Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3489977 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3489977

Odpowiedzi 14149

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo on nie był nieśmiertelny
Cały watek gildii zabójców na 1.2 mogłeś ukończyć w r1 bez problemu tu tego zrobić nie możesz bo last questa dostajesz w r5 i wtedy tez pojawia się opcja walki z asmalem o przywództwo jak i o najlepszy armora dla łucznika :P
Ubicie go wcześniej jest niemożliwe bo ma ustawiona flagę  na nieśmiertelność :P // wiem ze istnieje mała luka pozwalająca zabijać postacie immortal jednak z perspektywy czasu jest to nieopłacalne i wymaga od nas zapasu strzał, tego nie można ominąć ani fixnac to tak jak uderzenie wiatru z g1 zabijało nieśmiertelnych :P

@up
Dla intelektu to chyba oczywiste
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Opłaca się jedną runę - światło :)

Niestety, oddałem sfery opiekunom i powiedziałem astharowi, że oddałem je ale wciąż brak jakiejkolwiek opcji walki z nim i wciąż jest nieśmiertelny (nawet po załatwieniu s'enyaka i naładowaniu szponu jego duszą). Chyba coś wam nie wyszło z tym smokiem ;p
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dziwne bo na testach udało się go bez problemu zabić raz szponem nie zależnie od rozdziału bo pierwotnie mial buga i dało sie immortal osoby nim zabijać potem po fixie juz normalnie byle czym udał osie go zabić w R4

Jaka ty postacią próbujesz go zabić i czym bo jak każdy smok on jest podrasowany i być może zadajesz mu 5 dmg a ze jego hp to kilka tysięcy to efektów nie widać od tak
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
To próbowałem go bić moim łowcą smoków mając szpon beliara ulepszony czyli 200+100 dmg, 270 siły i 80% broni jednoręcznej. Dziwne próbowałem różnymi broniami a nawet szpon go nie rusza. Ale biłem np. bagiennego smoka to dość ładnie hity wchodziły a w tego nic poprostu... Dodam informację, że gram na patchu 1.3 a nie instalowałem 1.3.1.

Po zainstalowaniu 1.3.1 sytuacja dalej występuje. Wygląda na to że on poprostu jest immortal... A chętnie bym go załatwił a nie chce bawić sie marvinem żeby mu flags zmienić na śmiertelnego bo to takie oszukańcze. Także zastanawia mnie czy to ja mam buga czy ogólnie jest jakiś bug...
 

Morghar99

Morghar99

Użytkownicy
posty180
Propsy129
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ile trzeba miec hp zeby szkielety nie zadawaly takich ogromnych obrazen :O?
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
ile trzeba miec hp zeby szkielety nie zadawaly takich ogromnych obrazen :O?
1. Nieważne ile masz hp, szkielety zawsze zadają dużo obrażeń :)
2. Żeby od nich trochę mniej dostawać to by trzeba było miec 400+ pancerza
3. Zapoznaj się z ich techniką walki, wyciągaj po jednym i blokuj ich ciosy na ile się da. Sensowna ilość hp na nich to z 1k.
 

Morghar99

Morghar99

Użytkownicy
posty180
Propsy129
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
wiem wlasnie wyciagam ich pojedynczo i jakos daje rade ale i tak uwazam ze sa przekoxane
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Wiem coś o tym bo ja pamiętam jak po kilka godzin męczyłem jedną lokacje wybijając szkielety. Poratować może broń z obrażeniami magicznymi lub srebrny nordmarski miecz 1h/2h w zależności czym bijesz
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
hmm to raczej xardas masz buga i zmiana flagi za pomocą marivna to nie będzie oszustwo :P
Chociaż szpon i 80% na crita gdzie masz 270 ził w r4 to dość mało a jaki int bo on ma wpływ na magic dmg z broni a szpon ulepszony jest traktowany jako magic :P

Próbowałeś np urkiem albo magicznymi kosami od inubisa lub khadara o ile udało ci się ich ubić :p
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do szkieletów... łucznik w Dolinie Cieni -zaczynam... życzcie powodzenia xd
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Inubisa ubiłem i próbowałem kilka róznych broni lecz bez efektu na nim najmniejszym (też się w niego przemieniałem i miał cały czas 10k hp, nie spadło o 5 nawet). Już sam ulepszony szpon powinien bić porządne dmg, no i jak biłem szponem to i pioruny nie wchodziły żadne w asthara. Inta mam 110 około. No nic to zmienie flags bo szkoda mi ominąć taka nagrodę za smoka :D

Tak powodzenia z tymi szkieletami (to może jakieś umagicznione łuki na nich stosuj póki co) :P
 

Wyzysk11

Wyzysk11

Użytkownicy
posty728
Propsy34
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam magiczny i 600 strzał :D byle dojsc po ambasadora xd
 

Sc@rpion

Sc@rpion

Użytkownicy
posty36
Propsy18
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Tizgar nie mogliście po prostu wydluzyc tego paska wytrz 2x i wszystko inne zostawić jak było ? same błędy i głupoty, teraz będę musial zabic asmala w 5 rozdziale kosturem który "nie zdaje krytykow" hehehehe, potem tylko marvinem zmienie flage na smoku co mi później gre scrashuje i już mogę się bawic.hehehe dobrze, bardzo dobrze.
 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Maciuś gdzie moge znalezc 11 korzeni leczniczych? Kiedys o to pytaleś ale nikt chyba nie odpowiedzial.
Jeżeli jesteś już w drugim rozdziale to fisk w jarku sprzedaje bodajże z 5 korzeni. Kilkanaście sztuk tego zielska można również zdobyć w drodze do kamiennego smoka tam gdzie są jaszczuroczłeki.

@xardas33
270 siły w 4 rozdziale? Ja mam obecnie w 2 rozdziale 271 siły a nie byłem jeszcze w żadnej nowej lokacji dodanej przez moda.

@Morghar99
Szkielety są op. Zadają z tych przeklętych mieczyków powyżej 450 dmg. Dodatkowo mają 100 % w walce bronią więc zawsze biją crytem :)
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

Trunkten

Trunkten

Użytkownicy
posty49
Propsy48
  • Użytkownicy
Wie ktoś może czy da się otworzyć tą kratę w cmentarzysku orków? Jest tam szczaw ale nie ma przycisku żeby ją otworzyć.

 

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Jakich lokacji nie można oczyszczać w 2 rozdziale oprócz obozu orków niedaleko wrzoda? Orkowie na statku są do wybicia? Cmentarz orków? Zadanie od gomeza można wykonać również w tym rozdziale?
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Dzieki Macius za odpowiedz. Tak mnie korci zeby nauczyc sie kuszy do 24 % i przeczytac tabliczki zeby jakos wybic wszystkich orkow na okolo zamku. Oplaca sie?
 

HardStyleMafia

HardStyleMafia

Użytkownicy
posty38
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kurde nie wiem gdzie ten post umieścić. Więc tak zostałem członkiem bractwa po wykonaniu misji przesyłki dla Lariusa , trochę wydaję się to dla mnie dziwne po jednym zadaniu zostać członkiem bractwa. Nie powino być żadnych innych qestów ? Gram Rebalance_2.1_PL patch 1.3.1.
Może to jakiś bug ?
 

JaNóż

JaNóż

Użytkownicy
posty30
  • Użytkownicy
To nie bug,tak ma być.
 

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
270 siły w 4 rozdziale? Ja mam obecnie w 2 rozdziale 271 siły a nie byłem jeszcze w żadnej nowej lokacji dodanej przez moda.
Tak jak mówiłem, nie jestem świetnym graczem w returna (na czysto mam 250 siły + 20 z wspaniałego pierścienia Sergia).
Jeżeli chodzi o lokacje to zwiedziłem wybijając potworki dodatkowo cały jarkendar, z 60% górniczej, z 90% khorinis, poboczne lokacje ze sferami no i eltu czy etlu nie wiem jak to się pisze. Bonusów za kapliczki nie zbierałem od Innosa bo i tak już nie mam szans z -100 karmą u niego. Może innego razu uda mi się zagrać by stworzyć lepszą postać ale to zapewne już będzie magiem jakimś :)
Poprostu jesteś koxem i tyle :)

Wie ktoś może czy da się otworzyć tą kratę w cmentarzysku orków? Jest tam szczaw ale nie ma przycisku żeby ją otworzyć.
Niestety tej się nie da i kilku innych. Trzeba się bawić w podchodzenie do kratek i próby zabrania tego na dystans albo coś innego wymyślic sam nie wiem co (może zamiana w chrząszcza?)

Kurde nie wiem gdzie ten post umieścić. Więc tak zostałem członkiem bractwa po wykonaniu misji przesyłki dla Lariusa , trochę wydaję się to dla mnie dziwne po jednym zadaniu zostać członkiem bractwa. Nie powino być żadnych innych qestów ? Gram Rebalance_2.1_PL patch 1.3.1.
Może to jakiś bug ?
Nie jest to bugiem, ponieważ po wykonaniu tej misji zostaje się członkiem bractwa, a następnie dostaniesz kolejne zadania na zostanie strażnikiem świątynnym lub guru takie jak były we wcześniejszych wersjach na samo przyłączenie do obozu + jakieś dodatkowe na sam wybór gildii.
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry