Problemy techniczne 513154 1643

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 513154

Odpowiedzi 1643

Arkero

Arkero

Użytkownicy
posty2
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
U mnie po prostu jakby nie było żadnego moda. Czysty gothic 2 nk bez żadnych modów. I do tego mam ten biały pasek na górze.
 

reytro

reytro

Użytkownicy
posty23
Propsy5
Profesjabrak
  • Zbanowany
U mnie po prostu jakby nie było żadnego moda. Czysty gothic 2 nk bez żadnych modów. I do tego mam ten biały pasek na górze.

Uruchom jak Admin z ikonki Rebalance 2.1 na pulpicie powinien wyskoczyć wtedy GothicStarter i przez niego odpal  ^^
 

reytro

reytro

Użytkownicy
posty23
Propsy5
Profesjabrak
  • Zbanowany
Podczas instalacji patcha 1.3.1 nie mam możliwość wyboru okienek dialogowych (między tymi oryginalnymi a tymi z G3) instaluje mi te z G3 .... jak zmienić na te oryginalne ?
 

s3bek

s3bek

Użytkownicy
posty78
Propsy3
  • Użytkownicy
cześć mam kilka problemów.
1. nie widzę filmików... (próbowałem robić to ze scale videos w gothic.ini ale nic z tego)
2. czcionka w statystykach pod "b" strasznie mi sie zlewa i nie jest czytelna
Mógłby mi ktoś z tym pomóc? bo juz siedze dlugo i nie wiem cco zrobic ;x
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ad.2 w gothic.ini zmień wartość, scale=0, powinno to tez być rozwiązaniem odnośnie 1 problemu.
Problem ten jest na system packu 1.6. Miałem ten sam problem.
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

s3bek

s3bek

Użytkownicy
posty78
Propsy3
  • Użytkownicy
To co mam zrobić z 2 punktem? ;x a co do tego scale=0 to tak mam i dalej nie mam filmików
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To co mam zrobić z 2 punktem? ;x a co do tego scale=0 to tak mam i dalej nie mam filmików
Mi nie chodzi o scale videos tylko o samo słowo scale, jest w gothic.ini takie. Samo słowo scale=1 zmien na scale=0.
A scalevideo zostaw na 1

podpowiedź gdzie masz szukać.
[INTERFACE]
Scale=0
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

s3bek

s3bek

Użytkownicy
posty78
Propsy3
  • Użytkownicy
Nie mam tego ;x
 

reytro

reytro

Użytkownicy
posty23
Propsy5
Profesjabrak
  • Zbanowany
Nie mam tego ;x

W SystemPack.ini masz to gimnazjalisto  :fuckyeah:
 

Adu

Adu

Użytkownicy
posty92
Propsy3
  • Użytkownicy
I ja mam pytanko, nie wiem czy to Bug ale zrobiłem zadania u gildi kupców, płomień eligora, dostawa dla paladynów, wino z klasztorem i tyle, Lutero dalej nie chce mi dac zadania a wiem że powinno być jeszcze z czarną brandy, z pomocnikiem, i z antykami, jestem w 2 rozdziale, to jakiś bug?
 

s3bek

s3bek

Użytkownicy
posty78
Propsy3
  • Użytkownicy

s3bek

Problemy techniczne
#1350 2017-01-18, 00:22(Ostatnia zmiana: 2017-01-18, 00:30)
@reytro Nie wiem kto tu jest gimnazjalistą, ale zauważ, że kolega wyżej napisał, ze mam to w gothic.ini... Skąd miałem wiedzieć

A wie ktoś moze jak wgrać dubbing? bo mam ściągnięty, ale nie wiem gdzie wrzucić bo nie jest to nigdzie napisane ;x

A i zmieniłem scale na 0 w systempack.ini i dalej mam czarny ekran zamiast filmików... ;x
 

MageNatPL

MageNatPL

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

MageNatPL

Problemy techniczne
#1351 2017-01-19, 18:53(Ostatnia zmiana: 2017-01-19, 22:38)
Cześć.
Ostatnio rozpocząłem grę na modzie The Returning jako nekromanta i zauważyłem pewien błąd, to znaczy: Kiedy użyję run przywołania, to po jakimś czasie przestają one działać, po użyciu jednej z nich many mi nie ubywa, a (przykładowo) szkielet się nie pojawia, przez co trzeba tworzyć parę run, kiedy poprzednia przestanie działać.
Wygląda to tak:
https://www.youtube.com/watch?v=QJh2UpUy2Uo

Wie ktoś jak to naprawić? Z góry dzięki.
PS.:Gram na Rebalance 2.1 z patchem 1.3.1.

@up
Wejdź w jeden z plików .ini zależnie na której wersji grasz. (np.: Jeśli Rebalance 2.1 to "Rebalance_2.1_PL.ini") i zmień wartość Game.scaleVideos=?
 

WhiskasReturn

WhiskasReturn

Użytkownicy
posty213
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O ile się nie mylę, runy przywołania mają ileś tam użyc a potem"cooldown" i musisz poczekać jakiś czas zanim znowu coś przywołasz. Tak myślę, ale nie jestem pewien :D
 

MageNatPL

MageNatPL

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Problem o dziwo rozwiązała reinstalacja gry :D
Co to "cooldownu", to w poprzedniej grze nekromantą też coś takiego było i aż do 5 rozdziału runa nadal nie działała więc raczej nie w tym leżał problem :P
 

mateusz1029484

mateusz1029484

Użytkownicy
posty126
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomocy! Cały świat wygląda tak  http://imgur.com/Sljelej
Chyba błąd w texturepacku , lub coś źle zainstalowałem , pierwsza taka sytuacja , a instaluje po raz 7 w życiu
 

soulbreaker26

soulbreaker26

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam taki problem, gdy próbuję użyć runy mora ulartu dostaję komunikat, "jedna dusza została zniewolona musze zabrać kamien duszy". Dusza którą rzekomo zniewoliłem nie pojawiła sie w zwłokach demona. Było to jakieś 2 rozdziały temu, wiec z odnalezieniem kamienia będzie problem. Czy istnieje sposób aby zresetować rune?

Wyrzucenie i podniesienie runy nic nie daje.Sprzedaż i odkupienie runy również
 

Masochista

Masochista

Użytkownicy
posty54
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
spróbuj kodem ją przywołać albo w dialogu z Senay'kiem będziesz mógł użyć  ją ale dalej na potworach już nie :/
 

gorjusz

gorjusz

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam taki problem. Ściągnąłem returninga od was zainstalowalem tak jak piszecie wszystko po kolei ale w grze nie mam nowego obozu bractwa tego co powinien byc kolo farmy bengara, wyglada tam zupelnie jak w zwyklym gothicu nie ma zadnych nowych postaci zadnych budynkow niczego, brakuje tez kufra xardasa ktory powinien byc w klasztorze probowalem to zainstalowac ponownie ale nic sie nie zmienilo
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Witam, mam taki problem. Ściągnąłem returninga od was zainstalowalem tak jak piszecie wszystko po kolei ale w grze nie mam nowego obozu bractwa tego co powinien byc kolo farmy bengara, wyglada tam zupelnie jak w zwyklym gothicu nie ma zadnych nowych postaci zadnych budynkow niczego, brakuje tez kufra xardasa ktory powinien byc w klasztorze probowalem to zainstalowac ponownie ale nic sie nie zmienilo

Z którego EXE odpalasz gre?
 

gorjusz

gorjusz

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
rebalance v2.1PL z gothic starter
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry