz możliwość ukończenia zadania.
Ktoś już kiedyś pisał, że nie warto kraść przed Gomezem. Teraz tylko farma Lobarta->łóżko->kapliczka Innosa->łóżko->Innos etc. Możesz też spróbować ze śpiworem. Ewentualnie poszukaj Poszukiwaczy i ich pozabijaj.
Co do kodów: może już lepiej olać te zadania.

Swoją drogą, da się nabić karmę kodami/bugami? Pytam z czystej ciekawości

HardStyleMafia

HardStyleMafia

Użytkownicy
posty38
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie można znaleźć bardzo unikalny pierścień duch smoka pamiętam , kiedyś gdzieś się na niego natknełem ale nie wiem gdzie.
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chodzi ci o ten, który sprzedaje Bennet? Nazwa była całkiem podobna.

HardStyleMafia

HardStyleMafia

Użytkownicy
posty38
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przejrzałem wszystkich handlarzy i Mateo ma ten pierścień co szukam ale jest strasznie drogi. Bennet ma oko smoka ale też jest drogie XD. Ja się pytam dlaczego to jest tak BARDZO DROGIE xd
 

MagnatPlayer

MagnatPlayer

Użytkownicy
posty104
Propsy22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Bo jest za dużo sposobów na kasę. Tak naprawdę w tej grze można zrobić nieskończoną ilość złota. Tylko trzeba na to poświęcić nieskończoną ilość czasu.


0 użytkowników i 9 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry